To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2013 - Narodziny miotu BOSKIEGO SunRat's

Mao - Pon Lis 04, 2013 20:41

Zizollo, Perperuna nie jest przyprószona, końcówki włosa ma ciemne właśnie :) jasna jest część włosa bliżej skóry. Włoska, który byłby cały jasny, nie znalazłam. Zawsze chociaż końcówka jest czarna.
Zizollo - Wto Lis 05, 2013 10:06

Mao napisał/a:
Zizollo, Perperuna nie jest przyprószona, końcówki włosa ma ciemne właśnie :) jasna jest część włosa bliżej skóry. Włoska, który byłby cały jasny, nie znalazłam. Zawsze chociaż końcówka jest czarna.


:) sprawdzę dokładnie jak jest u Kirana ale nie wiem czy uda mi się go w rękach utrzymać dłuższą chwilę :P

AngelsDream - Wto Lis 05, 2013 11:56

Zizollo, teraz jest dobry moment na naukę, że utrzymasz. ;)
Lowenstein - Pią Lis 15, 2013 13:12

Włos z grzbietu mitry porównany do włosa Deana z tego samego miejsca pleców. Dean to rex z miotu D2.



Niestety włosy na zdjęciu wyszły bez kolorów a są to agucie włosy i jedne i drugie, u Mitry jaśniejsze przy cebulkach i ciemniejące ku końcówkom.

lukrecja - Czw Lis 28, 2013 21:57

Witam wszystkich właścicieli Boskich i jednocześnie wszystkich użytkowników forum, kłania się właścicielka Welesa i Forsetiego :) Postanowiłam się zarejestrować na forum, coby podzielić się odrobinę radością z ogonków ;)
Weluś i Forsek mają się dobrze, są dalej rozbrykane, wesołe i towarzyskie. Weluś, agutek, od początku był bardziej odważny i ludziolubny, czarnuszek z kolei jest bardziej nieśmiały i stonowany. Na początku Forseti był sporo większy od Welusia, z biegiem czasu ta różnica się zmniejszała, teraz są mniej więcej jednakowe ;)
Szczuraski są przesympatyczne i po prostu słodkie, bez problemu można je przewrócić na plecki i miziać po brzuszku, lgną do człowieka i ogólnie są małymi niedźwiadkami- przylepkami (co nie znaczy, że nie potrafią wpadać w tryb rozhasanego zbója ;) )
A jak miewają się Wasze Boskie?





fajnie tu widać, jak bardzo kolor Welusia potrafi wpadać w rudy, a jeszcze niedawno nazywany był Szaruskiem;)


Forsuś, najsłodszy szczurek świata.

Mao - Czw Lis 28, 2013 22:18

lukrecja, moje są mniej więcej jak Twoje, tylko mała siostra nie chce wagowo gonić dużej ;)
Perperuna to cały czas wariatka, a Lela to chodząca lizawka: w celu uzyskania usługi mycia rąk podstaw je pod pyszczek.

Co u Perperuny i Leli

AngelsDream - Czw Lis 28, 2013 22:59

Lugh jest bardzo wesołym młodzieńcem, totalnym lizaczem palców i zapowiada się bardzo zacnie.
cornflakegirl - Pią Lis 29, 2013 09:21

A moja Nanna na nic nie ma czasu. Ona musi zwiedzać, coś pogryźć, biegać, skakać, biegać. Poootem przypomina sobie, że w sumie siedzę na łóżku no i wypadałoby przyjść i pobiegać po mnie. Mam nadzieję, że z wiekiem się uspokoi trochę :P
Magda B - Sob Gru 07, 2013 00:02

cornflakegirl napisał/a:
A moja Nanna na nic nie ma czasu. Ona musi zwiedzać, coś pogryźć, biegać, skakać, biegać. Poootem przypomina sobie, że w sumie siedzę na łóżku no i wypadałoby przyjść i pobiegać po mnie. Mam nadzieję, że z wiekiem się uspokoi trochę :P


Pomnóż razy cztery i jakbyś była u mnie w domu. Jedna wisi na lampie, druga wspina się na segment, trzecia drze zasłonę, a czwarta wchodzi mi na głowę. I tak co dzień. :mysza:

Słyszę ostatnio z klatki kichnięcia, ale nie wiem która to. Jak wyjdą, to wszystkie tryskają zdrowiem. :roll:

pseudomonas - Pon Gru 09, 2013 00:18

Luffy z miotu L2 ma tak samo z futrem jak Perperuna
cornflakegirl - Sob Gru 14, 2013 10:07

Na 14 grudnia Nanna waży 293g.
Mao - Nie Gru 22, 2013 22:58

Lelu i Perperuna kłaniają się dziadkowi :D

Lela kocha palce!




Perperuna niedawno zwichnęła sobie ogonek. Będzie już pewnie nieco skrzywiony, ale patrząc na to, jak poginała po klatce dzień po wypadku nie wydaje mi się, by miało to na nią jakiś inny wpływ :)

Magda B - Pon Sty 06, 2014 18:53

Maja, Nut i Luna

Rati nie zgodziła się na rozpowszechnianie wizerunku. :p

Z wagą panny wychodzą tak pomiędzy 270 a 290 g. Akurat ostatnio były przeziębione i zaliczyliśmy wizytę u weterynarza.

Kami - Pon Sty 06, 2014 18:59

Magda B napisał/a:
Maja, Nut i Luna
Piękne! Uwielbiam aguty! :serducho:
Pyl - Pon Sty 06, 2014 21:45

A ja widziałam i nawet chwilkę miziałam :serducho: I nie wyglądały na zakichane ;) Raczej na zakochane w człowieku :serducho:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group