To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - XIX Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych we Wrocławiu

Oluś - Pon Wrz 16, 2013 11:07

A ja dopiero niedawno wróciłam :mrgreen: :mrgreen:
Wystawa mega udana. I... kocham Was! :serducho:

AngelsDream - Pon Wrz 16, 2013 11:16

olus_165, z wzajemnością. :D
limomanka - Pon Wrz 16, 2013 11:18

AngelsDream napisał/a:
W tym roku na Targach na pewno było mniej osób niż w zeszłym.

I dlatego ulotek rozdaliśmy znacznie mniej, niż było w planach. Nawet biorąc pod uwagę fakt, że niektórzy brali po kilka sztuk.

Ja dopiero wstałam - dwie ostatnie noce spałam jak dziecko (zmęczona i obolała ;) ). Ale nic to - najważniejsze, że nasze ulotki trafiały do ludzi i prawie nie były wyrzucane :D

Zizollo, ja też strasznie się cieszę, że Cię poznałam i żałuję, że nie mogłyśmy pogadać dłużej.
Właściwie przez te ulotki wcale się z Wami nie pointegrowałam, ale w przyszłym roku wezmę szczury, to może się uda więcej pogadać.
Fajnie było Was zobaczyć na żywo i posłuchać, a nie tylko poczytać :serducho: Dziękuję za serdeczne przyjęcie :serducho:

Willow - Pon Wrz 16, 2013 11:23

olus_165, nie dziwne, że mega udana skoro zgarnęłaś najwięcej nagród :D Aż dziw, że się z tym wszystkim zabrałaś :P Gratuluje jeszcze raz :)
Ale fajnie, bo w zeszłym roku czeszki zabrały do siebie większość nagród, a w tym roku my rządzimy! :mrgreen:
Fajnie było was znowu spotkać, a niektórych spotkać po raz pierwszy :serducho: Mam nadzieję, że niedługo znowu się zobaczymy :)

quagmire - Pon Wrz 16, 2013 11:53

olus_165, jak Ty w ogóle dojechałaś?
Oluś - Pon Wrz 16, 2013 11:56

quagmire, wbrew pozorom nie było tak źle. AngelsDream podała mi pomocne piórko i jakoś dałam radę :serducho:
AngelsDream - Pon Wrz 16, 2013 12:38

olus_165, i wcale pół parkingu nie słyszało komentarza na temat "pojadę tramwajem". :P
Devona - Pon Wrz 16, 2013 13:02

limomanka, rozdawałaś ulotki przy wejściu?
Pyl - Pon Wrz 16, 2013 13:30

Devona, tak, limomanka to skarb nie człowiek :serducho:
Oluś - Pon Wrz 16, 2013 13:31

AngelsDream, tramwajem też bym dała radę :P Ale twój komentarz nie pozostawił mi wyboru :lol:
limomanka - Pon Wrz 16, 2013 13:32

Devona, tak - nawet Pyl mi Cię pokazała, ale akurat wychodziliście :wink: W sobotę miałam na sobie koszulę w kratę (różowo-kolorową).

Pyl, właśnie się rumienię :oops:

Pyl - Pon Wrz 16, 2013 13:39

limomanka, możesz nawet płonąć rumieńcem i tak będę Cię kochać :serducho: :kwiatek: :serducho:
limomanka - Pon Wrz 16, 2013 13:50

Pyl, a wiesz, że z wzajemnością? :serducho:
AngelsDream - Pon Wrz 16, 2013 13:53

olus_165, nie twierdzę, że byś nie dała.

Zmęczona byłam, skróciłam przekaz do niezbędnego minimum. :P

pszczoła - Pon Wrz 16, 2013 13:55

Mnie zwalili wcześnie z wyrka i nie zdążyłam jeszcze odespać ;(


Bardzo Wam wszystkim dziękuję za przybycie i świetną atmosferę. :mrgreen:
Dzięki wystawcom i szczurom, bo bez Was wystawa by się nie odbyła :serducho: Dziękuję także sędzinom oraz dzielnym i pomocnym asystentom.

Ogromny podziw dla Pyl i limomanki , które z uporem bite dwa dni rozdawały ulotki. Szacun :kwiatek: I niech się wstydzą Ci, co nie chcieli pomóc :twisted:


To był naprawdę dobrze spędzony czas, miło było Was wszystkich znowu zobaczyć i poznać nowe osoby. Sobotni wieczór był mega pozytywny, pan Magik wymiatał!


Poza tym serdeczne gratulacje dla wszystkich Zwycięzców :serducho:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group