To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2008 - Miot Baśniowy Happy Feet - UWAGA str.24

Anonymous - Czw Wrz 11, 2008 09:22

Badoha, hmm, wiesz, szczerze mówiąc, to ze wstępnej rezerwacji w rozmowie z Dory zadeklarowałam się na Driadę - z uwagi na to, że pewnie ona zostałaby wolna jako standard/standard, a nie było wtedy jeszcze wszystkich deklaracji od chętnych :)

także w sumie luz, jesli ty się zdecydowałaś na Driadę, to masz pierwszeństwo wyboru :)
a ja ogólnie chciałam, żeby moja mała miała tak na imię... no ale jeśli nie da rady, to pomyslę nad jakąś zmianą ;)

Badoha - Czw Wrz 11, 2008 09:28

Mataforgana chciałabym jednak zostać przy Driadzie i Kelpi - tak się zdeklarowalam Dory i niech tak pozostanie. mam już zdrobnienia imion dla moich dziewczynek i nie chcę tego zmieniać. :)
Anonymous - Czw Wrz 11, 2008 09:31

Badoha, jasne i zero problemu :)
kurcze, strasznie bym już chciała rozpiskę rezerwacji panienek, bo w końcu nie wiem która moja :(

Badoha - Czw Wrz 11, 2008 09:34

[ Dodano: Czw Wrz 11, 2008 09:36 ]
mataforgana napisał/a:
Badoha, jasne i zero problemu :)
kurcze, strasznie bym już chciała rozpiskę rezerwacji panienek, bo w końcu nie wiem która moja :(

Powiem Ci szczerze, że ja też na to czekam.

Anonymous - Czw Wrz 11, 2008 09:46

juz nawet pomijając kwestię zdjęć, to fajnie jakby chociaz pare słów o rezerwacjach i maluszkach było... :(
Badoha - Czw Wrz 11, 2008 09:51

Pozostaje nam czekać :)
Anonymous - Czw Wrz 11, 2008 11:23

Off-Topic:
Ja zauważyłam, że odnośnie tego miotu to tylko czekanie i czekanie... :wink:

Oli - Czw Wrz 11, 2008 13:27

Off-Topic:
Czekanie i czekanie, a potem się hodowcy dziwią... Szczerze powiem, że podziwiam chętnych na ten miot bo ja bym się dwa razy zastanowiła czy na pewno bym chciała nadal czekać... Mam nadzieję, że przy miocie A nie będzie takich cyrków. :wink:

persefona4 - Czw Wrz 11, 2008 18:44

Ja wciaż licze na to, ze dziś zobaczymy obiecane foty...
Badoha - Pią Wrz 12, 2008 08:18

Straszna tu cisza...
Anonymous - Pią Wrz 12, 2008 21:02

hop hop, jest tu kto...? :(

Niksa mi coraz bardziej chodzi po głowie, kurtka wodna, zaraz się okaże pewno, że znowu lipa :(

Anonymous - Pią Wrz 12, 2008 21:22

NA stronie jest, że goblin i faun są wolni, a mantykora zostaje w hodowli. Dory, żyjesz?
Azi - Pią Wrz 12, 2008 21:51

Co do wolności/niewolności i rezerwacji:

Feniks - persefona
Gryf - blackowca

Hydra i Nimfa(Lorien) - alexa1707
Kelpia i Driada - Badoha
Niksa - mataforgana
Mantykora - współwłasność hodowlana - pani D.

Gobilin i Faun - wolni? - były zapytania, ale brak deklaracji

takie informacje mogę udzielić :)

Anonymous - Pią Wrz 12, 2008 22:24

Cytat:
Niksa - mataforgana


juuuupi!!! :jupi: :mrgreen: :serducho:

pees, kiedy foty? :P

[ Dodano: Sob Wrz 13, 2008 07:54 ]
hm.

słuchajcie. bo może ja mam tylko takie wrażenie, ale...

ja bardzo bardzo bardzo chcę Niksę. naprawdę mi zależy. i cieszę się strasznie, bo na malucha z tego miotu załapałam się fuksem. ale to naprawdę nie jest w porządku, Dory...

rozumiem, że początek roku szkolnego, że dużo zajęć i obowiązków, że stresy zmęczenie i zabieganie. każdy z nas przechodzi to w większym lub mniejszym natężeniu przez właściwie cały czas... bo przecież niewiele tu osób, które niczym /szkoła, praca, etc./ się nie zajmują. każdy ma obowiązki i nikt od nikogo nie wymaga spędzania na forum 24h na dobę. ale to naprawdę bardzo niemiłe i niefajne, Dory, że tak nas traktujesz.

obiecujesz foty, opisy, a potem znikasz na ponad tydzień, w temacie zieje pustką i ciszą, chętni się denerwują i martwią. wielokrotne prośby chociaż o parę słów o maluchach zostają bez odzewu z żadnej ze stron hodowlanych. przecież to nie chodzi o cogodzinne relacje z ich życia i pięć milionów fot. dla zaspokojenia tęsknoty i ciekawości domków wystarczają choćby i ogólne informacje czy ciekawostki i fotki zbiorowe, których też nie musi być sto pięćdziesiąt w jednym rzucie...


mam nadzieję, że nabierzecie wprawy i w następnych miotach będzie lepiej. chociaż taki początek na pewno zabrał wam wiele punktów na starcie...

to co, można mieć nadzieję, że pojawią się chociaż jakieś zbiorówki maluchów? bo szczerze - nie mam pojęcia jak wygląda maluch, który ma do mnie trafić. kiedy widziałam Niksę ostatni raz wyglądała jeszcze jak ledwie omszona glizda ;)

Badoha - Sob Wrz 13, 2008 08:58

Azi napisał/a:
Kelpia i Driada - Badoha

moje dziewczynki :jupi:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group