To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] 17 szczurków husky w nowych domach

cytryn007 - Czw Kwi 29, 2010 20:08

Off-Topic:
Arisa, believe_86, a można zapytac tak z ciekawosci, skad sie znacie?:)

Bel - Czw Kwi 29, 2010 20:16

cytryn007, z podstawówki,a w gimnazjum chodziłyśmy do jednej klasy :]
Arisa - Czw Kwi 29, 2010 20:17

believe_86 napisał/a:
cytryn007, z podstawówki,a w gimnazjum chodziłyśmy do jednej klasy :]


wlasnie mialam to napisac :D

dobra, wrzucam foty malucha do mojego tematu.. ^^ nie bede jakies super, ale zawsze cos :P

Nakota - Czw Kwi 29, 2010 21:46

Arisa, no i gdzie te zdjęcia? Babcia ma się zacząć gniewać? :twisted:

Niestety bluciaki były i są najmniejsze z rodzeństwa. Blacki i aguty sporo u mnie urosły, a blue siostrzyczki pozostały takie mikre. Jedynie pan bluciak podrósł.

Arisa - Czw Kwi 29, 2010 22:43

Nakota napisał/a:
Arisa, no i gdzie te zdjęcia? Babcia ma się zacząć gniewać? :twisted:

Przepraszam, bo jak mialam dodawac, dostalam telefon i musialam wyjsc do rodzicow, wrocilam i jestem w trakcie uploadu :D

kasia_w - Pią Kwi 30, 2010 00:53

Kruszyna zapoznała się już z moim stadkiem, biegały razem po łóżku. Na początku strasznie się obwąchiwały, a po chwili malutka zaczęła zaczepiać każdą ze starszych ciotek :] Boję się jednak wsadzać ją do dużej klatki, może zrobię to jutro - w dzień. Na razie mała zostanie na noc sama w transporterze, który urządziłam na mini willę (w jednej miseczce suche, w drugiej gerberek z ryżem, smakołyki, cykoria, woda, domek z pudełka i szmatki) więc mam nadzieję, że nie będzie jej bardzo smutno chociaż i tak jest mi jej szkoda... :(
Jutro postaram się porobić zdjęcia i zdać relację z dalszego łączenia :)

stasimalgosia - Pią Kwi 30, 2010 11:34

Dołącze sie do zachwytów maluszki przesłodkie i świetnie zsocjalizowane (dziekujemy Nakocie za kawał dobrej roboty) Rozrabiają niczego sie nie boją i jedzą jak małe smoki :) .

Nakota - Pią Kwi 30, 2010 11:42

kasia_w, ależ ona ma u Ciebie jak w raju :serducho:
Z niecierpliwością czekam na zdjęcia :mrgreen:

http://www.pracownia82.ho.../stadko125.html - ich bracia też się tak wczoraj bili :lol:
Dziękuję ślicznie za zdjęcia i za zachwyty. Cieszę się strasznie, że maluchy wam się podobają :)

cytryn007 - Pią Kwi 30, 2010 12:35

ech wspaiale, wspaniale, nie dziwią mnie wcale te zachwyty, dudzia będzie musiała mi siła wyszarpać swoją małą :P kurde gorzej, że już wie gdzie mieszkam...

w ogóle to wszystkie trzy któe mam/miałąm u siebie ciągle wchodzą mi za dekold i siedzą pomiędzy cyckami wystawiająć główke obserwując mnie bądź pokój ;)

klimejszyn - Pią Kwi 30, 2010 12:44

a ja jutro odbieram swoje maluszki :)
już przygotowuję zarówno chłopców jak i dziewczynki na przyjęcie nowych lokatorów :)

dudzia - Pią Kwi 30, 2010 13:23

cytryn007 napisał/a:
ech wspaiale, wspaniale, nie dziwią mnie wcale te zachwyty, dudzia będzie musiała mi siła wyszarpać swoją małą :P kurde gorzej, że już wie gdzie mieszkam...

w ogóle to wszystkie trzy któe mam/miałąm u siebie ciągle wchodzą mi za dekold i siedzą pomiędzy cyckami wystawiająć główke obserwując mnie bądź pokój ;)


jeżeli będe zmuszona to się nie zawaham użyć siły :lol:

klimejszyn - Pią Kwi 30, 2010 17:48

klatki tymczasowe dla maluchów gotowe. nie mogę doczekać się jutra :roll:
pewnie jutro/pojutrze wrzucę tu ich zdjęcia :)
a za parę dni będę łączyć ze stadami :)

cytryn007 - Pią Kwi 30, 2010 17:53

klimejszyn, wstawiaj jak najwięcej zdjęć tego 'mojeg' czarnego cuda, naprawde jest kochany i teskie troche za nim ;/
klimejszyn - Pią Kwi 30, 2010 18:00

wstawię dużo, wstawię :)
napewno mnóstwo będzie w moim temacie, ale to na drugim forum.. :-P

Arisa - Pią Kwi 30, 2010 18:19

Mala przezyla noc z dziewczynami i caly dzisiejszy dzien, mysle, ze juz jest ok ;] Byla bacznie obserwowana... najpierw Neko dostawala opiernicz przez jakas godzine... a teraz jest juz ok.. nawet piskow duzo nie ma, tylko czasem takie malutkie :)

Maluch wlasnie siedzi na ramieniu i zjada platka kukurydzianego ^^ Jaki on wielki w tych jej lapkach ;]

W ogole to straszne pieszczochy sie robia... ona tylko zeby wejsc pod kolnierzyk, pod wlosy, pod bluze itp itd i spac, albo ogladac swiat z wysoka :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group