To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot S SunRat's - rezerwacje str 4

Pyl - Czw Lis 10, 2011 22:45

W Pylkowie było dziś ważenie - Szmerek Swawolniek 360g :serducho: :mrgreen: :serducho:

[ Dodano: Pią Lis 11, 2011 22:42 ]
No i troszkę Szmerka Swawolnika:


emileczka - Sob Lis 12, 2011 09:28

Pyl, ale cudny :serducho:
Pyl - Sob Lis 12, 2011 09:40

emileczka, bo SunRat'sowy :D
heniok - Pon Lis 14, 2011 12:58

Pyl, i wyjdzie na to że Szmerek też szary :lol:
Pyl - Pon Lis 14, 2011 13:00

Ano jest :P

Babciu, Dziadku,
mnie na szczęście nie wyzywają od sznurówek, ja staram się wzorować na starszyźnie - jestem poważnym, spokojnym szczurem. Jak będę mógł jeść ile pozwolą to obiecuję, że dogonię Czesia! I nie włażę za wysoko, bo trzeba liczyć siły również na schodzenie! Nie w głowie mi tam takie durne pomysły jak skakanie czy zabawa troczkami - przecież to dziecinada! Poważne szczury zajmują się końtemplacją!



quagmire - Pon Lis 14, 2011 13:00

Cytat:
mink - to be an even mid grey-brown

szaro-brązowy :D

Martini - Pon Lis 14, 2011 13:01

Pyl napisał/a:
Ano jest :P

Babciu, Dziadku,
mnie na szczęście nie wyzywają od sznurówek, ja staram się wzorować na starszyźnie - jestem poważnym, spokojnym szczurem. Jak będę mógł jeść ile pozwolą to obiecuję, że dogonię Czesia! I nie włażę za wysoko, bo trzeba liczyć siły również na schodzenie! Nie w głowie mi tam takie durne pomysły jak skakanie czy zabawa troczkami - przecież to dziecinada! Poważne szczury zajmują się końtemplacją!



Ty, zapomniałeś założyć okularków do zdjęć!

MalaBoo - Wto Lis 15, 2011 14:34

mam nadzieję, że poznacie na filmiku Safirke :) - http://www.youtube.com/watch?v=XpqspFmGsDw

muszę się zmotywować do porobienia fotek ale co próbuje zrobić zdjęcia fotomodelka ani myśli pozować ;D

Ziewy:


Leonidia - Śro Lis 16, 2011 20:56

Aaaaaaaaaaaaaaaaa! Jak Ty to robisz, że się tak kręcą? :serducho:
Moje nie chcą nawet udawać, że mogłyby się czegoś jeszcze nauczyć. Naszym jedynym sukcesem jest przybieganie na cmokanie. Ale innych komend to ani rusz.. Sepia w ogóle smakołykami się nie interesuje,ona woli wspiąć się na ten stołek co się za mną czai lub skorzystać z mej nieuwagi i się schować..
A gdy ją znajdę ucieka w podskokach, taka jej ulubiona zabawa. a co ja się nazjadam nerwów przy tym to moje.. :oops:

quagmire - Czw Lis 17, 2011 11:54

MalaBoo, przesłodkie są Twoje panny :serducho:
MalaBoo - Czw Lis 17, 2011 12:23

Leonidia, mam smakołyki za które ogonki dały by się pokroić, przynajmniej moje ;D Safirka też uwielbia się wspinać a już najbardziej wyczekuje momentu kiedy nie patrzę i przeskakuję ze stolika na komodę i szybko biegnie za telewizor albo wskoczy na akwarium w którym jest chomik i kombinuje jak się do niego dostać ;D Ale poza tym, że to mały rozrabiaka jest bardzo proludzka, na wybiegach zawsze do mnie podbiega i zaczepia żeby się z nią pobawić ;) Jak przychodzą goście to Safirka jest zawsze pierwsza żeby się przywitać ;)

quagmire, dziekuję :) :serducho:

unicorn - Sob Gru 10, 2011 16:54

http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=11167
MalaBoo - Śro Gru 28, 2011 21:09

Safira - 298 gram ;D
unicorn - Śro Gru 28, 2011 21:51

MalaBoo, zachęciłas mnie do zważenia moich robaków. :P Sayuki: 309g , Shigeki: 341g :oops:
Muezzi - Czw Gru 29, 2011 00:34

Sauronek już ponad 600, robi się z niego szczurzysko.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group