To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2012 - Miot G2 SunRat's - rezerwacje str. 7

Agusia - Sob Lis 17, 2012 17:53

Uszy Gery są boskie!!! To jakaś inna odmiana :)
monika123 - Nie Lis 18, 2012 20:54

Gaja już u mnie.Takiej przylepy i lizawki to w życiu nie miałam.Co chwila liże mi ręce , najlepsze miejsce to teraz pod bluzką, co chwilę wystawia pyszczek i daje mi buziaka.Do klatki weszła,zwiedziła ale nie chce w niej być, lepiej u mnie pod bluzką :lol: Jest fantastyczna :!:
monika123 - Wto Lis 20, 2012 21:44

http://i1305.photobucket....10/S5002413.jpg

Próbuje robić miniaturki :(

Tutaj Gaja z moją Tosieńką





najeli - Śro Lis 21, 2012 21:05

http://forum.szczury.biz/...p=813597#813597 <- Gafa już u mnie :)
łączenie trwało pół godzinki! jest wspaniała!
heniok, dziękuję za takiego wspaniałego szczura! :serducho:

hekatomba - Pią Lis 23, 2012 21:00

Gumka z siostrą Gafą tuż po podróży:



Gumka zdążyła już poznać ciotki z miotu B2. Łączenie przebiega względnie spokojnie. Wszystkie trzy dziewczyny siedziały wczoraj najpierw w transporterze, potem w pustej i wymytej klatce. Dziś dołożyłam taras i hamak. Mała dostaje wprawdzie wciry od ciotki Baccary, ale bez oporów daje się zdominować.

Niamey - Pią Lis 23, 2012 21:03

Cudeńka :serducho:
monika123 - Pią Lis 23, 2012 21:19

Gaja dzisiaj przespała pierwszą noc z moimi babami.Ja gorzej spałam bo do drugiej pilnowałam.Były wrzaski, piski ale dały radę.Nadal co jakiś czas jest wrzask ale mam nadzieje że to minie.
najeli - Pią Lis 23, 2012 21:40

hekatomba, pozwolę sobie ukraść zdjęcia do albumu rodzinnego, ok? :mrgreen:
Kami - Pią Lis 23, 2012 21:44

Przepiękne. :serducho: Uwielbiam syjamki, Gafa wygląda jak moja Roksanka za dzieciaka. Tylko oczka ma czarne. :wink:
heniok - Pią Lis 23, 2012 23:13

A łączenie Gery było najłatwiejsze ze wszystkich, pokisiły się razem pół dnia w diunie i wylądowały w klatce, nawet bez specjalnego jej szorowania, zero pisków i zadrapań, kocham nasze baby :serducho:
najeli - Pią Lis 23, 2012 23:15

naprawdę są wspaniałe! świetnie wychowane ;) :serducho:
Agusia - Sob Lis 24, 2012 13:12

A moje chłopaki i tak są najlepsze :serducho:
Łączenie? Nie wiem co to łączenie :) (w sensie problemu)
Maluchy cudowne, siamowa ściura dzik pierwszej wody. Nic mu nie straszne a do tego ma dynamit w tyłku.
Niebieska ściura biega szybciej niż potrafi.
Zakochały się na maksa w klatce. Tylko do niej weszły nie było opcji aby spędziły choć chwilę poza nią.
Ładnie reagują na przywołanie i miętoszenie, z psem tez się już poznały.
Jest pięknie :)

Sirius - Sob Lis 24, 2012 20:28

Gabiś :serducho:

hekatomba - Wto Lis 27, 2012 19:16

Wszystko wskazuje na to, że i u nas łączenie dobiegło końca. :) Wprawdzie poczucie zażyłości między ciotkami a siostrzenicą jest jeszcze niewielkie, to z dnia na dzień ustaje kotłowanie i wrzaski małej, a dzisiaj nawet udało mi się przyłapać wszystkie trzy dziewczyny śpiące razem w hamaku. :) Łączenie przebiegało w miarę bezproblemowo, choć muszę przyznać, że Gumka wystawiała cierpliwość ciotek na ciężką próbę, skacząc im po głowie, ciągnąc za ogon i próbując ujeżdżać. :wink: Koniec końców zdarzało jej się oberwać za takie napady syndromu ADHD, ale wtedy pokornie przyjmowała cięgi, leżała na pleckach i udawała trupa. :mrgreen: Była w tym tak przekonująca, że nieraz o mało nie dostałam zawału widząc ją leżącą na grzbiecie i nie dającą oznak życia. :wink:

Poniżej zdjęcia z wczorajszego wybiegu:



monika123 - Wto Lis 27, 2012 20:07

To z Gają jest identycznie, skacze po ciotkach, zaczepia, biega z prędkością światła aby podbiec, wejść na głowę itp, Dziś jedna z dziewczyn nie wytrzymała i zdominowała Gaję, też udawała trupka :wink: W ciągu dnia w miarę spokojnie ale w nocy jeszcze dosyć ostro jest :cry: no ale się nie dziwię jak Gaja wisi na "suficie" klatki jak nietoperz tylko po to żeby spaść ciotkom na główki i wtedy zaczyna się jazda :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group