To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot D Happy Feet - To już 3 lata i 7 miesięcy!

Anonymous - Czw Kwi 23, 2009 21:29

A nie mozecie dojechac do domkow? :lol:
Lara - Czw Kwi 23, 2009 21:45

No właśnie! W końcu do Wrocławia nie tak daleeeko :rotfl:
Anonymous - Czw Kwi 23, 2009 21:48

Do Gubina tez calkiem blisko macie :P

Jak zobaczylam na 8 stronie Demon - rezerwacja katasza to az mi sie oczy spocil, nie moge sie doczekac :serducho:

Niamey - Czw Kwi 23, 2009 21:49

To my możemy wziąć aparat :)

http://www.fotosik.pl/sho...6338722b9d66609 też się zastanawiałam czy to paprochy, czy włoski :)

Właśnie obejrzałam jeszcze raz zdjęcie Dżungli i dotarło do mnie jaki to śliczne szczurzątko :D
Off-Topic:
tylko imię mi do niej szalenie nie pasuje, ale to już zupełnie inna sprawa i o tym później :)
Jakiego ma ślicznego blaze'a na pyczku i jak ładnie będą się wszystkie trzy dziewczyny prezentować :mrgreen:
Anonymous - Czw Kwi 23, 2009 22:59

Wlasnie pasuje do niej imie, bo ten blazed mi sie odrazu skojarzyl z liana, a jak wiadomo lian w dzungli pod dostatkiem :mrgreen:

a jakie fajne chlopaki maja imiona Demon, Diabel i Duszek :mrgreen:

Niamey - Czw Kwi 23, 2009 23:04

Cytat:
jakie fajne chlopaki maja imiona Demon, Diabel i Duszek
Mroczna trójca:)
Ja jednak będe się upierać przy tym, że Dżungla jej nie pasuje, ale to wszystko się okaże jak dziewczątko ujrzę :)

sachma - Czw Kwi 23, 2009 23:06

a ja chcę fotki :P
Anonymous - Czw Kwi 23, 2009 23:08

Niamey napisał/a:
Mroczna trójca:)

hihi, no :mrgreen:

Mam nadzieje tylko, ze Demon nie wezmie sobie za bardzo imienia do serca i nie bedzie mi chalupy roznosil jak to robi poki co Gimli, nie chce myslec co to bedzie jak sie zakumpluja i razem beda przewracac pokoj do gory nogami :twisted:

Babciu Dory, zrob fotki, bo musze miec co na tapecie ustawic :P

nezu - Pią Kwi 24, 2009 10:56

Strzyga sobie imienia do serca nie wzięła, więc jest nadzieja że i Demon nie weźmie.... ;)
Nakasha - Pią Kwi 24, 2009 10:59

A ja bym chciała żeby Diabełek wziął :D lubię aktywne samce :D
Azi - Pią Kwi 24, 2009 18:28

Niamey napisał/a:
też się zastanawiałam czy to paprochy, czy włoski
to się skórka łuszczy jak włoski zaczynają wyrastać ;)
Dory - Pią Kwi 24, 2009 18:50

Azi napisał/a:
Niamey napisał/a:
też się zastanawiałam czy to paprochy, czy włoski
to się skórka łuszczy jak włoski zaczynają wyrastać :wink:

Otóż to - 10 pkt dla tej Pani :) Skórka oraz paproszki z trocin, papieru etc. Maluszki rosną w bardzo szybkim tempie, komórki naskórka intensywnie się dzielą, a ich delikatne ciałka stopniowo przyzwyczajają się do świata zewnętrznego. Dlatego ważne jest, żeby nie panikować, że mamcie maluchy drapie, jak po nich depcze, że trociny mają ostre krawędzie, a papier nie jest extraextra miękki, bo malce się nie zachartują :wink:
Zmiana zaszła w nich taka, że miejsca łatek nie są czerwonoróżowe, a białoróżowe, więc włoski już kiełkują :mrgreen:
Właśnie blazik Dżungli skojarzył mi się z lianą :wink:

Nie przeginajcie :> Przypominam, że malce jeno 5cio dniowe, fotki były, a ja mam swoje życie. Poza tym bywają mioty, gdzie zdjęcia są co tydzień albo rzadziej.

Anouk - Pią Kwi 24, 2009 18:54

Dory napisał/a:
włoski już kiełkują
:mrgreen: Jak to brzmi. Mam nadzieję że jak za jakis czas będą fotki, to juz zaczną im kiełkować włoski :D
Dory - Pią Kwi 24, 2009 18:59

Fotki będą jutro - Niamey zabiera do mnie aparat :wink:
Nakasha - Pią Kwi 24, 2009 19:18

Dory, :jupi:

A dzisiaja może chociaż jedna karmiącej mamusi w gnieździe :D ?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group