To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "E" Rat's Troop

sachma - Śro Sty 24, 2007 22:50

Powiedzcie mi kto kiedy odbiera dzieciarnie bo sie zgubilam...

Euforia kolo 10.02 jedzie do Nezu i od nezu zabiera ja Viss.. a co z reszta?
wiem, ze razem z chlopcami ode mnie wedruje Furbi Rataty... ale nie wiem, czy wszystkie dzieciaki ida za jednym razem czy jak?

Maniak - Śro Sty 24, 2007 23:18

Jejku chciałabym kiedy od Was wziąść szczurka :zakochany: ale poki co mam moje kochane paskudy :)
wanna - Czw Sty 25, 2007 11:27

Ratata chciała żeby pojechał z Tygrysem, i jeszcze Sylwi ogonki się dołączą, no i Entaza, a ja wszystkie krakowskie szczurki mogłabym odebrać w Katowicach... ale kiedy to będzie nie wiem :) byle jak najwcześniej :mrgreen:
Tygrys - Czw Sty 25, 2007 12:39

Entaza Wanny, Dwie panienki Sylvii, mój Effi i Furby Rataty jedzie ze mna. prawdopodobnie 16 lutego. :wink:
Anonymous - Czw Sty 25, 2007 13:35

sachma, ja biorę malucha MadzikT wraz z dzieciakami F nezu. Około 12 lutego.
Katie - Czw Sty 25, 2007 13:56

Ja albo pojadę po Escanora z mamą pociągiem, albo ona samago pojedzie samochodem ze znajomym - akurat wypadają mi wtedy ferie :wink:

Sachma, a co ja mam wpisać w miejsce na numer dokumentu? Paszport, legitkę, czy dowód mamy? :oops:
Postaram się wysłać umowę jutro, ale nie wiem czy się wyrobię :(

sachma - Czw Sty 25, 2007 15:08

wpisujesz dowod osobisty.. i dane mamy, bo osoba niepelnoletnia nie moze podpisac umowy...

[ Dodano: Czw Sty 25, 2007 23:53 ]
dzieciaki dzis poznaly ciocie... ktore uciekaly przed nimi w poplochu... dopiero kiedy dzieciaki wyszly z klatki i nie byly juz w kupie ciocie lepiej sie z nimi poznaly :) Bojka byla szczesliwa bo miala z kim biegac , ale dzieciaki sie za szybko meczyly wiec postanowila ze lepiej ganiac sie ze mna.. Kami podchodzila sceptycznie do dzieci, ale obwachala i pooprowadzala po pokoju :P

najdzielniejsza byla Euforia.. jako pierwsza wyszla z klatki i obeszla caly pokoj.. pozniej wyszla Entaza i Edana... reszta wystawiala tylko pyszczki z klatki albo lazila po mnie i za zadne skarby nie chciala na podloge :P

Katie - Pią Sty 26, 2007 18:31

Wysłałam umowę i przelałam pieniądzie, od razu całą kwotę.

O ranyyy, ależ ja się nie mogę doczekać Escanorka... Jak maluszek, dalej jest taki spokojny? :mrgreen: Mam nadzieję, że weźmie przykład z siostrzyczek i szybko odważy się na zwiedzanie świata.
Swoją drogą, co jest z tymi facetami? Żeby dziewczyny były od nich odważniejsze? Wstyd :P

Tygrys - Pią Sty 26, 2007 21:46

wreszcie trafi mi się pieszczoch :mrgreen: :serducho:

Sachma jakieś aktualne zdjątka :lol1:

MadzikT - Pią Sty 26, 2007 22:22

czekamy z niecierpliwością na nowe zdjątka :D
sachma - Pią Sty 26, 2007 23:05

dzis juz niestety ich nie bedzie... aparat odmowil posluszenstwa.. a babcia dzis byla opijac zdany egzamin przyjaciela i nie jest w stanie robic fot teraz.... jutro kiedy przyjedzie Seba napewno pomoze mi utrzymac lobuzerie w miejscu ;) wiec mysle ze wieczorkiem cos bedzie ;)


Katie, na pocieszenie powiem ci ze Escanor jest zywszy od Effendiego :P a Edana najbardziej gryzie rece :P z tego co pamietam po Timonie to gryzienie w tym wieku jest norma :P ale Edana mimo ze najmniejsza jest najmniej delikatna z miotu :P

Tygrys - Sob Sty 27, 2007 13:02

A nie mówiłam że miziak :serducho:
bedzie w zimne wieczory siedzial mi na kolankach czytal ksiaze zakadajac sie okruchami z herbatnikow, a ja bede miala sie do kogo wtulic :roll: bo te dwa wszedobylskowsciubiajaconose stwory obecne to w miejscu usiedziec nie moga, nie mowiac o wtulaniu sie we mnie... :P

sachma - Sob Sty 27, 2007 21:14

dzis zostalo zrobionych 90 fot...
z czego wyszlo kolo 40...
duzo tego... niestety.. a moze i staty ;) dlatego nie dam tu wszystkich, a jedynie pokaze jeden link coby kazdy obejzal w albumie :P na poczatku kolo 20 fot wspolnych a pozniej indywidualne , jedne maja wiecej inne mniej... zalezy jak ktory sie krecil :P

a <<TU>> link do fot :)

milego ogladania :)

Tygrys - Czw Lut 01, 2007 22:38

ok oficjalnie oświadczam, że 23 wieczorem jadę pociągiem do Sachmy. wracam 25 wieczorem, więc w Katowicach będę w poniedziałek rano. Myślę, że pewnie będzie w takim razie problem z odebraniem szczurów, dlatego mam prośbę. Dwie dziewczyny są z Krakowa(okolic)- prosiłabym przynajmniej jedną o zabranie ogonków i ewentualne przetrzymanie dopóki druga nie będzie mogła go odebrać. to samo do dziewczyn z Katowic, może być jedna z was, na przetrzymanie do popołudnia czy coś. inaczej wezmę je do siebie na tymczas dopóki nie znajdzie się inny sposób na odebranie. takie niestety połączenie bez przesiadek. i Gdańsk chciałabym zwiedzić, i znajomych odwiedzić ;)
jakoś to będzie-ogony do Was trafią, tylko parę godzin później ;)
jeśli chcecie więcej wiedzieć-proszę o PW.


Sachmuś-poopowiadaj troszkę, bo tu jakoś cicho się zrobiło... :cry:

sachma - Czw Lut 01, 2007 23:26

chlopca zeszly jajeczka... dzieciaki wsuwaja bardzo duzo... Effendi zostal ostatnio nastraszony przez ciocie Kami i przesiedzial pol wieczoru w klatce... a Euforia to pierwsza podrozniczka z miotu - najodwazniejsza.

dzieciaki maja za soba pierwsza samowolke :) ladnie podchodza do reki, wiec nie boje sie je puszczac na pokoje ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group