To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2013 - Narodziny miotu BOSKIEGO SunRat's

cornflakegirl - Sob Lis 02, 2013 11:40

AngelsDream, jakoś do tej pory nie trafił mi się taki skoczny egzemplarz, więc jej akrobacje wzbudzają we mnie spore emocje xD ale już powoli się przyzwyczajam ^^

EDIT: żeby tak nie pisać po próżnicy wrzucam kilka najświeższych zdjęć Nanny :)








quagmire - Sob Lis 02, 2013 15:04

Przypomnina trochę tatę <3
AngelsDream - Nie Lis 03, 2013 17:42

http://forum.szczury.biz/...p=920141#920141
Lowenstein - Nie Lis 03, 2013 19:30

AngelsDream, Muszę jeszcze raz porządnie obejrzeć Mitrę, bo u Kal-Ela i tak nic nie zobaczę.

Edit:

Teraz kiedy wiem na co patrzę chyba rzeczywiście widzę tendencję do tego aby jasny włos u nasadt był ciemny na końcu. Tak jakby pigmentował nie od cebulki ale od połowy długości. Zobaczyłam to dopiero kiedy jeden włos wyrwałam i położyłam na czarnej powierzchni. Aczkolwiek będąc właścicielka aguta mogę mieć zwidy jak również widzieć coś zupełnie naturalnego.

AngelsDream - Nie Lis 03, 2013 19:38

Lowenstein napisał/a:
Tak jakby pigmentował nie od cebulki ale od połowy długości.

Mniej więcej o to chodzi.

Mao - Nie Lis 03, 2013 21:13




To Perperuna, świetnie na niej to widać, bo nie jest agoutem.
Moje spostrzeżenia: u Peruny włosów jest coraz więcej, najwięcej na brzuszku i bokach, chociaż na pierwszy rzut oka ciągle jest smoliście czarna. Do tego jej włos ma niesamowity połysk, zupełnie jakby ją ktoś natarł oliwą albo czymś. Lela podobnie, ale u niej nie widzę rozjaśnienia włosa, za to ma różnokolorowe wąsy :D

AngelsDream - Nie Lis 03, 2013 21:25

Mao, dzięki za wrzucenie zdjęć. Bardzo dobrze na nich widać, na czym polega 'problem'. U Lugha cecha z ledwie widocznej stała się oczywista. Nawet wąsy ma takie. :shock:
heniok - Nie Lis 03, 2013 21:49

Mao, to tylko na fotkach tak wygląda czy ona dodatkowo ma wyjątkowo długie futro ?
AngelsDream - Nie Lis 03, 2013 21:53

heniok, jeśli ma je takie jak Lugh, jest długie.
Lowenstein - Nie Lis 03, 2013 21:58

Mitra na plecach ma naprawdę długą sierść.
Mao - Nie Lis 03, 2013 22:56

heniok, zdecydowanie. Moje siostry E EM też mają nieco dłuższy włos, ale krótszy niż Boskie. Sama sierść też wydaje mi się inna np. w dotyku, ale może to moje subiektywne odczucie - jak ktoś będzie miał podobne wrażenie, dam znać :P
quagmire - Nie Lis 03, 2013 23:37

Dłuższa sierść to zapewne po eRkach. Moi obaj chłopcy mają ładny, długi włos. Zaletą jest że taka sierść pozostaje długo ładna :) I małe eRki też się świeciły. Wunia powiedziała o Rasputinie 'bardzo ładna satyna'. Tylko jego widziała, ale nie doczekał, aby to sprawdzić. Moi chłopcy jednak o bycie satynami nie są podejrzewani. Raczej taka cecha.
cornflakegirl - Nie Lis 03, 2013 23:53

Rzeczywiście u Perperuny wyraźnie widać tą "dwukolorowość". Ciężko mi stwierdzić czy Nanna ma podobnie, chociaż wydaje mi się, że to możliwe. Na pewno jej sierść jest bardzo lśniąca, gładka i taka "śliska".
Zizollo - Pon Lis 04, 2013 10:26

napiszę w tym wątku u mnie u Kirana z miotu K2 dokładnie jest tak samo jak Perperuny, jest czarny ale również ma przyprószoną sierść z wierzchu siwizną jak ja na to mówię,sierść również bardzo lśniąca,miękka w dotyku :] wydaje mi się że u Karmela również coś podobnego występuje tylko on jest jaśniejszy i tak nie widać tego "zjawiska"
quagmire - Pon Lis 04, 2013 11:44

Zizollo, on może być po prostu silvered.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group