To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot T of Anahata - 30.06.2010 - rezerwacje str. 9 :)

madzook - Sob Sie 07, 2010 16:38

Cudne sa wszystkie :serducho:
Nakasha - Sob Sie 07, 2010 17:10

No więc odbiór wygląda tak:

Leksana (zabiera ogonka dla madzook) - osobiście w Wawie
Fiona - osobiście w Wawie
Jogi - osobiście w Wawie, małe zabiera Wuwuna, po południu
PATY$$ka - wystawa w Olsztynie
Dori - osobiście w Wawie, rano
agata-air - osobiście w Wawie, po południu
Paulina87 - konduktorka
Majkel30 - konduktorka

Będę to uzupełniać na bieżąco. W razie czego proszę o kontakt na GG.

Proszę przynieść ze sobą ksero dowodu osobistego.

Będzie można spotkać się ze mną na Centralnym między 14:00 a 17:56. ;) Będę w Wawie od 9:30, ale będziemy u Susurrement. Gdyby ktoś wolał rano, to nie ma sprawy. :)

PATY$$ka - Sob Sie 07, 2010 20:11

Nakasha napisał/a:
PATY$$ka - wystawa w Olsztynie

Super :mrgreen: Dzięki Nakasha :wink:

To już pozostaje tylko czekać :mrgreen: (a to jest trudne :roll: )

Wszystkie szczuraczki są prze-śli-czne :serducho: :serducho: :serducho:

Majkel30 - Nie Sie 08, 2010 12:07

No i klatka gotowa, pozostał mi jeszcze montaż jednej półki ferplast na wysokości drewnianej drabinki. :) Osobiście z klatki jak na razie jestem zadowolony, dobry dostęp (chociaż mogły by być jeszcze jedne drzwiczki z lewej storny u samej góry) na kółkach - szczuraski będą mogły być zawsze przymnie .:)




Ogoniasta - Nie Sie 08, 2010 14:48

Off-Topic:
Majkel30, dwie półki to za mało. ;) Taką przestrzeń można super urządzić. :) Więcej półek, koszyczki, tunele, hamaki..dużo więcej wszystkiego! ;) Szczurki kochają zakamarki i muszą mieć więcej miejsc gdzie mogą się "zabunkrować" ;) Zajrzyj do tematu "Nasze klatki" - znajdziesz tam na pewno mnóstwo inspiracji. :)

nezu - Nie Sie 08, 2010 14:59

Majkel30, postaraj się zabezpieczyć klatkę tak, żeby szczurek nie spadał z samej góry na sam dół. Może być samymi hamakami.
Z własnego, przykrego doświadczenia wiem, że taki upadek może się skończyć tragicznie.

Fiona - Nie Sie 08, 2010 16:06

Nakasha napisał/a:
No więc odbiór wygląda tak:
Fiona - osobiście w Wawie


Tosia jest juz z nami :)
Jest identycznie jak po przyjezdzie Salut:
Mlodziak bryka i usiluje jezdzic na starszych, a staruchy zwiewaja i w kacie sie myja :o

dziekuje za maluszynke - jest urocza.
Jak tylko sie ogarne wystawie jakies zdjatka.

Dajcie znac jak Wasze maluszki w nowych domkach!

Majkel30 - Nie Sie 08, 2010 17:23

Ogoniasta napisał/a:
Off-Topic:
Majkel30, dwie półki to za mało. ;) Taką przestrzeń można super urządzić. :) Więcej półek, koszyczki, tunele, hamaki..dużo więcej wszystkiego! ;) Szczurki kochają zakamarki i muszą mieć więcej miejsc gdzie mogą się "zabunkrować" ;) Zajrzyj do tematu "Nasze klatki" - znajdziesz tam na pewno mnóstwo inspiracji. :)


półki 2 mają dejechać czyli 3 razem jak znajde miejsce na 3 to zamontuje, będzie jeszcze koszyczek ze szmatkami, na 2 szczury styka :)

nezu: ok..

fiona: super :)

agata-air - Nie Sie 08, 2010 17:56

Teferi już w domku :) Jest idealnie :D Łączenie przebiegło bez żadnych problemów...no może jeden- dziewczyny nie mogą się zdecydować która będzie..."mamusią" :shock:
Baccara małą obwąchała, oznaczyła i dopiero dopuściła do niej swoje córki. Zahara i Shiloh powąchały i poszły swoją drogą. Teferi jeździła na ogonku każdej. Teraz śpią grzecznie w klatce. Teferi leży w koszyczku między nieco zagubioną Zacharą (jak przytrzasnęła małą łapką to siostra i matka się na nią "wydarły" :shock: ) i Shiloh która ma minę jakby chciała światu zakomunikować "moje, moje, moje" czyści małą i przyciąga do siebie. Baccara zajęła swoją wieże obserwacyjną i usiłuje "nie zasnąć"...kiepsko jej to idzie :D
Ja...ja obserwuję je wszystkie :d i pękam z dumy.

Dori - Nie Sie 08, 2010 18:11

My jeszcze przed łączeniem, dziewczynki mieszkają w tymczasówce. Śpią oddzielnie, tłuką się i wysypują z miski timę, żeby było co sprzątać z podłogi.




Paulina87 - Nie Sie 08, 2010 20:30

Moje dziewczyny dojechały. Pan konduktor dał mi paczkę, podpisałam i poszłam :wink: Już nie mogłam się doczekać kiedy je w końcu wymiziam więc szybko udałam się do domu.... i właśnie się zapoznajemy. Stwierdziłam jednak, że kąpanie się przed zapoznaniem było złym pomysłem bo mam żel pod prysznic o zapachu jagodowo-porzeczkowym i dziewczyny próbują odgryźć mi palce bo przecież to tak ładnie pachnie.
Cudne są :serducho: :serducho: :serducho:

agata-air - Nie Sie 08, 2010 21:06



Gdzie jest Teferi? :)

PATY$$ka - Pon Sie 09, 2010 10:37

A u mnie jeszcze 12 dni przyszło czekać na malucha... ;(
Już się nie mogę doczekać :twisted:

agata-air, śliczne zdjęcie :serducho: Jak russianek jest fajniuchnie wtulony w dwa szczuraski :serducho: :mrgreen:

No, z tego co czytam maluchy mają fajne charakterki :mrgreen: :lol:

agata-air - Pon Sie 09, 2010 12:46

Moja ma cudny charakter. Jest niesamowicie sprytna i zaradna. Jak dziewczyny poszły spać na "wieże obserwacyjną" a małej było tam niewygodnie to zeszła na dół, zrobiła gniazdo w rurze, zakryła z jednej strony, schowała jedzenie i dumna poszła spać hehe Dziewczynki zeszły z wieży do koszyczków a ona od razu do nich i spały w siebie wtulone znów :) Jest też niesamowicie miziasta. Naprawdę idealny gargamel.
Paulina87 - Pon Sie 09, 2010 22:42

Już widać, że dziewczyny mają różne charaktery. Jedna jest bardzo niecierpliwa, nie umie w miejscu usiedzieć a druga już od półgodziny siedzi mi na ramieniu i co jakiś czas liże mnie bo szyi.

Nadal nie wiem, która to która... Nakasha jakbyś mogła mi napisać szczegóły po których je rozpoznawałaś to było by fajnie. Wydaje mi się, że jedna jest jaśniejsza a druga ciemniejsza ale nie wiem.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group