To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - XIX Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych we Wrocławiu

furburger - Czw Wrz 12, 2013 19:30

Czy ktoś mi podpowie jak się dostać z dworca pkp w miejsce wystawy ? jakim tramwajem czy coś, przyznam ze Wrocławia nie znam za bardzo i mój luby również :P
w ogóle myślałam nad zrobieniem sobie bluzki z moim nickiem tak w razie jakbym się miała gdzieś zgubić a ktoś by mnie z forum odnalazł hahaha!

Zizollo - Czw Wrz 12, 2013 20:04

furburger, z ta bluzką to dobry pomysł chociażby dlatego bo ja nie znam nikogo osobiści i się zastanawiałam jak mam się przedstawiać najpierw nick a potem imię :]
Biała - Czw Wrz 12, 2013 20:05

furburger, autobus nr 146 lub tram nr 2. Kierunek Biskupin
agacia - Czw Wrz 12, 2013 20:07

Jeszcze 145 tez jedzie od dworca do hali
Biała - Czw Wrz 12, 2013 20:09

Zizollo, Raczej wszyscy zwracają się do siebie po nickach :P
Vaco - Czw Wrz 12, 2013 20:27

Ja miałam sobie plakietkę zrobić i zapomniałam ;( Czekam już we Wrocławiu na wystawę :DD Okazało się że moja kuzynka z ciocią też przyjadą jutro ze Świnoujścia, więc najprawdopodobniej one z moją mamą odwiedzą nas w sobotę. Tylko niech sobie bilety na zoobotanikę gdzieś kupią, bo mogły wcześniej poinformować że chcą przyjechać i zobaczyć :P
furburger - Czw Wrz 12, 2013 20:33

Dzięki wielkie :D
a jeszcze chciałam zapytać ile kosztuje wejściówka iii tam będzie jakaś "kasa biletowa czy jak" ?

Zizollo - Czw Wrz 12, 2013 20:50

furburger napisał/a:
Dzięki wielkie :D
a jeszcze chciałam zapytać ile kosztuje wejściówka iii tam będzie jakaś "kasa biletowa czy jak" ?



a ja jeszcze zapytam czy jedna wejściówka upoważnia do zwiedzania wszystkich wystaw tzn psów itd. :>

madziastan - Czw Wrz 12, 2013 21:08

Ja będę miała paletkę z imieniem, nickiem ;D
pszczoła - Czw Wrz 12, 2013 21:32

tu jest wszelkie info:
http://wigor-targi.com/ta...%C4%84CYCH.html

wejściówka jest na wszystko ;)

pszczoła - Pią Wrz 13, 2013 10:47

Drodzy wystawcy,
Każdy z Was powinien otrzymać maila informacyjnego z planem wystawy, planem targów oraz informacją dotyczącą identyfikatorów i telefon do mnie.

Identyfikatory będą do odbioru u mnie przy naszym stanowisku. Będę tam od około 8.30. W razie, gdyby ktoś z Was nie został wpuszczony na teren targów na hasło 'wystawa szczurów', proszę o telefon do mnie (numer w mailu). Na identyfikatorze można napisać swoje imię oraz nick ;)

Pamiętajcie o tym, aby mieć ze sobą:
- rodowody (nie dotyczy szczurów nierodowodowych),
- zaświadczenia lekarza weterynarii,
- dowód wpłaty,
- podpisane ręcznie zgłoszenie na wystawę,
- środek do odkażania rąk (może to być np. mały żel antybakteryjny z rossmana)

SHSRP zapewnia szczurkom duny i trociny, natomiast karmę, miseczki, poidło i wodę proszę zabrać we własnym zakresie.

Zapoznajcie się proszę z poradnikiem higienicznym, to bardzo ważne! Pamiętajcie, że nie wolno wkładać rąk do dun i dotykać obcych szczurów bez zgody i obecności właściciela, pilnując przy tym zasad higieny. Dotyczy to także odwiedzających oraz znajomych szczurarzy.
Od siebie dodam, że szczury najlepiej się czują, gdy mogą większą część wystawy przespać i nikt (w tym właściciel) nie budzi ich i nie wyciąga częściej, niż to konieczne ;)

W miarę możliwości nie oddalajcie się na dłużej od naszego stoiska. W razie konieczności, poproście kogoś aby zerknął na Wasze szczury. Rozmowy z odwiedzającymi i edukowanie ich mile widziane ;)


DO ZOBACZENIA JUTRO! :mrgreen:

Szczurówka - Pią Wrz 13, 2013 11:02

Szkoda że mnie nie będzie ;(
Pozostaje mi wam życzyć dobrej zabawy :kciuki:

pszczoła - Pią Wrz 13, 2013 20:38

No i ja juz w drodze, wiec kontakt tylko poprzez pw lub tel ;)
Caqui - Sob Wrz 14, 2013 14:41

Pierwsze zdjęcia - zachciało mi się bawić efektami ;)










maris - Nie Wrz 15, 2013 09:13

Krótka relacja z pierwszego dnia wystawy: klik :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group