To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot S SunRat's - rezerwacje str 4

wushu - Pon Wrz 26, 2011 19:11

A ja dziś u emileczki widziałam i zmacałam to co zostało, tere fere, i fajne to małe było, wesołe i rozbrykane. Burmek szalony i czarny klusek są świetni :)
Pyl - Pon Wrz 26, 2011 19:16

wushu napisał/a:
Burmek szalony i czarny klusek są świetni
Chyba burmek podgryzacz :P
wushu - Pon Wrz 26, 2011 19:57

Ciebie może to on i gryzł, mnie kochał, przybiegał i leżał na mnie :P


A i tak nigdy nie widziałam straszniejszego szczurzego dziecka niż ten burmowy łysy rexowy(?) Potterek... On ma PYSK BULTERIERA. W porównaniu z nim S-ki są duże, tłuste i... piękne!

Pyl - Pon Wrz 26, 2011 20:40

Oj tam, przesadzasz, on też jest... na swój sposób piękny :lol:
Muezzi - Wto Wrz 27, 2011 13:55

Ten, który nazywa się Portkey? Niesamowity, te "oczy w kreseczki" ma nie tylko wtedy, kiedy wyraża emocje ;D.

A ja dziękuję za moją piękną eSkę ;D!

wushu - Wto Wrz 27, 2011 18:30

XLkę chyba :P
Pyl - Wto Wrz 27, 2011 18:34

wushu, :rotfl:

Nie ma to jak czytać szczurze forum...
Pierwsze skojarzenie - co ma Furet XL do miotu S :drap:
Drugie skojarzenie - tak nie ma słowa Furet... hm... jakie XL? :drap:
Trzecia myśl - a! Boryna!!! No przecież S-ki! :doh:

Tempa ja :oops:

Vaco - Wto Wrz 27, 2011 20:03

wushu napisał/a:
W porównaniu z nim S-ki są duże, tłuste i... piękne!
ale jesteś ;( :mrgreen:
wushu - Wto Wrz 27, 2011 20:24

Pyl, tak, to jak spaczenie zawodowe :wink:

Vaco, on jest piękny w swojej brzydocie. Jest takim złym szczurkiem, ale to całkiem urocze! :mrgreen: I ganiał mi rękę szatan.

Vaco - Wto Wrz 27, 2011 20:47

wushu napisał/a:
Jest takim złym szczurkiem
bo on miał się Horcrux nazywać :lol:
Muezzi - Wto Wrz 27, 2011 22:02

Powinien się tak nazywać! Diaboliczny, zły i... no, strasznie słodki! Mnie już "ma" ;D.

A moja eSka już całkiem zintegrowana!

Leonidia - Pią Wrz 30, 2011 16:38

emileczka, Sepia jest zdrowa, pani doktor Lew ją obejrzała, zajrzała w nosek, wszystko gra :mrgreen:
Bardzo się zestresowała podróżą do weta, uroczo zafajdała wszystkie ręczniczki :twisted:

Póki co będzie jeszcze dostawać codziennie witaminki, ale mocniej chuchać na nią już nie musimy :)

Pyl - Sob Paź 01, 2011 11:27

Szmerek-jeszcze-nie-Swawolnik z kolegą Gruszkiem:


i samotnie:

MalaBoo - Sob Paź 01, 2011 19:38

Safira to mała wariatka, wszędzie jej pełno jak podchodzę do klatki to Safirka jest pierwsza przy drzwiczkach i nie, nie przybiega ona woli skakać np z samej góry klatki na dół albo jak jest już na dole to potrafi wskoczyć idealnie na środek drzwiczek o wybiegu już nie wspomnę bo za dużo do opisywania ;) uwielbia zwiedzać i z tego co tutaj czytałam chyba odstaje od reszty rodzeństwa bo raczej nie lubi ciemnych zakamarków :) próbowałam jej dzisiaj zrobić sesje żeby tu wkleić ale niestety wyszło tylko jedno zdjęcie bo nie potrafi usiedzieć ani chwili w miejscu :) :

Julka - Czw Paź 06, 2011 18:33

Szehera też lubi skakać skacze po klatce z góry na dół:) W ogóle jest słodziutka. Mają non stop otwartą klatkę ale dopiero jak przychodzę to one wyskakują z klatki i biegną do mnie. Prawie jak psy:) Zakamarki jednak lubi ogromnie, ulubiona miejscówka do spania- pod bluzą:)

Szczurzy golf:) Ulubiony bo ma mnóstwo zakamarków gdzie można sobie poleżeć i pozwiedzać:)



Mam dość istotne pytanie. Szeherezada dziś leżąc właśnie w tym golfie tak dwa razy zatrzęsła ( to chyba nie jest dobre słowo, tak się poruszyła cała) się i wydała dwa dźwięki takie coś między piskiem a zgrzytaniem zębów, albo jakby ktoś wziął sweter wełniany mokry między zęby. Tak wiem,że po tym dosc nietypowym opisie trudno się połapać o co mi chodzi, ale jeszcze nie słyszałam,żeby wydawały taki dzwięk. Leży już dobre pół godziny i nie powtórzyło się to. Wcześniej jakieś 5 minut temu jadła trzy płatki owsianki. Czy szczurki tak robią czy może być to jakiś kaszel ( choć nie kasłała wg mnie ale nie mam pojęcia jak szczurki kaszlą) i lepiej pójść do weterynarza na kontrolę? Obejrzałam ją właśnie z każdej strony i zauważyłam,że zmienia jej się kolor sierści. Może to przez oświetlenie ale tak jakby miała siwe włoski.

[ Dodano: Nie Paź 09, 2011 11:17 ]
więcej się to nie powtórzyło na szczęście ale i tak pójdziemy na kontrolę w pn:)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group