To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - Rozczochrańce - 11 maluchów + mamusia (zdjęcia na stronie 6)

Pyl - Czw Lis 07, 2013 15:42

monika123, wymiziam i wycałuję. Jak starczy czasu to cyknę któregoś dnia zdjęcia w podziale na płci to łatwiej odróżnić będzie.
cirilla - Nie Lis 10, 2013 14:46

Witam, czy są wolne jakieś dziewczyny??
susurrement - Nie Lis 10, 2013 18:30

cirilla, wszystkie ukradzione juz :)
Hanka_i_Medyk - Nie Lis 10, 2013 18:38

Rozeszły się szybciej niż świeże bułeczki :mrgreen:
cirilla - Nie Lis 10, 2013 18:49

no to mi smutno teraz...
Martini - Nie Lis 10, 2013 19:58

cirilla, na otarcie łez inne szczury też mamy do oddania - ale trochę większe, chcesz?
Vaco - Nie Lis 10, 2013 21:53

A ja mam już Entliczka-pentliczka :serducho: Jest taaaki malutki i śmieszny. Mój chłopak stwierdził, że powinien się nazywać "Łysy z Brazzers" :P
AngelsDream - Nie Lis 10, 2013 22:46

Vaco, dobrze, że szczur nie rozumie. :P
mmarcioszka - Pon Lis 11, 2013 03:20

Dobrze, że jednak jest Entliczkiem-Pentliczkiem :P
Pyl - Pon Lis 11, 2013 22:47

Entliczek pojechał, ale reszta nadal daje do wiwatu. W nocy 3 malce mieszkające z Mamuśką tak ją zamęczyły, że wisiała jak nietoperz na dachu duny i darła się tak długo aż mnie obudziła (a stoją w innym pokoju). A jak ich zabrałam do stada to urządzali wyścigi szczurów po Alasce i wykopy w bukowej stojąc mi tuż nad głową - tego nawet Pyle-susłaki w środku nocy nie zniosą.
A na koniec zauroczyli nie-szczurniętych znajomych skacząc po nich z prędkością światła.

Jutro postaram się parę fotek wstawić - niestety tylko z telefonu, ale mam nadzieję, że coś się nada. I że będzie widać różnice w futrze, bo niemal każde z nich jest inne i ja nie umiem tego opisać. Niektórzy pięknie haszczeją, a inni zarastają bądź łysieją :D

Martini - Pon Lis 11, 2013 23:36

Pyl napisał/a:
wisiała jak nietoperz na dachu duny


brzydko się śmiać z cudzego nieszczęścia, ale porównanie mnie rozbawiło :lol:

susurrement - Wto Lis 12, 2013 00:04

hmm a tak w sumie to kiedy maluszki będą jechać do nowych domów? :)
Pyl - Wto Lis 12, 2013 08:11

Supełku, zgodnie z tym co pisałam ostatnio - z certyfikate, że bez lamblii to na koniec tygodna (oby), bo pewnie nie będzie wcześniej wyników badania kału. Z ryzykiem lamblii można już teraz, choć niechętnie.
AngelsDream - Wto Lis 12, 2013 08:32

Pyl napisał/a:
A na koniec zauroczyli nie-szczurniętych znajomych skacząc po nich z prędkością światła.

Jutro postaram się parę fotek wstawić - niestety tylko z telefonu, ale mam nadzieję, że coś się nada. I że będzie widać różnice w futrze, bo niemal każde z nich jest inne i ja nie umiem tego opisać. Niektórzy pięknie haszczeją, a inni zarastają bądź łysieją

Hah, ale miot! :mrgreen:

Vaco - Wto Lis 12, 2013 08:45

Ja tylko tak tylko dodam, póki co bez zdjęć że Entliczek-pentliczek waży teraz 84g :) Maleństwo! Moje mysie samce niektóre tyle ważyły :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group