To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot B Happy Feet - już wszyscy za TM [']

Kylie - Sob Sty 31, 2009 00:58

ale wszystkie są miosiki słodziutkie :serducho: :mrgreen:
Lara - Sob Sty 31, 2009 16:53

Azi! Czym karmisz Finkę, że te maluchy są jak takie klopsy w sosie! Nosz się uśmiałam! :lol: Ale Bajaderka to wymiata, może jakąś dietkę? :mrgreen: Takie bombeczki :rotfl:
Azi - Sob Sty 31, 2009 22:09

Lara, jakie klopsy? jakie klopsy? To wszystko przez tę sierść poskręcaną! :DD

ech... no i cóż. Piotrek nie chce oddać Brzoskwinki. Nie dość, że ma irokeza, to jeszcze wystarczy ją nakryć dłonią, a ona już idzie spać :P Dzisiaj cała siódemka spała w jednej kieszeni. Ogólnie to śpioszki z nich - pochodzą chwilkę, dosłownie chwilkę i idą spać. A wystarczy je włożyć do klatki i buszują. Więc je wyjmuje - idą spać :?

No dooobra Piotrek mi krzyczy, że nie idą od razu spać, tylko czasem jeszcze wchodzą pod bluzkę/sweter i buszują

Dory - Nie Lut 01, 2009 13:01

Azi napisał/a:
ech... no i cóż. Piotrek nie chce oddać Brzoskwinki.

To chyba nie muszę go molestować o importy jednak :lol:

Azi - Pon Lut 02, 2009 13:14

Wszystkie szkraby już grzecznie piją z poidełka, wszystkie szkraby już grzecznie jedzą ziarenka i wszystkie szkraby już grzecznie jedzą gerberki. Jednak przy tych ostatnich robią to dopiero wtedy, gdy mamusia zacznie jeść. Banana za to uczepiły się bez mamusiowego przykładu.

No i co mogę powiedzieć o ich charakterkach - bo wiem, że na to czekacie. Wybijające się są Bagatelka, i Bagietka - jako łaziki. No i Brzoskwinka jako śpioszek. A reszta tałatajstwa - kochana. Chodzą, skaczą, bawią się, liżą mnie lub podgryzają paznokcie - tego ostatniego to je chyba mamusia nauczyła, która uwielbia paznokcie zjadać. Lubię buszować pod kocem/swetrem/bluzką/kapą. Lubią wtulać się we wszelkie człowiecze załamania (łokieć, biodro, kolano, dłoń) i spać.

Biegaja tak - 10-15 minut bardzo intensywnie, po czym idą spać wtulone we mnie i w siebie.

A dzisiaj wielki dzień - kończymy 3 tygodnie :serducho: i przeprowadzamy się do przedpokoju. Będziemy obcować z zapachem dużych dziewczyn ;)

Kylie - Wto Lut 03, 2009 11:38

Nio prosze wszystjie cudeńka rosną jak na drożdżach :wavexxs: cudownie!! to już 3 tygodnie hi hi coraz blizej zacieram rączki :hyhy:
Nakasha - Wto Lut 03, 2009 11:52

Cytat:
Lubią wtulać się we wszelkie człowiecze załamania (łokieć, biodro, kolano, dłoń) i spać.

Łooo :serducho: a może jakieś fotki będą z grupowego spania :D ?

Azi - Wto Lut 03, 2009 18:31

Nakasha, nie bardzo, bo one wtulając się wchodzą "pod" człowieka i ich nie widać. A jak się poruszę, no to sie rozpełzają. A Bagatelka dzisiaj położyła się Piotrkowi na karku i tak sobie dobre kilkanaście minut leżała - z otwartymi oczkami, obserwując świat.

No ale do fotek się przymierzam. Dzieciaczki teraz się tak juz nie bardzo zmieniają. Największe zmiany były do czasu aż się w pełni ofutrzyły. Teraz to tylko rosną ;) Żarełko zaczyna znikac w trybie ekspresowym - a kupiłam im specjalny pokarm JR Farm - dla młodych szczurków. Finka z lenistwa też to je, ale trudno, wyssanej mamusi sie należy ;)

Lara - Śro Lut 04, 2009 13:32

Azi napisał/a:
A Bagatelka dzisiaj położyła się Piotrkowi na karku i tak sobie dobre kilkanaście minut leżała - z otwartymi oczkami, obserwując świat.


No ba! Zastanawiała się "co u licha tu robię, kiedy mnie moja pancia do prawdziwego świata zabierze, o co kaman?". Moje maleństwo! Takie bystre! :falover: Takie spokojne! :serducho:

Azi - Śro Lut 04, 2009 20:01

Lara napisał/a:
Zastanawiała się "co u licha tu robię, kiedy mnie moja pancia do prawdziwego świata zabierze, o co kaman?"
nie wiem nad czym się zastanawiała, ale obserwator z niej rośnie. Przyczłapała dzisiaj na moje ramię i znów obserwowała.

Fotki z wczoraj, niestety mało. Wybaczcie, ale zarobiona jestem, a ten internet mnie do szewskiej pasji doprowadza i fotek mi sie odechciewa robić. Sądze, że jakąs fajniejszą sesyjkę im zafunduję w sobotę.

wczoraj Bajuś sobie oglądała TV razem z lubym mym, a potem zaczęła uderzać w kimono, więc tałatajstwo schowałam. Jeden z chłopaczków chciał wyjść, ale mamusia postanowiła go przytrzymać. Po czym stwierdziła "te człowiecze, daj nam już spokój", "nie widzisz, że maluchy chcą jeść". No i fakt maluszki jadły, a potem się umyły i poszły spać ;)

Badoha - Śro Lut 04, 2009 20:30

Azi świetne fotki i super opisy :mrgreen:
Roth - Śro Lut 04, 2009 21:24

Fajne opowiadanko z ilustracjami :mrgreen:
Bema - Śro Lut 04, 2009 22:14

świetna historyjka :)
Azi - Sob Lut 07, 2009 11:13

Zdjęcia z wczoraj :D

Jemy gerberek ;)






Bardzo proszę, aby wszyscy przyszli właściciele podali mi na PW:
-Imię, nazwisko
-Telefon
-Adres zamieszkania
-Pesel
-Nr dowodu
-e-mail

dane te są konieczne do poprawnego wypełnienia umów adopcyjnych, metryk i kart zdrowia.

gratis - Sob Lut 07, 2009 11:17

ale brązowiutko... :serducho:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group