To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Szczury - [SHSRP] Ulotka o szczurach - roznoszenie, deklaracje, spis

Pyl - Sob Maj 25, 2013 15:39

Helcia, Dukat, Zizollo - dawajcie dane odnośnie swoich lecznic i Wasze adresy, bo nie wyślę :>
cornflakegirl - Sob Maj 25, 2013 16:48

Pyl, Wydział Bioinżynierii Zwierząt UWM Olsztyn i Wydział Medycyny Weterynaryjnej UWM. Na humanie mam też w dziekanacie znajomą panią - wolontariuszkę u nas w schronisku, ale nie wiem czy tam jest sens.

Dlaczego uważam, że głównie plakaty? Otóż student to specyficzne stworzenie, nie chcę by te ulotki poszły na zmarnowanie. Chyba, że będę kłaść po kilka i jeśli zobaczę pozytywne efekty co chwilka dokładać.
Poza tym za dwa tygodnie sesja, później wakacje - chyba nie ma sensu zbyt wiele, lepiej w październiku.

W planach mam także akcję u nas w Schronisku. Coś w ramach dokształcenia dzieci, młodzieży i dorosłych na temat opieki nad zwierzętami. Planuję trzy prezentacje na temat psów, kotów i gryzoni. Zrobić taki mały przegląd: które gatunki są stadne, które to samotniki, jak powinno wyglądać ich lokum, czym je karmić. Tu myślę przydałby się plakat i trochę ulotek, jeśli można oczywiście :) )
Z tym jednak także nie ma takiego pośpiechu. Myślę, że na spokojnie zajmę się tym po sesji.

Pyl - Sob Maj 25, 2013 17:12

cornflakegirl, kurcze, przegapiłam, że już koniec semestru :oops: To faktycznie można poczekać do października. Szkoda.

A na akcję edukacyjną w schronisku chcesz kolejne plakaty i ulotki czy starczy Ci to co wysyłałam na schronisko? Bo tam w sumie niewiele dostałaś. Na jaką ilość ulotek to oceniasz?

Mao - Sob Maj 25, 2013 18:05

Mao melduje wykonanie zadania! :mrgreen: ulotki rozniesione.
Pyl - Sob Maj 25, 2013 18:11

Mao, dzięki! Pokolorowałam Cię już w pierwszym poście :D
Biała - Sob Maj 25, 2013 18:27

Pyl napisał/a:
cornflakegirl,
A na akcję edukacyjną w schronisku

To jest bardzo dobry pomysł :)
Załatwimy wrocławskie :)

Pyl - Sob Maj 25, 2013 18:28

Biała, z tego co macie?
Biała - Sob Maj 25, 2013 18:29

Pyl, Tak :)
Helcia - Sob Maj 25, 2013 18:30

Pyl, ta lecznica, o której pisałam, to średnia lecznica. Jest lekarz specjalista od zwierząt egzotycznych i nieudomowionych. Moim zdaniem to w Toruniu najlepszy specjalista od szczurów. Myślę, że warto też zostawić ulotki u dr Krawczyka, który również z dużym powodzeniem zajmuje się szczurami, wraz z drugim lekarzem (lecznica mała). Reszta na PW.
Pyl - Sob Maj 25, 2013 18:43

Helcia, zaktualizowałam w pierwszym poście, dzięki :)
limomanka - Sob Maj 25, 2013 18:44

Wreszcie jakaś bardzo pozytywna reakcja - Tarnowskie Góry, Tarnvet. Przystojny pan doktor jak zawsze zaangażowany i zainteresowany :mrgreen: A do tego w poczekalni dziewczyna ze szczurką samotniczką i pani ze schroniska :) I plakat od razu wywieszony.
Pyl - Sob Maj 25, 2013 18:47

limomanka, :mrgreen:
cornflakegirl - Sob Maj 25, 2013 18:51

Pyl, nie nie, plakaty na pewno wystarczą te co dostanę. Nie popsują się przecież :)

Jeśli chodzi o ulotki i akcję schroniskową, póki co nie mam pojęcia. Nie wiem jaką popularnością będą się cieszyć. Nie rozmawiałam jeszcze z p. Dyrektor, zrobię to w przyszłym tygodniu. Także nie ma pośpiechu, spokojnie. Wszystko musimy dokładnie przemyśleć i omówić. Póki co dopiero będę wszystko naświetlać, na poważnie zajmę się pod koniec czerwca.

Pyl - Sob Maj 25, 2013 18:56

cornflakegirl, ok, to jakby co daj znać.
wilczek777 - Sob Maj 25, 2013 19:28

Pyl, cały Manhattan możesz już odznaczyć. Kolega który pracuje na Narutowicza dostał ulotki do ręki dzisiaj więc w poniedziałek powinny być (przypomnę mu się jeszcze). Zostało mi tylko Pogodno :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group