To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot B Happy Feet - już wszyscy za TM [']

babyduck - Czw Sty 29, 2009 09:15

Co to za sprawiedliwość? Babka budzi, a bratu się dostaje? :wink:
Kylie - Czw Sty 29, 2009 14:15

oj Azi nie strasz mnie :zly: ja tu czytam posta o Bagietce i już łezka mi się zakręciła ufff... :przytul: naszczęście widać że jestem do niej podobna ,też tak miewam ostatnio :P
WinterWolf - Czw Sty 29, 2009 18:10

Czyżby z chłopców tam byli pantoflarze, że się bić siostrze dają? XD
Swoją drogą moja pierwsza szczurzyca, Kaja, miała tak samo jak Bagietka :D Też tak spała w najlepsze i w zasadzie w czasie snu można z nią było zrobić cokolwiek XD Któregoś razu położyłam ją na poduszce gdy spała tak do góry brzuchem i przykryłam ją kocykiem XD Wyglądała słodko... Tylko ja nie miałam aparatu :(

Azi - Czw Sty 29, 2009 21:04

Moje drogie wszystkie chętne :)

Proszę się zastanowić nad oficjalnym (metrykalno-rodowodowym) brzmieniem imienia - czy ma byc wersja zdrobniała, czy "doniosła" ;) Wiem już, że jeden z panów bedzie miał na imię Blues. Bez względu na to, który zostanie tak nazwany, WinterWolf, ponieważ chciała zostać przy imionku tymczasowym może określić, czy jej chłopak ma się nazywać Biszkopt(cik) czy Bakłażan(-ek, Bakuś). Chłopakom to wsio ryba, a ja z daleka i tak na nich wołam różnorako. Brzoskwinka się tylko z trójki siamese wybija, bo ma irokeza ostatnimi czasy ;)

Bagatela (-ka) - standard, rex, wheaten burmese, self - białe paliczki - 38 gram - rezerwacja Lara


Bagietka - standard, rex, burmese, self - białe paluszki - 37 gram - rezerwacja Kylie


Bajaderka - standard, rex, wheaten burmese, husky - 41 gram - zostaje w hodowli


Bakłażan (-ek) - standard, rex, siamese, self - białe paliczki? - 40 gram - rezerwacja


Beza - standard, rex, siamese, husky - ładny - 42 gram - rezerwacja Kylie


Biszkopt (-cik) - standard, rex, siamese, self - białe paluszki - 42 gram - rezerwacja


Brzoskwinia (-ka) - standard, rex, siamese, self - idealny? - 39 gram - rezerwacja Roth


Biegnę


Karmu-karmu


zdjęć jest więcej, ale nie mam siły ich wgrywać i to nie jest wina fotosika lecz mojego piiiiiip internetu. Niby wgrały sie wszystkie, a w albumie niecała połowa ;(
Off-Topic:

jednak to chyba tez wina fotosika. Zdjecie Bagatelki probuję wgrać siódmy raz. Można przepełnić fotosika?

Roth - Czw Sty 29, 2009 21:19

Łiiiii kochane :serducho:
Azi napisał/a:
Brzoskwinka się tylko z trójki siamese wybija, bo ma irokeza ostatnimi czasy ;)

:rotfl:

Jeśli chodzi o rodowodowe imię to chciałabym, aby została Brzoskwinka :wink: Pewnie i tak w domu zdrobniale będę na nią mówić Kwinka :lol: W sumie prawie jak Finka :)

WinterWolf - Czw Sty 29, 2009 21:19

Imiona dla chłopców na metrykę odpowiednio: Biszkopcik, Bakłażanek (zdrobniałe formy). Moja mama zgłaszała obiekcje co do Bakusia (coś bardzo jej przeszkadza skojarzenie z serkiem), więc stwierdziłam, że sobie podaruję XD

Lol, Biszkopcik wydaje się taki nieśmiały XD

myaku - Czw Sty 29, 2009 21:26

i że niby chłopcy wolni, tak? xD fuck, dobrze, że aktualnie funduszy nie mam i mam obsesję na punkcie fuzzowatych szczurów :P
śliczni wszyscy, szczególnie ten, co w hodowli zostaje <3<3

WinterWolf - Czw Sty 29, 2009 21:28

Żaden maluch nie jest wolny XD Jest wpisane na końcu rezerwacja XD Nie ma tylko nicków, bo od charakteru malców zależeć będzie do kogo który trafi XD
Anouk - Czw Sty 29, 2009 21:28

:serducho: :mrgreen: Śliczności
Kylie - Czw Sty 29, 2009 22:45

Ale boskie maleństwa!!!! :mrgreen:
Azi ja jednak zostanę przy orginalnych imionach,choć Bezulka wygląda mi na tym zdjęciu jak diabeł tasmański, a Bagunia ma oczka jak cekinki-miosio..Ψ :falover:

gratis - Pią Sty 30, 2009 12:08

Off-Topic:
Azi, zapodasz mi może na maila resztę fot? Powgrywam je przecież :)

Azi - Pią Sty 30, 2009 21:30

zaległe fotki:

Bagatelka:


Bakłażanek


Brzoskwinka


Bagietka


Bajaderka


Beza


Biszkopcik


Dwa obozy


Ciebie też zjem


Moje!


Karmimy

Cietrzew - Pią Sty 30, 2009 22:13

Wytrzeszczone oczy przerazonej z sesji zdjeciowej matki : D

Biszkopt jest karbowany :D

Bema - Pią Sty 30, 2009 22:16

Cietrzew napisał/a:
Biszkopt jest karbowany
one wszystkie takie małe fryteczki, do schrupania :serducho:
Azi - Pią Sty 30, 2009 23:12

Cietrzew napisał/a:

Biszkopt jest karbowany :D
wszystkie są ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group