To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2013 - Narodziny miotu BOSKIEGO SunRat's

Magda B - Czw Lip 10, 2014 22:02

Dawno nic o dziewczynach nie pisałam, a tu już pierwsze urodziny się zbliżają. Zamieszczam małą relację z ich życia.

Tak teraz wyglądamy:


Nut


Maja



Luna


Rati


Tak mieszkamy:


Tak się stołujemy:


Tak dokonujemy rytualnego uboju kanapy:



A tak wchodzimy naszym ludziom na głowę:

cornflakegirl - Pią Lip 11, 2014 08:29

Magda B napisał/a:
rytualnego uboju


Powiedz im, że bez oszałamiania nie wolno zabijać kanapy!
Willa piękna, mają gdzie hasać :)

To przy okazji o swojej Nannie powiem kilka słów. Jest cudowna :) Piękna, zgrabna, zwinna, bardzo mądra. Teraz ma dwie siostrzenice do zabawy i widać, że bardzo odżyła, mimo że rok jej niedługo stuknie biega jak dzieciak. Tylko dziecięcych głupot już nie popełnia.

Mao - Śro Lip 16, 2014 01:28

A Perperuna spoważniała, mimo bachoriady w stadzie. Jest spokojną, kulturalną, mądrą alfą :serducho: Lela za to betuje i gałgani, od kilku dni tylko czeka, aż się obrócę i dawaj obgryzać kanapę :evil: Poza tym jest strasznie zawzięta na jedzenie, nie dość, że się do żarcia pierwsza pcha, to jeszcze wszystkim, oprócz siostry, zabiera. Poza tym dalej jest szmacianą lalką, Lela-lala.
cornflakegirl - Śro Lip 16, 2014 08:21

Nanna w sumie popełnia szkody jedynie jak dorwie się do szafy (którą, jeśli nie jest przytrzaśnięta krzesłem, potrafi sama otworzyć). Wejdzie ogólnie wszędzie, nie mogę oduczyć jej wskakiwania na biurko. No i młodziki wszystkiego się od niej uczą. Więc teraz nie mogę oduczyć już trzech szczurów.
Magda B - Pią Lip 18, 2014 19:58

Jednak diabelskie nasienie. :P U mnie Maja jest prowodyrem wszelkiego zniszczenia i wchodzenia, gdzie jej nie wolno. Ale to Rati i Nut najbardziej się rządzą. Rati jest pazerna na żarcie, jak ostatnio dostały kolbę kukurydzy, to się na niej położyła i nie chciała innych dopuścić. Nut wszystkich leje, ostatnio nie chciała wpuścić Luny do sputnika. A Luna biedna ciągle dostaje baty.
Mao - Pią Lip 18, 2014 23:23

Ktoś mówił o pazerności na żarcie?



Dwa chrupki, ziarenko dyni i nie wiem, co jeszcze, wewnątrz pyszczka. Generalnie podczas karmienia wszystkie dziewczyny idą jeść tam, gdzie się im sypnie. Lela wsypuje się do pudełka.

Rozbrajający, wielki gałgan.

cornflakegirl - Sob Lip 19, 2014 10:34

To nie wiem, moja Nanna chyba jest podrzutkiem :p lubi jeść, ale zawsze weźmie kawałeczek, zje go w spokoju i dopiero idzie po kolejny:)
Lowenstein - Śro Sie 13, 2014 14:07

Przegapiliśmy urodziny!!! 100 Lat naszym Bożkom !!
Mao - Śro Sie 13, 2014 18:34

Ja nie przegapiłam, choć nie miałam siły imprezować ;)

3 lat minimum wszystkim boskim :urodziny:

Magda B - Nie Sie 31, 2014 16:51

Chciałam złożyć życzenia o czasie, ale forum akurat odmówiło posłuszeństwa. Życzenia i uściski od moich panienek dla rodzeństwa. :mysza:


lukrecja - Czw Wrz 11, 2014 22:29

Dawno tu nie zaglądaliśmy, ten czas tak szybko leci, dopiero co były to małe robaczki mieszczące się do miseczki z jedzeniem.. :serducho:
Chłopaki mają się dobrze, charakter im się nie zmienił- Forsek (czarnuch) cudownie łagodny, Weluś (agut) wesoły i odważny. Ostatnio przyuważyłam, że Welusiowi zdarza się 'gruchać', więc wybierzemy się niedługo do weta, ale miejmy nadzieję, że to nic poważnego :) Oprócz tego apetyt im dopisuje i z obu są misiaki przytulaki, aż chciałoby się ich skolonować ^^ Świeże, jeszcze ciepłe zdjątka:




piękny kolor Welurka <3

Karena - Pią Wrz 12, 2014 01:18

Piękny aguciak :serducho:
Zizollo - Pią Wrz 12, 2014 08:22

przystojniaczki :serducho:
Mao - Pią Wrz 12, 2014 12:32

Pozdrawiamy braci :)

Podobnie jest u nas. Perperuna to jeden z najbardziej zrównoważonych, spokojnych szczurów, jakie miałam. Lela dalej bezkonkurencyjna, spadek cukru typu szczurzego mi nigdy nie grozi :serducho:

quagmire - Pon Wrz 15, 2014 11:56

Jaki Weluś jest podobny do tatusia :serducho:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group