To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot OWOCOWY SunRat's - rezerwacje str 5

Linda123 - Czw Wrz 22, 2011 09:42

U mnie łączenie jeszcze trwa. Jagoda próbuje zdominowaść wszystkie baby. Wczoraj sprawdzałam dwa razy czy nie ma między nogami jajeczek :mrgreen: . Bo przerosła już Figunie prawie o łępek i jest bardzo umieśniona i ruchliwa.
Włazi na starsze kobity i je obsikuje, jak nie da rady inaczej. Taka mała "cholerka" się robi. Ale nie poddaje się i w weekend łączenie już na dobre, bez ceregieli.

neko6277 - Czw Wrz 22, 2011 10:52

Już dzisiaj maleństwa będą ze mną ~ :serducho: Jestem taka szczęśliwa :mrgreen:
emileczka - Czw Wrz 22, 2011 11:18

Leonidia, a my dziękujemy za zdjęcia, oby często tu gościły :wink:

[ Dodano: Czw Wrz 22, 2011 11:19 ]
Linda123, kciukam za łączenie :kciuki:

Leonidia - Czw Wrz 22, 2011 11:44

Linda123, Twoja Jagoda widzę jest jak moja Noni, to obsikiwanie jest chyba rodzinne :wink: Nora została przez nią obsikana już z trzy razy, w nocy odpuściła kotłowanie się i poddała się tej wielkookiej królewnie. Hierarchia wstępnie ustalona, walki ucichły.
Jestem spokojniejsza.

AngelsDream - Czw Wrz 22, 2011 11:46

Leonidia, teraz to już z górki!
Linda123 - Czw Wrz 22, 2011 11:57

Emileczka kciukanie się napewno przyda. Dziękuje :mrgreen:
Leonidia podtrzymała mnie na duchu, może i u mnie nie będzie tak źle. Wiem też, że panikara troche jestem.

Julka - Czw Wrz 22, 2011 17:54

Moje panienki- Sheherezada (S) i Bilimbi (owocowy) kochają się bardzo:) A jak słodko razem śpią! Jedna na plecach a druga oparta łepkiem o jej brzuch:) Na dniach pocykam zdjęcia i wstawię:) Zwiedziły już pokoje, Bilimbi jest dużo odważniejsza, niczego się nie boi. No i faktycznie miot S jest mniejszy:) Ale obie są przesłodkie i kontaktowe:) Jak daję im coś do jedzenia to w dwóch kawałkach bo jak dam w jednym to Bilimbi zabiera S. i ta biedna patrzy jak Bilimbi je. A jak maja dwa to obie jedzą.
Linda123 - Pią Wrz 23, 2011 08:45

Dziś dziewczyny już razem w klatce. Wszystko przebiegło prawidłowo. Właśnie śpia razem na kupie. Czesem słychać małe "piii", ale one się w szmatkach delikatnie "cićkają". W weekend wstawie zdjęcia, musicie koniecznie zobaczyć jaka Jagoda jest wielka. Czasem ją myle z o rok starszą z koleżanką :shock: .
kurza.mugda - Sob Wrz 24, 2011 16:04

Durian to wariat :lol: Nie wiem, czym go karmiliście, ale jest szalenie ciekawski, biega, skacze, penetruje, muszę być bardzo ostrożna, żeby mi nie zwiewał, bo jest szalenie szybki :mrgreen: W ogóle się nie boi, lubi wspinać się na moje ręce i je obwąchiwać. Przy Puszkinie (miot S) wydaje się duuuży i nadpobudliwy :)
quagmire - Sob Wrz 24, 2011 16:09

Ha, ha, ha, a na początku owocowe były takie małe i spokojne.
Moje wnusie :serducho:

Agusia - Sob Wrz 24, 2011 16:20

Uglisiowi z tej małości i spokojności nic nie zostało :mrgreen:
Ciekawe do jakich rozmiarów by dorósł jakby był z Bel :>

quagmire - Sob Wrz 24, 2011 16:29

Agusia, ten rozmiar to po Ildefonsie :)
Agusia - Sob Wrz 24, 2011 16:34

quagmire napisał/a:
Agusia, ten rozmiar to po Ildefonsie :)


Nie ma to jak rodzina :) Suseł też jest nie małych rozmiarów :mrgreen:

Linda123 - Nie Wrz 25, 2011 10:14

i zdjadka Figusi i Jagody :serducho: . Troche porwałam się z motyka na słońce, bo małe są strasznieruchliwe i zrobienie jakiegokolwiek zdjęcia zajmuje 10 minut.
Leonidia - Nie Wrz 25, 2011 17:22

Ależ ta Twoja Jagódka ma piękny pysio! :serducho:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group