To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - XIX Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych we Wrocławiu

jancia - Nie Wrz 15, 2013 13:31

:foty: więcej więcej!!!
Szczurówka - Nie Wrz 15, 2013 13:40

jancia napisał/a:
:foty: więcej więcej!!!

dołączam się :foty:

Łosoś - Nie Wrz 15, 2013 19:55

Pojechałam dzisiaj na wystawę, weszłam do Hali, stanęłam przed kasą, spojrzałam na cennik...i wyszłam.
12 zł za bilet ulgowy to jak dla mnie było przegięcie, mimo wszystko.

Szczurówka - Nie Wrz 15, 2013 20:11

Łosoś napisał/a:
Pojechałam dzisiaj na wystawę, weszłam do Hali, stanęłam przed kasą, spojrzałam na cennik...i wyszłam.
12 zł za bilet ulgowy to jak dla mnie było przegięcie, mimo wszystko.
Co?! przecież to normalne że tyle kosztuje wstęp na wystawę ... 12 zł to prawie jak za darmo :shock:
Łosoś - Nie Wrz 15, 2013 20:20

Albo mam problemy z pamięcią, albo jakiś czas temu (rok, dwa lata?) wstęp był dużo tańszy. Widziałam ludzi, którzy również z tego powodu na wystawę nie weszli.
Podzieliłam się po prostu opinią, wiem że na ceny biletów wplywu nie macie :]

Devona - Nie Wrz 15, 2013 20:35

Łosoś, my też byliśmy zaskoczeni ceną, ostatni raz na Zoo-Botanice byłam kilka lat temu (nie pamiętam, ale wiem, że pixela zamęczałam opowieściami o fizyce :lol: ) i bilet na pewno kosztował dużo mniej, bo nie oszukujmy się, ale 17 zł za bilet normalny to też nie jest mało. Widzieliśmy sporo osób podchodzących do cennika i rezygnujących z wejścia.
Willow - Nie Wrz 15, 2013 21:38

maris, zajefajny filmik ci wyszedł! Jestem pod wrażeniem!
Wygląda profesjonalnie, a szczurki pokazane w taki sposób, że grozi natychmiastowym zakochaniem :P
Szkoda, że jeszcze nie załapał się na filmik "sekcyjny szczur" Vaco :mrgreen: :serducho:

Vaco - Nie Wrz 15, 2013 21:40

Willow napisał/a:
"sekcyjny szczur"
:DD
Ale Rikuś ma zdjęcia! Może później wstawisz te wystawowe fotki, które robiłaś? :kwiatek:

Karena - Nie Wrz 15, 2013 21:44

Ja już nie wiem do kogo napisalam Pw o zdjęcia a do kogo nie, świeżo wróciłam do domu dopiero co i padam :P
Było fantastycznie! :serducho:
Jesli ktoś ma moje zdjęcia lub moich ogoniastych [nawet jakieś jedno zagubione ] to poprosze <robi oczy jak kot ze shrecka> na wilkarena@joemonster.org

Zizollo - Nie Wrz 15, 2013 22:13

ja się tam strasznie ciesze,że mogłam poznać cząstkę ludzi z forum na żywo i stwierdzam,że jesteście fantastyczni :serducho: pieniądze to nie wszystko warto czasem poświęcić 12 czy 17zł dla takich właśnie spotkań i chwil :mrgreen:

przykro mi :( ,że nie mogłam zostać na noc i się z wami zintegrować ale wszystko przede mną na następną wystawę postaram się przyjechać na dłużej :]

Willow - Nie Wrz 15, 2013 22:16

Vaco, oczywiście, że wstawię zdjęcia twoich zwłoczków :mrgreen: Postaram się jutro to zrobić bo już dziś padam na twarz.
Ps. Oczywiście wszystkie inne zdjęcia również wstawię :P Strzeżcie się! :twisted:

Vaco - Nie Wrz 15, 2013 22:18

Zizollo napisał/a:
przykro mi ,że nie mogłam zostać na noc i się z wami zintegrować
mi też, ale najbardziej zazdroszczę magika :<
Zizollo - Nie Wrz 15, 2013 22:27

Vaco napisał/a:
Zizollo napisał/a:
przykro mi ,że nie mogłam zostać na noc i się z wami zintegrować
mi też, ale najbardziej zazdroszczę magika :<



hm...jakiego magika ? :>

Devona - Nie Wrz 15, 2013 23:20

Zizollo, wiadomo, że nie o pieniądze chodzi ;) , to takie 'obiektywne' marudzenie, bo my bez mrugnięcia okiem zapłaciliśmy, chociaż na wystawie spędziliśmy może ze 2 godziny, na więcej nie starczyło czasu (i chyba się nie poznałyśmy :> ). Byliśmy też w raczej kiepskiej formie poweselnej ;) , aż zapomniałam pochwalić Kareny fryzurę :serducho: .
Zizollo - Nie Wrz 15, 2013 23:43

Devona, ja byłam w sobotę i również 2h i chyba faktycznie nie miałyśmy przyjemności się poznać ale może następnym razem ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group