To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Narodziny miotu A Abraxas rezerw. s. 9

Nietoperrr... - Pią Lis 05, 2010 23:46

Off-Topic:
Polowanie szczurasów na małe "stworzonka",takie jak muchy,ćmy,pająki,komary,a nawet jakieś żuczki,to najzupełniej normalne zjawisko.I tak,mogą to jeść :wink:

Wiewiora - Sob Lis 06, 2010 11:56

maluszki będą u mnie w poniedziałek :) już nie mogę się doczekać :)
madzial13 - Sob Lis 06, 2010 20:53

CHŁOPCY





ALBI


ARABELLA

KOŃCIUSZYNKA I ARABELLA


Pchła wiercidupa AKEMI

AKEMI I KELMAA


AMY

Martuha - Sob Lis 06, 2010 21:46

Nawet moja Koffi się załapała :serducho: Madzia musisz koniecznie powtórzyć miot,a jak będą jeszcze dumboszki to ja chyba wezmę wszystkie :mrgreen:
agacia - Sob Lis 06, 2010 21:54

Akemi jest szalona :mrgreen: I ludzie bierzcie Albiego on jest cudowny :serducho: Zasnął na ramieniu o obcej osoby :serducho:
julesia - Sob Lis 06, 2010 21:57

Bierzemy :DD
Nietoperrr... - Sob Lis 06, 2010 22:09

A mój cudowny Apsik już u mnie i u moich chłopaków wymusza instynkty tatusiowe... :P Pierwsze delikatne łączenie i większość z moich chciała go od razu zagarniać pod siebie i chronić przed złym światem... :wink:
W ogóle szczuraski u Madzi są tak cudne,że miałam ochotę je wszystkie zapakować do transportera,jak tylko ona wyszła z pokoju... :>
No i biedny Albi...Ja nie wierzę,że on zostanie sam... :evil: Tak się garnie do człowieka! :mrgreen:

maris - Sob Lis 06, 2010 22:19

julesia, bierzesz jednak? :D
julesia - Sob Lis 06, 2010 22:34

Tak :mrgreen: namówiłam chłopaka nareszcie na trzeciego malca :mrgreen: Byłam dzisiaj u Madzialki i serce mnie bolało jak patrzyłam na tego przecudnego Albiego i wiedziałam, że zostanie sam : <
Nietoperrr... - Sob Lis 06, 2010 22:58

julesia...Hurra!!! :) Nie zostanie sam!
maris - Sob Lis 06, 2010 23:16

julesia, super :D i w dwójkę będą miały raźniej w "nowym świecie":)

Maluszki są boskie :serducho: To racja, że chciałoby się wziąć wszystkie. Wymęczyłyśmy je solidnie :lol: , więc już pod koniec wszystkie się pokładły do snu. Dziewczyny próbowały się wszystkie (poza Kościuszynką) zmieścić w sputniku - była "kula szczura". Akemi najbardziej rozbrykana, nie usiedzi ani chwili w miejscu, Arabella świetnie bawi się z ręką :D , Apolonia dostojna pani a Amy moje kochanie też jedna z pierwszych by wylazła i zwiedziła świat :serducho: Chłopaki spokojniejsze zdecydowanie :P a Albi cudowny z tym swoim spaniem na ramieniu. :)

julesia - Sob Lis 06, 2010 23:42

Teraz to już w trójkę :D Ale mam nadzieję, że dwóch braci da sobie radę z tym bydlakiem Filipkiem moim (dumbo, ma prawie dwa miesiące a jest już strasznie wielki :o ), bo jak na razie to ten drugi dominuje i daje małemu po łbie za ciągłe zaczepianie i podgryzanie :)
Albi nadchodzi z pomocą! :P

madzial13 - Nie Lis 07, 2010 13:52

Kochani, potwierdzam, bo już mi się wszystko chrzani:
Jutro, czyli w poniedziałek wyjeżdża:
Ajaks, Aion i Ares do markosa pociągiem do Bydgoszczy przez Poznań o 15:35
oraz
Acair i Ksawery do Wiewióry tym samym pociągiem do Bydgoszczy przez Poznań o 15:35

A we wtorek wyjeżdża Arabella do Frag pociągiem do Katowic o 10:00 z minutami.

Muszka i Sue przyjeżdżają osobiście, Muszka w tygodniu na dworzec PKP, a Sue do dogadania.
Tak?
a marie-chan i AKEMI?

Mucha321 - Nie Lis 07, 2010 18:38

a Assan i Amai? Tylko na zbiorowych zdjęciach? ;( :mrgreen:
madzial13 - Nie Lis 07, 2010 21:19

Mucha321, aparat był na ogół w rękach maris i agaci, więc wybacz :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group