To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - miot "N" i "P" Emerald Moon

Liriel - Sob Gru 31, 2011 14:29

W pierwszy dzień świąt odszedł Negatyw ;( . nic tego nie zapowiadało. owszem, był już statecznym, coraz bardziej spokojnym szczurem, ale nie chorował. 3 miesiące temu miał kontrolę weterynaryjną, żadnych niepokojących oznak. znalazłam go w rogu klatki, myślałam, że śpi. bardzo smutne Boże Narodzenie w tym roku dla mnie. przepraszam za opóźnienie w informacjach, ale święta spędzałam na wsi, nie miałam dostępu do internetu. reszcie rodzeństwa życzę samego zdrowia w nowym roku.
emileczka - Sob Gru 31, 2011 17:51

Liriel, tak mi przykro :glaszcze:
Anka. - Sob Gru 31, 2011 19:29

braciszkowi [']
:glaszcze:

heniok - Sob Lut 04, 2012 11:23

Wczoraj odeszła Nostalgia, sekcja wykazała starczy przerost serca, reszta organów OK.
Anka. - Nie Lut 05, 2012 13:37

siostrzyczce [']
:glaszcze:
:(

klaraurs - Sob Mar 10, 2012 23:21

Nelly też już z nami nie ma
http://forum.szczury.biz/...p=715719#715719

Anka. - Nie Mar 11, 2012 12:10

odszedł też Napoleonek [']
Wieczorem z humorem zjadł porcję leków, a rano znalazłam Go z wtulonym Halikiem
, nic tego nie zapowiadało ;(

siostrzyczce [']

L. - Pon Mar 12, 2012 23:16

dla wszystkich aniołków [*]
:glaszcze:

L. - Pon Mar 12, 2012 23:23

apsik, i jak Nefretete?
Nienna, a Namiastka i Nansy?

Badoszko, może wstawisz jakieś zdjęcia Nez? ;> widziałam ostatnio nowe w temacie :wink:

Karena - Pon Mar 26, 2012 12:00

W związku ze zmianami wprowadzanymi na forum, temat został przeniesiony.
wuwuna - Nie Kwi 01, 2012 13:51

Czy żyją nadal Nansy, Namiastka, Niezapominajka, Nefretete ?

Miot skończył już 2 lata 9 miesięcy można go wpisać do 'trzylatków'. :serducho:

babyduck - Nie Kwi 01, 2012 15:45

Niezapominajka żyje.
Badoha - Nie Kwi 01, 2012 15:56

babyduck napisał/a:
Niezapominajka żyje.
dziękuje Olu :mrgreen: tak moje nezikowe słoneczko jest u mnie i ma się całkiem dobrze :serducho:
Nienna - Wto Kwi 03, 2012 15:03

Namiastkę niestety pożegnaliśmy 6 października 2012. Miała problemy z sercem i niewydolność krążenia. Zdjęcie Nami jest w moim avatarze... Nansy za to wciąż żyje, co prawda ma niedowład tylnych łapek (praktycznie w ogóle nie może nimi ruszać), ale porusza się na przednich. Niestety wiek daje o sobie znać i jest już bardzo słaba. Ma też chore serce, dostaje codziennie prilium. Niemniej jednak jest aktywna, ma apetyt, lubi spacery poza klatką (dużo nie chodzi, ale wciąż chętnie sobie trochę łazi).

Wyżej wymienione choroby zaczęły się u nich dopiero po skończeniu 2 roku życia - przedtem były okazami zdrowia, nawet katarków nie miewały. Poza tym to szczury idealne - bardzo zdrowe, o niewiarygodnie zrównoważonym charakterze (zero konfliktowości z innych szczurami, pogodne, bardzo inteligentne i mądre, łagodne, ale jednocześnie nie dające sobie w kaszę dmuchać w razie czego), bardzo proludzkie, czyste (Nansy nawet teraz chodzi zawsze w jedno miejsce, żeby się załatwić), na spacerach kompletnie nic nie gryzły - ideał!

No i co było niesamowicie rozczulające, to bliska więź, które je łączyła, jak jeszcze żyła Nami. Były nierozłączne i widać było, że są do siebie niezwykle przywiązane. Moje kochane eNki :)

:serducho: dla wszystkich eNek, żyjących i tych, których już z nami nie ma ...

wuwuna - Wto Kwi 03, 2012 15:13

Nienna, pomyliłaś rok. I dziękuję za informacje.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group