To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot kontrolny R SunRat's - rezerwacje str 5

Majszczur - Wto Wrz 13, 2011 17:16

babyduck napisał/a:
Majszczur napisał/a:
na szczęście jeszcze mnie nie zbiła tak jak podobno zbiła kiedyś Tereskę
Czyżby Myśka nauczyła się żyć w stadzie?
Wszystko na to wskazuje, że poszła po rozum do głowy :] albo... Ropucha ma takie magiczne moce sprawcze :mrgreen:

Arystydea napisał/a:
Nie pomylona z Rewelką? :mrgreen: :hyhy:
Z pewnością nie-e-e, Ropuszon ma cudny selfik, a Rewelka miała cudne białe V na dekolcie ;) Obie nie do podrobienia :)
Mika29 - Wto Wrz 13, 2011 19:07

Ja, żeby nie było 9.09 ważyłam Re Re Qm Qm i waży...

104 gram

AngelsDream - Śro Wrz 14, 2011 00:15

http://forum.szczury.biz/...p=628488#628488

Pękłam z dumy.

Raum nie zrobiłby tego bez Magików. Fakt.
Ale gdyby nie chciał, nic by go nie przekonało. Fakt drugi.

Majszczur - Śro Wrz 14, 2011 12:32

Z pozdrownieniami dla Babci i Dziadka :)





emileczka - Śro Wrz 14, 2011 12:41

Majszczur, bu a ja nic nie widzę, jedno nie wyświetla mi się, a drugie jest takie małe, że nic nie widzę, a otworzyć się nie da :( , ale dobrze, że mms dostałam :mrgreen:
Majszczur - Śro Wrz 14, 2011 13:18

emileczka... nie mam pojęcia dlaczego :? ja widzę obydwa i obydwa mogę kliknięciem powiększyć do przyzwoitych rozmiarów...
PIĘKNA JEST :mrgreen: I MĄDRA 8) jeszcze raz dziękuję :)

od lewej: Myśka-Pirania, Ropucha Rococo SR, Óciecha-Terecha EM, Agent (Ba)Bunia :mrgreen: Wszystkie pod czujnym okiem Grandy (tricolor w tle) 8)

emileczka - Czw Wrz 15, 2011 19:07

Majszczur, Ropuszka też jest 'husky', zmienia futerko, zobacz jaki piękny trójkącik :mrgreen: i jakie ma puce :serducho:
Majszczur - Pią Wrz 23, 2011 11:57

husky... czuję, że zbliżam się do stanu przedzawałowego... emileczka zlituj się nade mną :roll:

emileczka - Pią Wrz 23, 2011 12:52

Majszczur, przesadzasz z tą szczotką, kudłaczy się jak nic, a wąsiki też pofalowane, tak jak pisałam możliwe, że jest velveteen, ale z rodowodu powinna być rex.
Mika29 - Nie Wrz 25, 2011 08:24

emileczka, parę zdjęć Żabki :) (autorstwa mintyy)








quagmire - Nie Wrz 25, 2011 10:53

Mika29, bardzo ładne zdjęcia, a szczura jeszcza ładniejsza :serducho:
emileczka - Nie Wrz 25, 2011 17:53

Mika29, ona jest cudowna :mrgreen:
AngelsDream - Pon Wrz 26, 2011 15:23

http://www.youtube.com/watch?v=JG420nxqtQM

Raum/Raurac. :D

Jest mniejszy niż Rasputin, ale rośnie równomiernie, a przynajmniej ma zadatki na szczura nie-kluskę. Chociaż za niego nie muszę się wstydzić. :mrgreen:

aneczka1-13 - Wto Wrz 27, 2011 18:41

Eee Koćku tak samo robił :P . I sama wiem jak to jest.
Vaco - Sob Paź 08, 2011 21:42

Heniok już wie od rana, ale uważam że i reszta z Was powinna się dowiedzieć. Rasputin nie żyje ;( odebrałam konduktorkę z nim i Portkeyem po 05.17... Ale on już nie żył ;( Kiedy otworzyłam paczkę uderzyła mnie temperatura. Było strasznie gorąco, pojemnik był cały zaparowany... Konduktor musiał postawić ich na/przy grzejniku... ;( ;( jak wrócę do domu (płynę promem) to sprawdzę czy dostałam już wyniki sekcji i czy potwierdzą one przypuszczenia ;( Przepraszam ale nie jestem w stanie nic więcej napisać w tym momencie ;(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group