To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "E" Rat's Troop

Cola - Pią Sty 19, 2007 13:30

czysta słodycz :D
sachma - Pią Sty 19, 2007 13:35

nie nie, tylko Escanor oczu nie otworzyl, ale pewnie otworzy niedlugo ;]
Anonymous - Pią Sty 19, 2007 13:40

Ah! *_* Cudeńka śliczniaste ^^
Dory - Pią Sty 19, 2007 14:25

Piękności :serducho: :serduszka: :zakochany:
wanna - Pią Sty 19, 2007 19:55

jeju jeju... jakie piękności... jedno ładniejsze od drugiego :mrgreen:
dzieki za zdjęcia :mrgreen: chyba już dużo napstrykałaś... jak zobaczyłam Entaza465 to zwątpiłam... sachma kiedy Ty masz czas na cokolwiek oprócz robienia zdjęć? ;)

sachma - Pią Sty 19, 2007 20:16

wanna, to wpisalam od tak ;) coby bylo jakies odroznienie od innych :P nr przypadkowy :P
Chesti - Pią Sty 19, 2007 22:42

sachma strzeż się... bo Chesti wpadnie i ukradnie Enigmę :zakochany:

Rozkoszne masz te wnuki, co do jednego :serducho: aczkolwiek Enigma zwala z nóg.

sachma - Sob Sty 20, 2007 18:32

Entaza jako pierwsza dzis rano zwiedzala klatke :) weszla nawet na schodki :) w slad za nia poszla Euforia :) Effendi to najwieksza klucha jaka widzialam.. spi je i daje sie miziac ;) prawdziwy facet :)

z dziewczyn najodrazniejsze sa Entaza i Euforia.
Escanor otworzyl niedawno oczy.
dziewczyny Sylwi to prawie blizniaczki... obie spia na plecach.. obie sa malymi miziakami :)
Escanor charakterem podobny jest to Effendiego, ale w przeciwienstwie do niego o wiele bardziej lubuje sie w spokoju i kiedy Entaza zaczyna skakac po wszystkich, Escanor oddala sie od towarzystwa zeby sobie jeszcze pospac :)
Entaza i Euforia same siebie napedzaja.. kiedy ktoras zaczyna szalec automatycznie druga robi to samo :) Enigma spokojnie obserwuje sytuacje, chodzi na samotne spacery i podobnie jak Escanor jest bardzo przywiazana do mamusi :)

najgrzeczniejszesa dziewczyny Sylwi... one jako jedyne, nie dostaly jeszcze od El bury za oddalanie sie od gniazda :)

malce ssa wszystko co dorwa... zwirek, papier, gotowana marchewke, ogon brata czy siostry.. a ostatnio nawet moja reke.. widzialam tez scene kiedy to Enigma probowala zjesc palce Effendiego... :shock: ...

dzis na wlasnej skórze poczulam ich zębiska... ktores probowalo poobgryzać mi paznokcie.. nie wiem ktore bo wkladajac reke do klatki zawsze widze ta sama scene, ale patrzy jak tu wyjsc kiedy ja sie dzieciakami zajmuje a malce rzucaja sie do iskania reki :mrgreen:

sylviah - Sob Sty 20, 2007 19:27

sachma, nawet nie wiesz, jaką radochę sprawiasz (zdjęciami i opisami) przyszłym opiekunom maluchów :D ... Dzieciaki są śliczne :)
Guślarka - Sob Sty 20, 2007 19:44

Wesołe stadko, nie ma co :lol1:
wanna - Sob Sty 20, 2007 19:53

No to mi się rozbójniczka trafiła :) chyba muszę zabezpieczyć wszystkie kryjówki w domu...
Tygrys - Sob Sty 20, 2007 21:30

Enigma Ty niedobra zostaw moje cudowne łapki :serducho: :mrgreen:
sachma - Pon Sty 22, 2007 00:32

jak ktos chce... to wszystkie dzisiejsze foty... a raczej wczorajsze... sa <<TU>> nie mam sil juz wszystkiego po linkach tu dawac... milego ogladania ;)
Tygrys - Pon Sty 22, 2007 13:50

Moja pieknista klucha :serducho: :serducho:
tylko troszkę zamazane i nie widzę jego pieknego pyszczka ;( :P

Cuda normalnie :serducho:
nie powiedziałam nic nowego :roll: :-P

Anonymous - Pon Sty 22, 2007 14:09

Ecsanor jak mała owieczka :serducho: :serducho: :serducho:
Piękne są :serducho: gratuluje wszystkim przyszłym właścicielom cudownych maluchów :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group