To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - XI OWSR w Olsztynie (21-22 sierpnia 2010) - ważne s10

baradwys - Pon Sie 23, 2010 12:26

Viss miluś jest od Maji przez J :)
a gdzie reszta fot?

Lavi - Pon Sie 23, 2010 12:28

Shy_Lady, wstawiłam wszystkie, jakie miałam na aparacie. Na imprezie u L. w domu robiła Nezu i Madzook chyba, ja nie wyciągałam swojego aparatu, byłam za bardzo zajęta Tepikólem i jego szczochami xD
baradwys - Pon Sie 23, 2010 12:38

Lavi, ale mi właśnie chodzi o ich zdjęcia :)
Lavi - Pon Sie 23, 2010 13:23

Aaaa, myślałam, że ja czegoś nie wstawiłam:DD Na resztę cierpliwie czekamy :mrgreen:
PATY$$ka - Pon Sie 23, 2010 13:34

Gratuluję wszystkim :DD I z tego, co tu czytam, następnym razem koniecznie muszę się wybrać na wystawę szczurciów :mrgreen: . Gratulacje też od Verina dla siostrzyczki Visienki :] I od Emra, również dla siostry, Emi :mrgreen:

I jeszcze mam takie pytanie: czy zawsze przed głaskaniem fuzza trzeba zdezynfekować ręce spirytusem? :oops: :P

Oli - Pon Sie 23, 2010 13:37

PATY$$ka napisał/a:
czy zawsze przed głaskaniem fuzza trzeba zdezynfekować ręce spirytusem?
na wystawie przed głaskaniem jakiegokolwiek szczura trzeba dezynfekować ręce ;)
magnes - Pon Sie 23, 2010 13:56

PATY$$ka, jest tak jak napisała Oli. Poza tym masz sympatyczną mamę. To Goofyego miziała.
L. napisał/a:
Ren, bo był z brzegu i jest łysy :P i magnes lobbowała :mrgreen:

Prawie w ogóle nie było mnie przy nim ;P raz na jakiś czas dałam go komuś pomiziać i pokazałam kartki do głosowania :twisted: Zawsze wygrywają szczury duże/łyse/śpiące brzuchem do góry, a Goofy jest łysy i naprawdę duży jak na fuzza, waży około 600g.

quagmire - Pon Sie 23, 2010 14:09

A do tego jest przesympatyczny :mrgreen: :serducho:
PATY$$ka - Pon Sie 23, 2010 15:00

Magnes napisał/a:
Poza tym masz sympatyczną mamę.

Dzięki :mrgreen:

nezu - Pon Sie 23, 2010 17:19

No wreszcie wrócił net. :mrgreen:

Było cudownie, szczury przepiękne, właściciele wspaniali, imprezka taka, że boki zrywać. ;)

Gratuluję wszystkim wygranym, a zwłaszcza mrófce, która chyba najwięcej ze wszystkich biegała do sędzin po nagrodę. :lol:

L. - Pon Sie 23, 2010 18:44

Jak dla mnie wystawa bardzo udana, impreza sobotnia również :) skromna alkoholowo, ale od śmiechu to mnie później brzuch bolał :mrgreen:

Właścicieli prosiłabym o zrobienie fotek szczurom, które coś zdobyły ( z kotylionami oraz nagrodami) abym mogła przesłać co nieco sponsorom :wink:
Fajne byłby też ujęcia z samymi kotylionami, które przesłałabym firmie, które je nam produkowała do galerii :)

pixel - Pon Sie 23, 2010 19:01

Mam słabość do was paskudy... ; p
Loryel - Pon Sie 23, 2010 21:27

Zapytam tutaj : Czy za drugie miejsce w najlepszym znaczeniu samca była jakaś nagroda? W postaci choćby kotylionu czy tylko za pierwsze? Jeśli by coś było to czy jest szansa na odebranie tego jako, że nie było mnie dnia drugiego. No i jak w końcu z tym rodowodem masz go może L.? Czy mam dalej molestować Azi? :)
madzook - Pon Sie 23, 2010 21:30

Wystawa była bardzo udana :) Naprawdę miło było was wszystkich spotkać, śmiechu było co nie miara :D
Gratuluję jeszcze raz wszystkim zwycięzcom
Zdjęciami obiecuję zająć się wkrótce ;)

L. - Pon Sie 23, 2010 21:31

Loryel, za wszystkie miejsca sa nagrody :}
zaraz ci opowiem na PW.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group