To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2008 - Miot Baśniowy Happy Feet - UWAGA str.24

Anonymous - Pon Wrz 15, 2008 09:10

Badoha napisał/a:
Dzwoniłam dziś do Dory, mówiła że zrobiła foty i dziś będą na forum


łooo super! czekamy! :D

Azi - Pon Wrz 15, 2008 22:30

Dzisiaj, żeby całkowicie nie zawieść, udało mi się wydębić jedną fotkę z karmienia.



maluszki podobnież są bardzo przyjacielskie i proludzkie. Dory zapewniła mnie, że w najbliższym czasie (wiem jak to brzmi w zaistniałej sytuacji) zrzuci resztę fotek i da opisy.

Anonymous - Pon Wrz 15, 2008 22:32

Dużo pupek :P
persefona4 - Pon Wrz 15, 2008 22:43

Śliczne pupcie :serducho: ciekawe, która to pupencja Fenia? ^^
I jakie towarzystwo tłusciutkie :) takie małe foczki :serducho:

Badoha - Pon Wrz 15, 2008 22:47

Moje dziewczynki też gdzieś tam są :) :serducho: Cudowne ogonki :serducho:
Anonymous - Wto Wrz 16, 2008 00:30

łooo :zakochany:

jam ciekawa, kiedy one się zaczną wybarwiać? czy to już można jakoś magicznie przypuszczać? ;)

Azi - Wto Wrz 16, 2008 10:43

mataforgana, siamki ogólnie wybarwiają się po 2 miesiącu (przynajmniej tak mi się kołacze po głowie), a na pewno już po wyjeździe do nowych domków :(

Dory miała już wcześniej pewne podejrzenia, ale nie wiem, czy to nie były tylko podejrzenia.

Metrykalnie mam kilka pomysłów jak to rozwiązać, ale może jednak wcześniejsze podejrzenia przeszły w pewność i moje pomysły nie będą potrzebne :P

Anonymous - Wto Wrz 16, 2008 10:44

Azi napisał/a:
Dory miała już wcześniej pewne podejrzenia, ale nie wiem, czy to nie były tylko podejrzenia.

A o jakie podejrzenia chodzi?

persefona4 - Wto Wrz 16, 2008 10:46

Azi napisał/a:
Dory miała już wcześniej pewne podejrzenia, ale nie wiem, czy to nie były tylko podejrzenia.

Metrykalnie mam kilka pomysłów jak to rozwiązać, ale może jednak wcześniejsze podejrzenia przeszły w pewność i moje pomysły nie będą potrzebne
no to zdradźcie choć rąbek tajemnicy :>
Azi - Wto Wrz 16, 2008 10:51

persefona4, rąbek jest taki - jednych kolorek był nieco "zimniejszy", których, nie pamiętam :oops: i nie wiem czy to się nadal utrzymało

ale jak pisałam - nie wiadomo, czy to nie tylko podejrzenia. Jak bardzo chce się zobaczyć jakąś różnice, to w końcu się ją zobaczy ;) To jak z potworem za oknem.

L. - Wto Wrz 16, 2008 14:16

Off-Topic:
Różnice w pointach widać już po drugim tygodniu :)
w 5 można na ok. 70% określić czy to blue czy seal 8)
Prawdziwe pointy zaczynają się pojawiać ok. 6 tygodnia :wink:
pierwszy okres wybarwiania się trwa do około 3 miesiąca, ale tak n aprawde siamese może się wybarwiać całe życie :wink: w szczególności samce.
jakość tzn. moc wybarwionego pointa zależy również w małym stopniu od temperatury tj. im chłodniej tym wyraźniejszy point :) co nie znaczy, że mamy szczury trzymać w lodówce, bo i tak najważniejszą role odgrywają tu geny. :wink:

Layla - Wto Wrz 16, 2008 14:17

No Dorrry, gdzie te foty? :P
Azi - Wto Wrz 16, 2008 15:19

Off-Topic:
L., dzięki ;) Także chyba jednak te podejrzenia były słuszne

Badoha - Wto Wrz 16, 2008 15:28

Widzialam się wczoraj z Dory i obiecała foty - mówiła, że zdjęcia są już zrobione tylko musi je zrzucić :)
Także teraz czekamy...

Anonymous - Wto Wrz 16, 2008 19:20

Badoha napisał/a:
mówiła, że zdjęcia są już zrobione tylko musi je zrzucić :)
Także teraz czekamy...
czyli to samo od kilku dni. ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group