To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot kontrolny L Happy Feet - malce w nowych domach

dziedz10 - Sob Cze 11, 2011 17:05

dzięki Azi za filmik, ale cudne, juz nie możemy sie doczekać naszych slodziaków :mrgreen:
anaa - Sob Cze 11, 2011 17:41

o boże ale niespodzianka :mrgreen: :mrgreen:
jakie moje babeczki słodkie :D jeszcze 8 dni :D

Lee Chi trzymamy kciuki za oczko :kciuki: :kciuki: mocno ! :kciuki: :kciuki:

Asica21 - Sob Cze 11, 2011 18:38

Azi, jesteś nieludzka ;( ;( ;(

A ja jestem zakochana po uszy....ehh....takie piękności :serducho: :serducho: :serducho:

:kciuki: :kciuki: :kciuki: za biedną Liczynkę.

Ola ja też zrozumiem jak zrezygnujesz :wink: dam domek dziewuszce jeśli będzie taka potrzeba :) (oby oczko wyzdrowiało)

Azi - Sob Cze 11, 2011 18:53

ale to chłopaczek :P
Asica21 - Sob Cze 11, 2011 18:56

:oops: ojej.... :-P

Myślałam, żę to Liczynka dziewczynka :P

Wiewiora - Sob Cze 11, 2011 23:38

kciuki za Lee-Chi :kciuki: :kciuki: :kciuki:
a maluszki przecudne :serducho:

La - Nie Cze 12, 2011 00:19

biedactwo moje ;(
Azi, oczywiście nie rezygnuję z malucha !

Azi - Nie Cze 12, 2011 12:08

z oczkiem Lee-Chi już lepiej

aczkolwiek dzisiaj myślałam, ze zejdę na zawał :roll:

wczoraj wieczorem (około 1am) wychodzę z łazienki i co widzę? Lutkę siedzącą na szafce w przedpokoju. No to Lutkę za fraki, zliczyłam maluchy w klatce, jest 14. Uffff. Drzwiczki były zabezpieczone klipsikami, ale jakoś sobie poradziła. No to jeszcze zabezpieczyłam spinaczami i poszłam spać. Dodam, ze w tej klatce siedzą od 4 dni i żadnych podobnych cyrków nie było.

Budzę się rano, idę do klatki, żeby wyciągnąć Lee-Chi i sprawdzić, co z jego oczkiem. Szukam go, szukam, znalazłam, ale jakoś dziwnie pusto w klatce. Patrzę - nie ma Lutki. Patrze na drzwiczki - nie ruszone.

Paskuda uciekła przez karmnik :evil: otworzyła go, odwróciła zamknięcie i wylazła. Klatka stoi na ławie, maluchów wokół klatki nie ma, więc spoko, tylko ona wyszła... W tym momencie widzę kątem oka ruch. Patrze, a to mały Luxus biega sobie pomiędzy fotelem a kanapą. Ładnie do mnie przyszedł... Nic to, szukamy Lutki. Piotrek sprawdza w pokojach, ja w salonie. W jednym z pokoi, pod szafką znajduje Lokisa.... Dodam, ze w tym samym pokoju stoi xbox włączany na dotyk - oczywiście nagle włączony... A ja znajduję grzecznie śpiącą w szafce z kocykami Lutkę :roll: Przeliczenie maluchów, są wszystkie.

Karmniczki zostały zabezpieczone, ale nie gwarantuję, że to łyse badziewie nie postanowi się dezintegrować i znów wyleźć.

Zły hodowca ze mnie, nie umiem szczura upilnować ;(

H. - Nie Cze 12, 2011 12:12

Oj te łyse, strasznie kombinują ;) Dobrze, że wszyscy się znaleźli.
anaa - Nie Cze 12, 2011 16:59

Azi jaki zły hodowca ? :P tylko u Ciebie szczurki mają okazję wychodzić przez karmnik :P
ale generalnie to masakra widząc,że klatka zamknięta na wszystie spusty a szczura nie ma :shock: szykują nam się niezłe dzieciaki :mrgreen:
a może Lutka tak od dawna sie wykradała i teraz wyszło na jaw :lol:

H. - Nie Cze 12, 2011 17:01

Tak i potem wracała i zamykała za sobą :DD
Azi - Nie Cze 12, 2011 17:01

anaa napisał/a:
generalnie to masakra widząc,że klatka zamknięta na wszystie spusty a szczura nie ma
daj spokój siadłam przed ta klatką i gapiłam się jak durna. uchylony karmniczek znalazł Piotrek, ja byłam przekonana, ze ona po prostu zglebiła tajemnice fizyki i potrafi się dezintegrować :roll:
anaa - Nie Cze 12, 2011 17:07

Erato dokładnie i zawsze jej się upiekało :mrgreen:

Azi Lutka ma moce nieziemskie, chociażby żeby wpaść na pomysł "wychodzenie przez karmnik" :twisted:

aczkolwiek moje dziewczynki nie muszą tego dziedziczyć po mamie :mrgreen: chcę żyć bez próbnych zawałów serducha :P

Vaco - Nie Cze 12, 2011 20:54

Lutka powinna w "portala" grać :P trzymam kciuki za braciszka, żeby oczko całkowicie wyzdrowiało :kciuki:


Off-Topic:
a tak w ogóle to jestem smutna, bo dopiero jutro w szkole na komputerze zobaczę filmy buuu ;(

Pacyfka - Nie Cze 12, 2011 21:01

świetne filmiki :) i jaka wiercipupka z Lukiera :D
A z Luci to spryciara nieziemska :serducho:
oczywiście kciukamy za Lee-Chi :kciuki: :kciuki:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group