To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2012 - Miot G2 SunRat's - rezerwacje str. 7

heniok - Śro Gru 19, 2012 21:52

aniołek napisał/a:
potrafię już odróżnić Ginger i Gini.
Mówiłem że jak podrosną to się uda :lol: , proszę wymiziać od dziadka.
monika123 - Czw Gru 20, 2012 08:51

Co można powiedzieć o Gai?Psotnik jakich mało.Ledwo poruszę się koło klatki ona już wisi na prętach aby wyjść.Uwielbia ganiać za ręką.Oczywiście nie można jej nawet na chwilę stracić z oczu- jedna taka moja nieuwaga i skończyło się dziurą na kanapie :evil: Trochę smutna jest bo odeszła jej obrończyni- moja Tosieńka.Tosia stawała w jej obronie i zawsze razem spały przytulone.Teraz Gaja w większości śpi sama.Tamte dwie moje starsze jakoś nadal mają do niej dystans.
monika123 - Pon Sty 07, 2013 10:00

A co tak tu cicho?Nikt nie chwali się co słychać u rodzeństwa Gajuni!Ja myślałam że będę miała spokojną ,cichutką myszkę a tu mam :evil: diabełka :serducho: Gaja jest niesamowita-wychodzi na rękę od razu jak tylko otworzę klatkę,potrafiła zdominować wiki, która jest starsza od niej o rok.Starsza Czoko nie da się więc są nieustające piski i wrzaski, szczególnie gdy Gaja próbuje wejść do ich "sypialni".Po odejściu Tosi będę chyba musiała rozejrzeć się za młodą koleżanką dla Gajuni.
Lavi - Pon Sty 07, 2013 10:33

Gambit ślicznie się wybarwił (znaczy ja uważam, że ślicznie :DD ), jest mega odważny a jak się czymś spłoszy na wybiegu, to ucieknie, ale za moment wraca na to miejsce stawić czoła niebezpieczeństwu:) Też wszystkich dominuje a jak sam zostanie zdominowany to podnosi wielki pisk ,,ale jak to?!?!?"
No i rośnie mi chłopak, już przegonił o miesiąc starszego kolegę :] I to wcale nie tłuszcz, a same mięśnie :lol:

quagmire - Wto Sty 08, 2013 15:09

Lavi, a pokażesz Gambita?
Lux - Wto Sty 08, 2013 16:16

A G'lhotse ma przepieknie brudny nosek i dupke :D z charakteru jest kochana, powoli, powoli rosnie i jest cudownie proludzka! Zero problemow z laczeniem, ze wszystkimi sie dogadala, zobaczymy jak to bedzie z Wargu, ale patrzac na ich charaktery, to sie poiskaja i pojda razem spac :p
Lavi - Wto Sty 08, 2013 17:11

quagmire, jutro postaram się zrobić w naturalnym świetle, chyba, że chcesz w sztucznym to mogę nawet zaraz :lol:
quagmire - Wto Sty 08, 2013 17:17

Lavi, mogę chcieć w jednym i drugim :D
Lavi - Wto Sty 08, 2013 18:08

Gambiciarnia:






Z o miesiąc starszym kolegą:
Widać, że przegonił wzrostem:)

quagmire - Wto Sty 08, 2013 18:30

Kocham aguty w każdej postaci, a agutowa buremka jest moim niespełnionym marzeniem. Piękny jest :serducho:
Lavi - Wto Sty 08, 2013 18:32

quagmire, w rodowodzie ma wheaten russian burmese a nie agouti :mrgreen:

Ale ja się na kolorach nie znam, na pewno pojawię się z nim na następnej wystawie :serducho: Będziesz mogła osobiście pomacać :hyhy:

quagmire - Wto Sty 08, 2013 18:44

Lavi, bo wheaten to piękna nazwa na określenie aguta na burmie ;)
Więc masz rosyjską niebieską burmę agouti ;P

Lavi - Wto Sty 08, 2013 18:47

Wooo :DD To super wieści :mrgreen:
quagmire - Wto Sty 08, 2013 18:53

I jeszcze piękniejszy szczur. To teraz czekam na dzienne światło :mrgreen:
monika123 - Czw Sty 17, 2013 18:13

Witam i kilka nowych wieści o Gaji.Co ja mogę napisać o niej nowego?Tylko tyle że to szkodnik :P Biega z prędkością światła,myje się jak zwykle w pośpiechu.Wygryzła mi dziurę w ścianie, na kanapie, nie jestem jej w stanie upilnować,ostatnio nawet niewiem kiedy i w jaki sposób ukradła nam dwie karty ze stołu jak graliśmy z Tż w pokerka :roll: Uwielbiam ją.A najbardziej za to jak rano wstaję a ona już pierwsza wisi żeby się przywitać i oczywiście wyjąć z klatki.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group