To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Szczury - [SHSRP] Ulotka o szczurach - roznoszenie, deklaracje, spis

pszczoła - Śro Maj 22, 2013 21:05

Off-Topic:
Jesteście wszyscy niesamowici :serducho:

Pyl - Śro Maj 22, 2013 23:49

Kami, tak, mój excel o Tobie pamięta ;) Pierwszy post widać zaniemógł na sklerozę, ale excel czuwa. Dzięki za czujność :serducho:

I zgadzam się z przedmówcą :serducho: :mrgreen: :serducho:

kasia83 - Czw Maj 23, 2013 11:56

Listos Piotr Tadeusz Gabinet Weterynaryjny
21-040 Świdnik, ul. Olimpijczyków 38 zaniesione, pan doktor się bardzo ucieszył, powiedział, że bardzo szanuje i popiera takie inicjatywy.

Iwona Zadrzyńska Przychodnia Weterynaryjna
Ul. Kosynierów 22, 21-040 Świdnik również zaniesione, przyjęte z entuzjazmem.

Pyl - Czw Maj 23, 2013 12:00

kasia83, :kwiatek:
Pyl - Czw Maj 23, 2013 17:09

Kochani, a ja tylko napiszę, że dzięki informacjom umieszczonym na FB mamy plany zaulotkować również Zgorzelec, Jelenią Górę i Zamość :P
Może ktoś chce jeszcze? Mamy sporo miast "wolnych" od ulotek - jakieś okolice Rzeszowa? Zakopane? Toruń? Gorzów Wielkopolski? Częstochowa? Nowy Sącz? Kielce? Radom? Zobaczcie ile Polski się "marnuje"! :>

AngelsDream - Czw Maj 23, 2013 17:10

Pyl, a będzie więcej, bo zgłosiła się kolejna chętna osoba.

:mrgreen:

Pyl - Czw Maj 23, 2013 17:14

AngelsDream, to dawaj szybko, może jeszcze wyślę z ta turą ;)
Dukat - Czw Maj 23, 2013 17:14

Nieśmiało mogę Legnicę - mam tu sprawdzoną panią doktor co wyda komu trzeba :wink:

Zgłoszę się wieczorem do Pyl 8)

Pyl - Czw Maj 23, 2013 17:17

Dukat, ale koniecznie dwie małe lub jedna średnia lecznica - inaczej kiepsko się pakuje ulotki do koperty :>
AngelsDream - Czw Maj 23, 2013 17:39

Pyl, wyślę Ci dane, jak tylko je dostanę.
Pyl - Czw Maj 23, 2013 19:57

Melduję, że wróciłam właśnie z poczty - poszła wysyłka do: Kami, klimejszyn, Magdonald, Vaco, wilczek777, katkanna, cornflakegirl, Ninek i dwóch osób, które zgłosiły się na FB.

AngelsDream, to jeśli już prosisz o dane (a rozumiem, że tak jest) to proś przy okazji o oszacowanie skali lecznicy, da radę?

AngelsDream - Czw Maj 23, 2013 20:56

Pyl, tak też uczyniłam w tym przypadku.

:)

AngelsDream - Czw Maj 23, 2013 20:58

Cytat:
AD, Warszawa: Bródnowskie Centrum Weterynaryjne (ul. Wyszogrodzka 1) [m]


Proszę o zamianę na: AD, Warszawa: Jatagan, Wyspowa 8 [m]

limomanka - Pią Maj 24, 2013 00:16

Zostawione dziś: Gliwice, Fredry - mała lecznica, duże zainteresowanie :)
W przeciwieństwie do Toszeckiej, gdzie weszłam dziś, nie zastałam plakatu a ulotki policzyłam - jak zostawiłam w poniedziałek 50 przy pełnej poczekalni, tak dalej jest 50 :|
Pyl, może zamiast donosić do tej lecznicy drugą partię ulotek - bo nie widzę większego sensu, mogłabym zanieść je do dwóch mniejszych (jedna w Gliwicach: Przychodnia Weterynaryjna Majka Sp. z o.o., ul. Daszyńskiego 13/12 - polecana mi przez napotkaną kiedyś właścicielkę szczurów; jedna w TG: Przychodnia weterynaryjna. Jacek Aponiuk, ul. Teofila Królika 17 - pan doktor uwielbiający gryzonie, ale specjalizujący się w psach-kotach)?
W ogóle wtopa z tą lecznicą - niby duża i całodobowa, ale przez to chyba dość olewcza (pani dyspozytorka z miną: a co mnie to wszystko obchodzi i mnóstwo lekarzy - żadnego gryzoniowego - przy czym nigdy nie wiesz, na kogo trafisz... I ulotki na parapecie, który jest zasłonięty ławką :? ). Nie mogłam się jakoś tam przebić.

Pyl - Pią Maj 24, 2013 01:10

AngelsDream, dzięki:) I zrobione.

limomanka, nie mam nic przeciwko. Jeśli okaże się, że jednak "zatrybiło" i ulotki zaczną schodzić mogę podesłać kolejną paczuszkę. A póki co, jeśli nie ma zainteresowania, to atakujmy inne miejsca. Dosłać Ci plakaty?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group