To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot S SunRat's - rezerwacje str 4

Pyl - Wto Paź 11, 2011 23:38

Julka, i jak tam?

A ja mam pytanko o wagi rodzeństwa - szczególnie o chłopaków, bo coś mi się wydaje, że Szmerek duży mi rośnie - taką ma szeroką dupkę, ale porównuję go do chorowitka Gruszka, więc może to nieco zmieniać obraz rzeczywistości. Dziś ważony Szmerek - 267g.

quagmire - Śro Paź 12, 2011 10:30

Pyl, całkiem zacną ma wagę, jak na ten wiek. Ale nie jakąś porażającą :)
AngelsDream - Śro Paź 12, 2011 10:59

Pyl, Raum waży mniej, a jest całkiem normalnym szczurem. Nie patrz tylko na cyferki, spójrz na budowę szczura, jego proporcję oraz całą resztę. Ja za cyferkami przestałam gonić, bo jak zaczęłam, to teraz Andaj wygląda jak wygląda, a Perkun ledwo co wyglądać przestał.
Leonidia - Śro Paź 12, 2011 11:03

Sepia też jest duża (czyt. dużo większa od kichającej Noni). Waży ponad 230g. Jest cudnie proporcjonalna i taka szczurza. Przemienia się z bobasa w młodą damę :]
Pyl - Śro Paź 12, 2011 11:28

AngelsDream, właśnie patrzę na tę jego gruszkowy kształt ciałka :wink: Gruby na razie nie jest, ale jak się go bierze w rękę to czuć, że jest. Jakieś mam takie przeczucie, że chudy to on nie będzie i wolę dmuchać na zimne - odchudzać go nie zamierzam, ale zwracać na uwagę na wagę to i owszem.

Leonidia, Szmerek już też nie wygląda jak dzieciak. Jeszcze nie dorosły, ale już zdecydowany podrostek.

Julka - Czw Paź 13, 2011 16:00

Dziewczyny są zdrowe :) Rosną i tyją:) Szeherezada bije rekordy w skakaniu na odległość:)
emileczka - Pią Paź 14, 2011 10:00

Julka napisał/a:
Rosną i tyją:)
tylko z tym tyciem nie przesadzajcie :P

[ Dodano: Pią Paź 14, 2011 10:20 ]
W związku z problemami w miocie G SunRat's, miot S SunRat's będzie rozmnażany tylko po samcach, gdy ukończą 1rok i 6miesięcy, i gdy w miocie G, H oraz S SunRat's nie wystąpią niepokojące choroby.

Leonidia - Pią Paź 14, 2011 12:50

emileczka napisał/a:
gdy w miocie S SunRat's nie wystąpią niepokojące choroby.

Nie wystąpią :kciuki:

Julka - Sob Paź 15, 2011 23:56

emileczka napisał/a:
Julka napisał/a:
Rosną i tyją:)
tylko z tym tyciem nie przesadzajcie :P [/b]


Forma musi być :lol1: Dopóki wchodzą i schodzą pionowo, przefruwają odległości od poszczególnych mebli w pokoju- nie jest źle :wink: Tak nawet się zastanawiam czy nie są zbyt chude :-P

cheldorado - Czw Paź 20, 2011 11:04

My przechodzimy okres chłodów, dziewczynki dostają vibovit i wygląda na to, że nie odpowiada im niższa pozycja od moich starszych dziewczyn, więc zaczynają się przepychanki w klatce (a liczyłam, że wszystko tak ładnie przeminie ;D, cóż chyba jednak się nie da). Maleństwa rosną, wyglądają dobrze chociaż Selune jest mniejsza od Soi, ale jej to nie przeszkadza i obie rozrabiają tak samo ;) jedyny niepokojący objaw z dnia dzisiejszego to porfiryna z Soikowych oczu, ale być może się czymś dziewczyna w nocy zdenerwowała. Ale jest pod pilną obserwacją.
Buziaki dla wszystkich eSeczek. ;)

MalaBoo - Nie Paź 23, 2011 16:16

a my się musimy pochwalić - http://www.youtube.com/watch?v=yPHuLx-H4lA

Off-Topic:
(co do filmiku Safirka nie była w humorze bo była jedna jedyna poza klatka i czuła się nieswojo następnym razem nagram dłuższy filmik z cała gromadką która wcale nie jest gorsza)

Martini - Nie Paź 23, 2011 16:21

Brawo!
Leonidia - Nie Paź 23, 2011 18:29

MalaBoo, ależ Safira jest podobna do Sepii :shock: :serducho:
Inta - Pon Paź 24, 2011 19:18

No, nareszcie wzięłam się za pisanie tutaj ;)

Sirocco to szczurek wspaniały, żywy i pełen energii, taki trochę mały wariacik :serducho:
Uwielbia biegać, skakać i chować się we wszelkie dostępne, ciemne zakamarki (szczególnie pod moją bluzę). Jest też bardzo ciekawski i znacznie odważniejszy od swojego towarzysza.
Co do wagi, jak go zważę, to napiszę, co i jak, ale jest raczej smukły.

I jeszcze link do albumu ze zdjęciami:
Sirocco
Na niektórych zdjęciach znalazł się też Kiui :)
I przepraszam za jakość, ale niestety dobrego sprzętu mi brak, a zresztą chłopakom naprawdę trudno jest zrobić zdjęcie!

MalaBoo - Pon Paź 31, 2011 10:16

jak tam eSki? :) Safirka nie odstępuje na krok jednej z moich samiczek przez co codziennie kilka serenad po 10 min przez tego upierdziuszka ;D http://www.youtube.com/watch?v=W53YDGDaO48


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group