To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Narodziny miotu A Abraxas rezerw. s. 9

wushu - Czw Lis 04, 2010 19:45

Ja moją klatkę kupiłam w podobnej cenie co Ty, może nieznacznie więcej zapłaciłam. Ale nie lubię jej, jest wielka i niepraktyczna, ciężko to bydle umyć :P
Frag - Czw Lis 04, 2010 21:08

La la la la - już po weekendzie! Niech już będzie po weekendzie!
Czekamy niecierpliwie na Arabellę.

Mucha321 - Pią Lis 05, 2010 03:13

Jeszcze trochę i dorwę się do tych cudownych oczek, nosków, wąsików.. :serducho:

Off-Topic:
wushu, zjawiskowy masz avatar. :lol:

madzial13 - Pią Lis 05, 2010 08:17

Wszystkie domki, które biorą dwa szczurki, a już zwłaszcza markos, który bierze trzy, uprasza się o zrobienie zapasu karmy. 3 pełne miseczki jak dla małego psa na dobę - tyle przejada męskie towarzystwo. :shock: Kolbę obrabiają w dwie godziny, więc rozważam zakup takiej dla papug :lol:
markos - Pią Lis 05, 2010 10:26

Jedzenie to podstawa :-P To ja sie od razu spytam, czy zna ktos moze jakis dobry sklep zoologiczny w Poznaniu - duzy wybor, niskie ceny?
madzial13 - Pią Lis 05, 2010 10:42

markos, ja polecam internet. Zooplusa na przykład. Zamawiasz wielką paką raz na kilka miesięcy i przyjeżdża Ci pod drzwi. Ja zawsze zamawiam kilka karm, np. timarattima, JR Farm, Rat's Nature i mieszam to wszystko i mam na dwa miesiące. No z wyjątkiem obecnej sytuacji, gdy musiałam biec do sklepu, bo michy świeciły pustkami :mrgreen:
Frag - Pią Lis 05, 2010 12:52

Off-Topic:
To i ja się dołączę do informacji - ja zamawiam wszystko w Animalii - mają sporo niższe ceny, choć trochę inny asortyment producentów. Bardzo rzetelni, szybko dostarczają paczki pod drzwi, co naprawdę ułatwia życie.

markos - Pią Lis 05, 2010 13:58

Off-Topic:
Dzieki za info. Na przyszlosc na pewno sie przyda. Poki co jednak bede musial skorzystac z osobistego zakupu w sklepie. Swoja droga to juz sie przymierzam do zakupu sciolki przez internet. Wypatrzylem (przeszukujac forum) torf dla koni. Wyslalem juz maila z zapytaniem o cene.

madzial13 - Pią Lis 05, 2010 15:15

To ja rozumiem, że wybiera się do mnie jutro Nietoperr, Biała, Ogoniasta, Agacia i maris, tak? :mrgreen:

Proszę jeszcze wszystkie domki, do których szczurki mają jechać konduktorką o numer telefonu, żebym Wam mogła puścić smsa, w którym wagonie jest przedział konduktorski i co i jak :)

agacia - Pią Lis 05, 2010 15:27

dokładnie tak, tylko daj znać jaka godzina ci pasuje :)
madzial13 - Pią Lis 05, 2010 16:27

agacia, 14:00?
Nietoperrr... - Pią Lis 05, 2010 17:21

No ja też będę na pewno!!! :mrgreen:
agacia - Pią Lis 05, 2010 17:43

Może być 14 :)
markos - Pią Lis 05, 2010 18:39

Off-Topic:
Znowu troche nie w temacie. Troche zartem, a troche powaznie: czy karmicie swoje szczury innymi zwierzetami? Ja bylem swiadkiem jak Latek (szczur mojej siostry) zlapal i pozarl olbrzymiego pajaka, ktory lazil za tapczanem (tylko nogi zostaly). Tak mi sie to spodobalo, ze jak kilka dni pozniej zobaczylem identycznego pajaka u siebie w pokoju, to nie moglem sie powstrzymac - unieszkodliwilem pajaka i poczestowalem Latka :P Gdzies czytalem, ze szczury potrzebuja wysokobialkowej diety

julesia - Pią Lis 05, 2010 23:30

Mój szczur polował kiedyś na muchę. Zjadł też nieżywego komara z parapetu... :roll:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group