To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot D Happy Feet - To już 3 lata i 7 miesięcy!

Dory - Pią Kwi 24, 2009 19:41

Nakasha, bo tak Cię kopnę w dupę, że przelacisz przez granicę - wypad do swoich szczurów i cierpliwości baboo ;P

[ Dodano: Sob Kwi 25, 2009 09:36 ]
Wiadomość specjalnie dla napalonej, uwielbiającej mnie wkurzać Nakashy ;P
Niedługo przyjeżdża Niamey z TŻtem :mrgreen: Robią sesję swoim aparatem i wrzucą Wam zdjęcia, jak wrócą do domu :wink:

Anonymous - Sob Kwi 25, 2009 10:13

Hej hej, gdzie foty? :mrgreen:
Nakasha - Sob Kwi 25, 2009 11:29

Dory, bo Ty się tak fajnie denerwujesz :D

Czekamy na fotki :D

Azi - Sob Kwi 25, 2009 12:10

fotki będą jak Niamey odwiedzi Dorcię ;)
sachma - Sob Kwi 25, 2009 12:46

a kiedy to jest "niedługo" ?

Niamey, masz dobry aparat? :DD

Niamey - Sob Kwi 25, 2009 15:42

"Niedługo" już się odbyło i niech żałują ci, co nie przyjechali :P Dory jeszcze nie ma, więc i zdjęć póki co nie ma, ale chyba nie będzie wielkim przestępstwem, jeśli wrzucę kilka zdjęć, tak na zaostrzenie apetytu :mrgreen:
Maluchy są nieziemsko urocze i wyluzowane - moja Dż. przysypiała mi na dłoni :) Miętka ma imponujące gniazdo prawdziwej szczurzej mamy i nawet udało nam się podejrzeć troszkę jak karmi maluchy :) Chwilowo muszę wybiegać z domu, więc to tyle opisu, a oto zdjęcia:

Mam nadzieję, że to pozwoli dotrwać wszystkim niecierpliwie oczekującym do głównego dania, które zaserwuje wam Dory :mrgreen:

sachma - Sob Kwi 25, 2009 15:44

śliczne :serducho:
Laura001 - Sob Kwi 25, 2009 17:10

piękne, śliczne i już chyba trochę futerka mają :serducho: :serducho: :serducho: :jesterjump: :sirwwt: :sirwwt: ja bym już chciała szczurki :oops: rozmarzyłam sie :-P
Niamey - Sob Kwi 25, 2009 17:31

Są naprawdę prześliczne, non stop gdzieś się czołgają, jak leżą razem, to wyglądają jak mrowisko :) Na moje oko laika wszystkie są bardzo dorodne i żaden nie odstaje in minus, a z dnia na dzień bedą jeszcze fajniejsze:) Teraz mi się cały dzień gęba śmieje od tych maluchów :mrgreen:
Dory - Sob Kwi 25, 2009 18:44

Podziękowania należą się TŻtowi Niamey, który wszystkie malce dzielnie obfocił :mrgreen: , kiedy my trajkotałyśmy, a Niamey dodatkowo miziała Dżunglę.
Ponieważ zdjęć jest bardzo dużo, nie wiem czy uda mi się obrobić i zrzucić dzisiaj wszystkie (już zaczęłam :wink: ).
Maluchy ofutrzone, wszystkie będą czarne, ale mam jeszcze wątpliwości co do uszek - mam nadzieję, że ostre zdjęcia pomogą nam to wspólnie rozwikłać :wink:
Nie spodziewałam się, że Niamey to taka śliczna dziewczyna :serducho: :oops: :serducho: Stanowczo domagam się Twoich zdjęć w Offtopicu, bo jesteś naprawdę przeurocza :woow:

Nakasha napisał/a:
Dory, bo Ty się tak fajnie denerwujesz :D

Czekaj aż Ty będziesz miała miot :D Wtedy się zemszczę :muhaha:

Anonymous - Sob Kwi 25, 2009 18:55

Czekam na zdjecia :mrgreen:

ale one cudowne sa i strasznie sie ciesze, ze czarne :]

Laura001 - Sob Kwi 25, 2009 19:01

ja też się ciesze że są czarne :mrgreen:
Niamey - Sob Kwi 25, 2009 19:07

Off-Topic:
łoj :oops: :oops:
Dodatkową zaletą wizyty był fakt, że TŻ, który wcześniej uważał fuzzy za jakieś biedne, chore zwierzęta, powiedział: "one jednak mają swój urok" :D
Lara - Sob Kwi 25, 2009 21:48

oooooooooooooo... jakie czarnule... jakie klusie jaki meszeniek mają, jakie to to maciupkie, jakie potem będzie krnąbrne sikające, wredneee :twisted: hihi :serducho: :serducho: :serducho:
sachma - Sob Kwi 25, 2009 23:29

ja mimo wszystko czekam na foty :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group