To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot kontrolny R SunRat's - rezerwacje str 5

Majszczur - Pią Wrz 09, 2011 18:37

Jaki... duży :shock:
emileczka - Pią Wrz 09, 2011 19:04

Wczoraj chlopcy ważyli:
Rio 114g
Raum 106g
Rasputin 115g
Rock 110g
Remus 108g
Roll 112g
Remy 101g

A dzisiaj Rewelacja i Ropuszka 115g, a jeszcze w poniedziałek było 4g różnicy.
Re Re napewno nie jest mniejsza od siostrzyczek, myślę, że Raum dzięki puchatej sierści wygląda na większego :wink:

Ropuszka


Rewelacja



a tak naprawde to zdjęcia jednej dziewczynki :lol1:

Arystydea - Pią Wrz 09, 2011 19:36

Pyl napisał/a:
Arystydea, wyobraź sobie młodą szczurę :P
A kiedy odbierasz?


Musimy poczekać na panienkę z miotu S - Smerfetkę. Będziemy je obie odbierać - i Rewelkę i Smerfa - będzie to około 18 jak sądzimy.

Będęęęęęę ryyyyyycaaaaałaaaaa..... ;(

Bu! No mówię Wam! ;P

Majszczur - Pią Wrz 09, 2011 20:13

Moja cudna rokokobaroko Ropuszka cmok :serducho: :serducho: :serducho: ale ona... grubaśna jest :shock: :lol1: :serducho:
nie może być, że jednej... moja miała i ma ciemniejsze wibryski 8)

quagmire - Sob Wrz 10, 2011 10:17

eRki to najcudniejsze maluchy kiedykolwiek :serducho:
Nie wiem, czy to magia literki, czy to, że jest ich dwóch, ale wczoraj w ciągu godziny zdążyli mnie absolutnie zauroczyć :)

emileczka - Sob Wrz 10, 2011 10:51

quagmire, to napewno przez Bobasa, ale strasznie sie cieszę i pękam z dumy :mrgreen:
AngelsDream - Sob Wrz 10, 2011 11:11

emileczka, pełne prawo. Michał nauczył Rauma biegać przez rolkę - przygotowanie do tunelu. :DD Raum to taka myszeczka jeszcze przy Magikach, jeszcze psy go onieśmielają, ale po Baaju już latał. :)
emileczka - Sob Wrz 10, 2011 11:33

AngelsDream napisał/a:
ale po Baaju już latał
moje malutkie, jak trochę wyjasnieje to nie będziecie nawet wiedzieli, że Raum na Baju siedzi :lol: (wtopi sie w Baja kolor)
AngelsDream - Sob Wrz 10, 2011 11:35

emileczka, jest taka możliwość. :DD

Chociaż raczej w zimowym futrze Baaja, bo wtedy jest bardziej brązowo-rudy. :serducho:

quagmire - Sob Wrz 10, 2011 12:11

A ja chciałam tylko powiedzieć, że widać, że na zdjęciach są różne szczury, bo Ropuszka jest bardziej puchata ;) Więc nie ściemniaj, że to zdjęcia jednego :P
Majszczur - Sob Wrz 10, 2011 20:29

quagmire napisał/a:
(...) bo Ropuszka jest bardziej puchata ;) (...)
No no, musi być puchata, okrąglutka, rubensowska wręcz, wszak jest rococo-barocco :wink: :lol1: :mrgreen:

[ Dodano: Pon Wrz 12, 2011 22:30 ]
Niniejszym chciałam oświadczyć uroczyście, że właśnie weszłam w posiadanie bezdyskusyjnie najpiękniejszej i najwspanialszej agoutowej księżniczki zaklętej w Ropuszkę :serducho: :serducho: :serducho:

emileczka, heniok... wielkie dzięki :jupi: Foty jutro, bo... królewna zasnęła :-P

[ Dodano: Wto Wrz 13, 2011 12:45 ]

Nastało jutro ;)

Ta ciocia jest fajna - przyjemna i miła, jest alfą, troszkę mi matkuje - to Agent (Ba)Bunia.


Ta też jest fajna. Zabawna i lubi się turlać, mówią na nią jakoś tak śmisznie... Óciecha-Terecha,pewnie dlatego ze jest taka ócieszna. Zaprzyjaźniłyśmy się i od razu spałyśmu razem w hamaczko-norce w nowej wielkiej klatce.


Ale ta trzecia :? Dziwaczka. Mówią o niej Pirania :/ Trochę się jej boję... jest nieobliczalna i zawsze musi być wszędzie pierwsza i najważniejsza. O nawet ma największe parcie na szkło, a kiedy indziej się alienuje :roll: Nie jestem pewna czy chcę się z nią polubić, bo ona warczy na mnie i strasznie fuka :| na szczęście jeszcze mnie nie zbiła tak jak podobno zbiła kiedyś Tereskę.


Ha! Dostałam swoją norkę, znaczy Terenia się ze mną podzieliła. Fajowo jest :)

babyduck - Wto Wrz 13, 2011 13:18

Majszczur napisał/a:
na szczęście jeszcze mnie nie zbiła tak jak podobno zbiła kiedyś Tereskę
Czyżby Myśka nauczyła się żyć w stadzie? Normalnie wzruszyłam się. Magda, raportuj na bieżąco!
Arystydea - Wto Wrz 13, 2011 13:39

Majszczur napisał/a:

[ Dodano: Pon Wrz 12, 2011 22:30 ]
Niniejszym chciałam oświadczyć uroczyście, że właśnie weszłam w posiadanie bezdyskusyjnie najpiękniejszej i najwspanialszej agoutowej księżniczki zaklętej w Ropuszkę :serducho: :serducho: :serducho:


Nie pomylona z Rewelką? :mrgreen: :hyhy:
My jeszcze musimy poczekać na naszą kuleczkę, - a nawet dwie. Bu!
Nie mogę się już doczekać. :)

Mika29 - Wto Wrz 13, 2011 15:23

Arystydea, wszystkie te eRkowe dziewczynki są najpiękniejsze :serducho:
emileczka - Wto Wrz 13, 2011 15:52

moja dzielna kruszynka :serducho:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group