To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot C Happy Feet - Malce w nowych domach

Martuha - Nie Mar 15, 2009 22:22

Azi czy te ostatnie 2 maluszki to fuzziki ? :D bo mi się już pierdzieli wszystko,jak je wszystkie zobaczylam-PIĘKNE!
mc - Nie Mar 15, 2009 22:51

Azi napisał/a:
Curry otworzyła oczka jako pierwsza


Ha! Moja! Dzielna! :serducho: :serducho:

Anonymous - Pon Mar 16, 2009 00:02

Zdjęcia! Ale niespodzianka fajna. Maluchy strasznie rosną O_o Ten czarny największy to moje? :slinisie:
Badoha - Pon Mar 16, 2009 07:53

Cudności :grouphug:
Azi - Pon Mar 16, 2009 07:56

Powiem tak, te dwa co są na zdjęciach same, to Cynamon i Chrupka, one się alienowały :P

reszta się w kupce zbiła ;)

Ogólnie to Chrupka wczoraj była mocno łazikująca, a Cynamon tak polubił Piotrka, że jak je chowałam do gniazda to mi zginął. I dopiero po kilku minutach usłyszałam - Asia... tu coś mi siedzi i nie chce się odczepić :P

Badoha - Pon Mar 16, 2009 07:59

Asia ten miot jest cudnościowy - piękne maluchy :mrgreen:
Anonymous - Pon Mar 16, 2009 08:21

łoo, a to mój słodzina kochany... :) fajnie, że lgnie do ludzi :D
Azi - Pon Mar 16, 2009 19:23

Maluchy już w większości mają otwarte lub rozszczelnione mocno oczka. Tylko Cavanah nie pali się do tego, aby podziwiać świat ;)
Badoha - Pon Mar 16, 2009 19:38

Azi napisał/a:
Maluchy już w większości mają otwarte lub rozszczelnione mocno oczka.
Dzielne szkraby :serducho: Moje słoneczko podziwia świat i ogląda babcię Azi :mrgreen:
Anonymous - Pon Mar 16, 2009 20:23

Azi napisał/a:
Tylko Cavanah nie pali się do tego, aby podziwiać świat ;)
ale z niego bumelant. :D
Kiedy będą zdjęcia? :DD

mc - Pon Mar 16, 2009 21:05

Viss napisał/a:
Kiedy będą zdjęcia?

No właśnie :mrgreen: :wink:

Frag - Pon Mar 16, 2009 21:54

No dobrze - nie będę siedzieć cicho. Skoro najpierw mnie zaszczurzyłyście, potem zasmoczyłyście, to chyba mogę do Was dołączyć?

Zwłaszcza, że dwie panny z tego cudownego miotu już niedługo będą mogły przyjechać do mnie - o dzięki Ci Wspaniała Azi! :)

Tak na poważnie - teraz naprawdę rozumiem wszystkie wasze ochy i achy. Sama zachwycam się każdym zdjęciem maluchów.
I dołączam się do petycji - więcej zdjęć! :)

Azi - Pon Mar 16, 2009 22:05

A Wy niedobre jesteście :P zdjęcia były wczoraj, następne będą może w środę, jak już im się ładnie oczka otworzą ;)

A z obserwacji... Cynamon to typowy łazik, Cykorka i Cavanah uwielbiają siebie i zawsze śpią razem jak je na kocyk wyciągam, za to Ciapka jest bardzo gadatliwa i gada przez sen, ale nie tylko ;)

A tak w ogóle to mam nagrane dwa filmiki z wczoraj, domki dostaną je na płytkach ;)

mc - Pon Mar 16, 2009 22:45

Azi napisał/a:
A tak w ogóle to mam nagrane dwa filmiki z wczoraj, domki dostaną je na płytkach

Jesteś wielka! :mrgreen:

Anonymous - Pon Mar 16, 2009 23:04

Azi napisał/a:
Cykorka i Cavanah uwielbiają siebie i zawsze śpią razem
jaka szkoda, że towarzystwo mieszane. A czy to oznacza, że to spacze wybiegowi są? :D
Azi napisał/a:
A tak w ogóle to mam nagrane dwa filmiki z wczoraj, domki dostaną je na płytkach ;)
ale super! :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group