To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Miot E Valhalla - już nie ma klusek..

Yenna - Wto Paź 20, 2009 17:35

Ja widziałam :mrgreen: jak się tam glizdki na świat pchają... :serducho:
LunacyFringe - Wto Paź 20, 2009 18:47

:kciuki: za udany poród :mrgreen:
sachma - Wto Paź 20, 2009 18:59

kciukajcie żeby urodziła dziś, bo jutro mam cały dzień zajęcia :P i najgorsze jest to że nie mogę z nich uciec :/
Yenna - Wto Paź 20, 2009 19:15

nie masz nikogo, kto mógłby zostać z Delisią..? kurczę... KCIUKAM :kciuki: :kciuki: :kciuki:
heniok - Wto Paź 20, 2009 19:18

Delka mam dość od 24h zamęczam Sachme smsami, weź się w garść i urodź wreszcie :evil: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
sachma - Wto Paź 20, 2009 19:27

Yenna, rodzice pracują, siostra studiuje prawo (chyba tyle starczy żeby domyślić się że ma więcej zajęć niż ja :P ) i w domu od 9 do 16-17 nie będzie nikogo.. no cóż.. jutro jedziemy z moimi chorowitkami do weta zaraz po zajęciach i wezmę przy okazji oksytocynę - tak na wszelki wypadek..
KaTasia - Wto Paź 20, 2009 19:32

Ale brzuchalek. :serducho:
trzymam kciuki za szybki i bezproblemowy poród oraz, żeby sachma mogła się jutro spokojnie uczyć. :twisted: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

Yenna - Wto Paź 20, 2009 19:38

sachma rozumiem... ale napewno ktoś się znajdzie... sąsiadka, znajoma, kolega.. Nikogo takiego nie masz..? Sama chętnie bym została z Deli, gdybym tylko mieszkała bliżej Pruszcza :wink: Delisia, weź się w garść, no..! :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Bema - Śro Paź 21, 2009 00:37

i...?
quagmire - Śro Paź 21, 2009 07:21

no właśnie, i?
sachma - Śro Paź 21, 2009 08:15

nadal nic :/ siedzi na domku i się rozgląda.. obudziła mnie rano bo przestawiała domek i robiła burdel w klatce..
Anonymous - Śro Paź 21, 2009 09:30

sachma napisał/a:
nadal nic
O_o weź jej coś powiedź. :D A który to dzień?
Anonymous - Śro Paź 21, 2009 10:58

Baaaardzo prosimy o kciuki za Deli. Niestety ma cesarkę. ;( ;( ;( Za sachmę też pokciukajcie..
wuwuna - Śro Paź 21, 2009 11:10

Delicia wez bądz grzeczna i sobie poradz maleńka.

kciukamy bardzo bardzo bardzo mocno

sachma - Śro Paź 21, 2009 11:13

Delicia miała usg - serduszka biją.. widziałam że biją.. oksytocyna mogłaby sprawić jej wielki ból i doprowadzić do pęknięcia macicy.. maluchy nie przeżyją cesarki.. weci mają w pierwszej kolejności ratować samicę.. powinnam teraz być na zajęciach - jestem na uczelni.. ale nie mam głowy do siedzenia na warsztatach.. na gg mnie nie szukajcie.. Dr Ania obiecała że będą kombinować, ale za dużej możliwości nie mają - ujście drug rodnych jest prawdopodobnie zatkane przez jednego malca.. który już na 99% nie żyje..

proszę o kciuki dla Deli i maluszków.. może zdarzy się cud i któreś z nich przeżyje...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group