To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Oddam - Przygarnij wacika...

kicha - Wto Lut 03, 2009 20:34

Najgorsze ,że obecnie forum nie działa bo jak głosi informacja przenoszone jest na inny serwer :(
karolka - Wto Lut 03, 2009 21:02

no właśnie już oglądałam te forum i faktycznie trwają tam jakieś zmiany... skoro nie ma innych źródeł to poczekam :] i tak muszę wszystko przemyśleć porządnie :]
kicha - Śro Lut 04, 2009 23:44

Jestem zainteresowany przygarnięciem albinoska samca ale w jak najmłodszym wieku najchętniej (oczywiście takim w jakim mozna już go brać). Klateczke mam dosyć dużą na 2 szczurki wystarczy ,a i tak jeszcze będą mieć miejsce. Obecnie mam 1 albinka z zoologa i pracuje nad jego oswojeniem, ale chciałbym mu sprawić drugiego towarzysza także albinoska. Mam na imie Sebastian i mieszkam w Poznaniu tel 609 583 451 lub GG 2905288. Szczurkami opiekuje sięjak dziećmi, mam do nich szacunek.
Anonymous - Czw Lut 05, 2009 17:40

W stadku mi się zrobił, o dziwo, odpukać, spokój.
Chyba wyczuły mój niepokój, Lijam się zmienił sam z siebie....
Jako, że teraz rezydują zgodnie (tfu, tfu) w wilii szynszylówka stoi odłogiem.
Mogę przygarnąć albinoska. Samczyka! Młody! Najlepiej z jakiegoś domowego miotu, nieco "podswojonego".

Azzael - Śro Lut 18, 2009 19:44

Zapewnię dobry domek dla szczurka. Potrzebuję 'na gwałt' (baaardzo szybko) szczurunię - przyjaciółkę dla mojej pannicy. Już dałam wiele ogłoszeń (wszak sprawa jest pilna). Ale wolę mieć pewność że szczur będzie zdrowy i zadbany. Z zoologa nie chcę brać bo w rejonach trójmiasta w pseudohodowlach u których zaopatrują się sklepy zoologiczne panuje jakaś zaraza tak że szczurki mają krosty na ogonach a z nosków leci im krew :(
Dlatego martwię się że nie znajdę towarzyszki dla Milii.
Pozdrawiam

Layla - Śro Lut 18, 2009 21:51

Azzael, jesteś gotowa na podpisanie umowy adopcyjnej?
Azzael - Czw Lut 19, 2009 01:00

Naturalnie
Kwestia tylko większej klatki :) Ale powinno mi się udać ją załatwić w przyszłym tygodniu

Azzael - Pią Lut 20, 2009 16:13

Ech .. odwołuję :( niestety nie dam rady
Sheeruun - Pią Lut 20, 2009 17:02

Ja jestem chętna na przyjęcie albinoska - samca. Potrzebuję kolegi dla mojego Akiego, który juz wystarczająco długo, bo pół roku, siedzi sam.. ale dopiero kilka dni temu otrzymalam zgodę mamy na drugiego szczurasa..
Problem bylby tylko z transportem - sama nie jestem w stanie zapewnic szczurasowi transportu, więc jesli ktos mógłby go dowieźć do Suwałk, byłabym wdzięczna.. mogę nawet za transport zapłacic, jesli bedzie trzeba..

Mrówa - Sob Lut 21, 2009 11:24

Sheeruun, są konduktorki ;)
czy mama podpisze umowę adopcyjną?

Sheeruun - Sob Lut 21, 2009 14:44

Wiem, że są konduktorki, tylko szczerze mówiąc, nie mam pojęcia na czym to polega :oops: i ile kosztuje.
Podpisze, obiecała mi to :wink:
Dało by się to jakos zorganizowac w przyszlym tygodniu/w następny weekend, czy jakos tak? Byłoby super.. ^^

Mrówa - Sob Lut 21, 2009 14:53

Sheeruun, konduktorka polega na zapakowaniu szczuraska w odpowiednio przyszykowany karton / pudełko czy coś innego i wysłanie jako przesyłkę konduktorską pociągiem lub PKSem ;) . Ja jestem bardziej za przesyłaniem zwierzaków PKSem. Koszt takiej wysyłki kosztuje 20zł. A z zorganizowaniem transportu ,to znaczy w tym przypadku włożenia szczura do pksu lub pociągu musisz dogadać się z osobą ,u której szczurek jest na DT. :)

edit// pewnie czeka Cię jeszcze jak nie wizyta przedadopcyjna ,to rozmowa ;)
no i pytanie czy podołasz łączeniu szczurka żyjącego samotnie pół roku i młodziaka... ;]

Sheeruun - Sob Lut 21, 2009 14:57

Wiesz może kto ma jakiegoś samczego albinoska u siebie DT? Bo ja się niestety nie bardzo orientuję..
I dziękuję za wyjaśnienie ^^

Mrówa - Sob Lut 21, 2009 15:00

Sheeruun, a koniecznie chcesz albinoska? :D
Sheeruun - Sob Lut 21, 2009 15:03

No, szczerze mówiąc, nie musi byc koniecznie albinosek.. w sumie mi obojętne, aczkolwiek waciki są taaakie cudne.. :-P
*edit*
O, zajrzalam do innego tematu, w ktorym wczoraj napisalam, ze przyjelabym szczurka, dostalam odpowiedz, jesli się uda, to wezmę tego kapturka ^^



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group