To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "E" Rat's Troop

Katie - Pon Sty 22, 2007 15:14

Śliczne maluchy :zakochany:

A nie mówiłam, że będzie owieczka? :P Kochany kluseczek :serducho:
Mam nadzieję, że Escanor zostanie spokojnym szczurkiem - Draconowi przydałby się choć jeden zrównoważony kolega :wink:

PS.Umowa przed chwilką doszła :mrgreen:

sachma - Pon Sty 22, 2007 19:54

dzieciarnia podjada juz mamie :) a mi sie plakac chce... wolalam jak byly od niej uzaleznione.. a teraz to co? niedlugo sie rozjada i nie bede miala juz moich kochanych maluszkow... ;(
Anonymous - Pon Sty 22, 2007 22:26

Bedziesz miala teraz smolke i malutka Enigme, a pozniej dzieci po Bojeczce :wink: .
Dasz rade!! Choc wiem ze ja bym nie dala, zbyt piekne sa :P

wanna - Wto Sty 23, 2007 00:09

Na pocieszenie będziemy Ci sachma przesyłać zdjęcia :)
sachma - Wto Sty 23, 2007 10:43

Euforia i Etain sie wczoraj wieczorem wycfanily... kiedy mama uciekla z gniazda na najwyzsza polke zeby odpoczac, one cichcem wyszly z gniazda wdrapaly sie na sama gore klatki i ... mialy mama i mlekowoz tylko dla siebie ;) spryciary :)

wczoraj dzieciaki byly cale w serku homogenizowanym :D postanowily sprobowac co mama je.. ale zapomnialy ze je sie tylko pyszczkiem i probowaly kazda czescia cala to sprobowac :P

wanna - Wto Sty 23, 2007 10:48

pocieszne maluchy :mrgreen:
już się nie mogę doczekać Entazy w domu...

sachma - Wto Sty 23, 2007 11:51

kto dostal umowe?! przyznac sie :P

Katie ty nie musisz.. ty mi powiedz czy na wypelnilas i odeslalas :wink:

bede wam jeszcze metryki slac, bo na tych nowych stowarzyszenia jest potrzebny wasz podpis, bede prosila o kserokopie tej metryki, bo moja druk druk odmawia posłuszeństwa :( ale najpierw musze dostac z powrotem umowy...

MadzikT - Wto Sty 23, 2007 14:00

Małe kochane rozrabiaki... :lol1: Umowa do mnie jeszcze nie dotarla...ja mieszkam na koncu swiata :mrgreen:
Tygrys - Wto Sty 23, 2007 17:02

Ja dziś dostałam z poczty awizo że mam do odebrania list polecony, także to na pewno to :wink:

Sachma dalej się umawiamy, że dam umowę osobiście czy mam Ci ją odesłać pocztą? Jeśli potrzebujesz ten podpis szybko to mogę odesłać :wink:

wanna - Śro Sty 24, 2007 00:20

Ja dostałam umowę dzisiaj do rąk własnych, wypełniłam, ale wyślę dopiero jutro, bo dzisiaj piszę pracę zaliczeniową...

PS: jaką mam wpisać datę na końcu umowy? tą co Ty? czy to w sumie obojętne?

sylviah - Śro Sty 24, 2007 09:11

Do mnie umowa dotarła wczoraj :D Dzisiaj ją odeślę.
sachma - Śro Sty 24, 2007 09:57

wpiszcie ta sama date co ja :P

[ Dodano: Sro Sty 24, 2007 10:34 ]
MadzikT, wrazie czego mam potwierdzenie nadania.. poczekamy kilka dni i zobaczymy co bedzie..

MadzikT - Śro Sty 24, 2007 10:37

Sachma wczoraj dostałam awizo. Nie spodziewam sie innego listu. Odbiore dzisiaj a jutro odesle..
wanna - Śro Sty 24, 2007 16:33

Umowa wysłana, cała kaska przelana, no to teraz zostaje mi tylko czekać na Entazkę :)
Tygrys - Śro Sty 24, 2007 19:55

A ja nie odeślę :P

Sachma majn Got jakie Effi ma te futerko śliczniaste!!! powiedz że on tak do końca życia!!!! Och mój rexik nasłodszy!!! :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :roll:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group