To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] 17 szczurków husky w nowych domach

cytryn007 - Czw Kwi 29, 2010 15:38

Nakota, zaraz jade oddać Ci wspaniałego więc nie płacz... są ze mną dopiero tydzień a ja już zdarzyłam się tak do nich przyzwyczaić... ;(
Nakota - Czw Kwi 29, 2010 15:43

cytryn007, i ja się z tego bardzo cieszę :D
Ja też się do bandy przyzwyczaiłam i tak jakoś mi smutno... z 12 maluchów zostanie 6 ;(

Przypomnę:
Jak już odbierzecie maluszki od yes to prosiłabym o jakąś informacje, że dojechały całe i zdrowe.

Arisa - Czw Kwi 29, 2010 18:43

Dziewczyny i facet ^^ sa na miejscu :)
Myszy, a nie szczurki, faktycznie :shock:

Pociag sie spoznil 20 min, wiec nikt z nas na peron sie nie spoznil :P

Bel - Czw Kwi 29, 2010 18:47

Maluch Oli odebrany.Nie wiem czy go oddam :P Swoją drogą okazało się,że z Arisą znamy się już wiele wiele lat :]
cytryn007 - Czw Kwi 29, 2010 18:49

jak teraz wydają się wam malutkie to pomyślcie jakie były tydzien temu :P . oddalam malca zwanego Konanem, już tęsknimy za tym głodomorem i pieszczochem
Bel - Czw Kwi 29, 2010 18:50

cytryn007, maluchy wyglądają żałośnie :P takie myszy :D wrzuciłam go do klatki z Forrestem... w życiu nie widziałam takiej radości(z estrony Forreściarskiego)na widok szczura... fakt,że od 2 tyg siedzi sam po kastracji.... a maluch w d.. ma poszedł się nażreć :]
cytryn007 - Czw Kwi 29, 2010 19:00

believe_86, a zaraz po tym pewno spac :P
Bel - Czw Kwi 29, 2010 19:11

cytryn007, a tu cię zaskoczę,że zaraz po jedzeniu zaczął napadać na Forresta i biegać jak mysz porażona prądem :]
Nakota - Czw Kwi 29, 2010 19:12

Mooje myszunie :serducho:
To ciotka teraz ładnie prosi o zdjęcia :mrgreen:

Oczywiście się pomyliłam w sprawie transportu. Szczecińskie maluchy jadą dopiero w sobotę :doh: W sobotę także jadą maluchy do klimejszyn, a w nst. czwartek do Wałbrzycha jadą kolejne dwa samczyki.

alken - Czw Kwi 29, 2010 19:17

w czwartek jadą do wałbrzycha?
jakby ktoś wolał/ potrzebował wcześniej to ja we wtorek jadę do wałbrzycha;)

kasia_w - Czw Kwi 29, 2010 19:19

Maleństwo jest już u mnie, całe i zdrowe. W czasie podróży do domu mała trochę pobiegała, zjadła kawałek wafla ryżowego, a potem poszła spać. Nie mogłam się powstrzymać, żeby nie zrobić jej zdjęcia telefonem, tak słodko spała... :sirwwt:


Coś czuję, że wyrośnie z niej wielka przylepa :serduszka:
Na razie siedzi sobie w transporterze ze świeżym jedzonkiem i piciem. Nie wiem kiedy połączę ją z moimi dziewczynami, nie ukrywam, że trochę się boję przez to, że to taka kruszynka...
Nakota, cytryn007, dziękuję Wam za tak uroczą malutką :)
A teraz lecę zrobić jej coś pysznego do jedzonka, mam nadzieję, że urośnie w oka mgnieniu :D

Nakota - Czw Kwi 29, 2010 19:22

alken, dzięki za chęci, ale nowi właściciele w tym czasie będą na majówce, a w czwartek przyjadą po nie osobiście :)

O jesu, moje kochanie :serducho: Jak ona śpi :serducho:
O tak, zrób jej coś dobrego do jedzenia, na pewno wszystko połknie za jednym razem :P

Arisa - Czw Kwi 29, 2010 19:43

believe_86 napisał/a:
Swoją drogą okazało się,że z Arisą znamy się już wiele wiele lat :]


Ja tam sie ciesze, believe nie wygladala na ucieszona jak mnie zobaczyla w drzwiach :D :P

kasia_w - cudenko <3

Moje dziewczyny sie poznaly, ale mala jest taka drobinka, ze:
1. boje sie wsadzac ja narazie do klatki
2. wsadzona na chwile, po tym jak sie poznaly na lozku, siedziala taka bezradna, nie umie przeskakiwac pomiedzy hamakami i tunelami, jakos mi jej zal..
3. jedzie ze mna na dzialke obowiazkowo :)

Teraz spi mi na ramieniu, pod bluzka :serducho: :serducho:

Zdjecia juz zrobilam, obetne i dam w moim temacie :mysza:

Bel - Czw Kwi 29, 2010 19:55

Arisa, ja nie ucieszona?no co ty :] byłam po prostu zdziwiona :P
cytryn007 - Czw Kwi 29, 2010 20:07

kasia_w, slicznie spi, niech sie dorbze chowa i rośnie duza! (jak najszybciej)


klimejszyn bedziesz mieć cudowneo szczura, taki rozrabiak co lubi się miziać, boski! :serducho:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group