To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot OWOCOWY SunRat's - rezerwacje str 5

emileczka - Nie Wrz 25, 2011 17:52

Linda123, dziękuję za zdjęcia, dziewczynki rosną jak na drożdżach :mrgreen:
Linda123 - Pon Wrz 26, 2011 10:23

Leonidia napisał/a:
Ależ ta Twoja Jagódka ma piękny pysio! :serducho:


oj słodziak straszny :-P

Super, że mam te maluchy, bo starsze dziewczyny się ożywiły. A że są dwie, to każda pod swoje skrzydła wzieła jedną małą. I tak Strzała, śpi i się bawi z Jagodą a Biała z Figusią. Tak mi się dziewuchy podzieliły.

Agusia - Czw Wrz 29, 2011 10:41

Ugli ma już piękny brudny nos i wychodzi z klatki, na klatkę. Póki co :)
Licze, że jak będzie chciał postawić krok dalej będzie już za duży i mu się to nie uda.
Jako szczurek jest mięciutki i pachnący, śliczniutki i śmiechowy.
Pozycję w jakich śpi są rozkoszne.

Leonidia - Pią Wrz 30, 2011 16:40

Noni nadal kicha, ale pani weterynarz powiedziała, że osłuchowo i oględzinowo jest ok, więc mam ją obserwować. Może faktycznie ten akcent odziedziczyła po mamie :wink:

Muszę dodać, że z całego stada jest moją najcudowniejszą mizianką i ostoją spokoju. Dziś przyjechała do nas ostatnia dziewczynka, Nora atakuje małą bardzo konkretnie, ale gdy poleciało futerko - Noni zeszła z góry i stanęła w obronie małej. Jestem z niej taka dumna, jest cudowna po prostu :serducho:

neko6277 - Sob Paź 01, 2011 11:04

A ja złożę reklamację :P Ciury z dnia na dzień mi jaśnieją...Suika ma teraz szary brzuszek, a Momo prawie biały, a dodatkowo od wczoraj ma białe okulary :lol: I taki słodki ciemny pasek od noska do środka łebka. Coś mi się wydaje że będzie bardzo jasna i bardzo duża patrząc na różnicę między nimi. Słodziaki moje~
Pyl - Sob Paź 01, 2011 11:21

neko6277, wstaw foty :)

/Edit
Gruszek z kolegą Szmerkiem:
i sampoas

neko6277 - Sob Paź 01, 2011 11:34

Pyl, postaram się, ale niestety nie mam tak dobrego aparatu, by to uchwycić. Niech się tylko dziewczyny wyśpią, to zrobię im sesję, a nuż będzie coś widać :wink:
Pyl - Sob Paź 01, 2011 11:36

Zrób jak śpią, jest większa szansa, że aparat podoła zadaniu :P
neko6277 - Sob Paź 01, 2011 11:39

Pyl, nie będzie nic widać, bo śpią wtulone w siebie w legowisku, musiałabym tak wejść, żeby im zrobić zdjęcie :lol:


Niestety, tak jak się tego spodziewałam, nic na zdjęciu nie widać, ani okularków, ani jasnego brzuszka..eh.. :cry:

Leonidia - Sob Paź 01, 2011 12:21

neko6277 napisał/a:
I taki słodki ciemny pasek od noska do środka łebka.

Jak Noni :)

neko6277 - Sob Paź 01, 2011 12:41

Leonidia, a Noni też tak jaśnieje? Czy to tylko moja klucha?
Leonidia - Sob Paź 01, 2011 13:31

To normalne, że burmeski jaśnieją. Noni zmieniło się futerko, nie jest już puchatym misiem pysiem, teraz ma dłuższy, mięciutki, lśniący włos. Ma brzuszek ciut jaśniejszy od grzbietu (śmieję się, że to zapewne wybielające działanie moczu na którym te moje śmierdziuszki wiecznie leżą :lol1: ), ale nie jest to jakaś wielce widoczna różnica.
W moim przypadku, reklamacji składać nie zamierzam, Noni jest taka jaką ją sobie wymarzyłam :serducho:

Z przedwczoraj (bez flesha) [widać brudny nosek] i sprzed dwóch dni (z fleshem):

Na żywo odcień jest oczywiście troszkę inny, jaśniejszy, stonowany, taki beżowo-karmelowy.
Jakość mojego aparatu jest po prostu antyczna :wink:


(Za to Sepia jest chodzącą niespodzianką, futerko jej się zmienia jak w kalejdoskopie :-P )

neko6277 - Sob Paź 01, 2011 14:06

Leonidia, ale Noni nadal ciemna, widocznie siostrzyczki będą się różniły. Momo też zmieniła już futerko, tylko przy łebku ma jeszcze takie mięciutkie, za to Suika wolniej "dorośleje" i niech tak będzie~
Leonidia - Sob Paź 01, 2011 14:18

Nie, nie, neko, nie jest ciemna, edytowałam posta, chciałam dodać jeszcze jakieś zdjęcie, by pokazać odcień, ale na każdym jest przekłamany, więc odpuściłam.
Tak jak napisałam, Noni jest dużo jaśniejsza niż na pierwszej focie - tą dodałam tylko, żeby pokazać nochal.

neko6277 - Sob Paź 01, 2011 17:31

Leonidia, rozumiem, ale przecież to nie szkodzi, mogą być jasne i tak są przecudne i kochane ~ :serducho:
A z tą reklamacją to był żart, nie zamieniłabym ich na żadne inne, nawet jakby mi miał ktoś dopłacić :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group