To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot T of Anahata - 30.06.2010 - rezerwacje str. 9 :)

Paulina87 - Sob Lip 31, 2010 21:53

A czy mimo Twojej choroby 8 sierpnia jako przekazywanie szczurków nadal aktualny? Coś czuję, że transportu nie znajdę, więc małe będą musiały jechać konduktorką, o której byś je z Warszawy wysyłała? Bo nie wiem czy czasem 8 nie będę w domu dopiero późnym wieczorem.
Nakasha - Sob Lip 31, 2010 21:58

Tak, aktualny. Będę w Wawie od rana do późnego wieczora, więc sądzę, że z każdym będę mogła się spotkać i dogadać się co do godziny wysyłki. ;)

[ Dodano: Sob Lip 31, 2010 22:46 ]
Maluszki :)


Jogi - Sob Lip 31, 2010 23:34

:serducho: :serducho: :serducho:

..i to odwieczne pytanie - jak ty je rozróżniasz?! xD

Fiona - Nie Sie 01, 2010 09:22

Nakasha napisał/a:

Maluszki :)



Sa urocze!
A jakie maja smieszne, olbrzymie uszka!
Wymizialabym cale to stadko!

:tummykiss:

Do rychlego zobaczenia!!!

Nakasha - Nie Sie 01, 2010 11:54

Odróżniam, różnią się troszkę wielkością i nasyceniem koloru i białymi paliczkami.
PATY$$ka - Wto Sie 03, 2010 17:31

Pieniążki już jakby co wysłane :mrgreen: (przelewem oczywiście) :mrgreen:

I jak szczuraski? :serducho: :mrgreen:

Paulina87 - Wto Sie 03, 2010 20:21

A już wiesz dokładnie od której będziesz w Warszawie? Bo nie wiem jak sobie zaplanować niedzielę i nie wiem czy lepiej żeby szczurasy przyjechały rano czy wieczorem. Będę miała duży stras przed odbiorem tej przesyłki konduktorskiej.

Ja w ogóle szykuję się na ich przyjazd jak na narodziny dziecka, uszyłam już hamaczek, zamrażam warzywka i owoce z domowego ogródka, żeby zimą nie kupować jakiś niepewnych w markecie, kupiłam nowy transporterek. Oszalałam, po prostu oszalałam... :zakochany:

susurrement - Wto Sie 03, 2010 20:25

http://s993.photobucket.c...=DSC_0027-1.jpg

przepadłam.
przyjdę i ukradnę, obiecuję :mrgreen:

Majkel30 - Śro Sie 04, 2010 17:06

nacia no i gdzie te nowe zdjęcia :p
pozatym mam pytanie, czy ktoś ma coś podobnego i jak z czyszczeniem, ile roboty ? - warto kupić? :)
http://allegro.pl/item116...szatniczki.html

Nakasha - Śro Sie 04, 2010 18:50

Zaraz wszystko powrzucam i się ze wszystkimi skontaktuję w sprawie odbioru. ;) Acha, w Warszawie będę od ok 9:30 do 20:00.
Fiona - Śro Sie 04, 2010 21:59

Majkel30 napisał/a:
czy ktoś ma coś podobnego i jak z czyszczeniem, ile roboty ? - warto kupić? :)
http://allegro.pl/item116...szatniczki.html


Czesc Majkel,
Polecam poczytanie watkow o klatkach (dzial: szczury, watki w: Mieszkanko i wyposazenie).
Wracajac do Twojego wyboru: na pierwszy rzut oka - swietna.
I bardzo przestrzenna.
Docelowo pewnie na 5 lub wiecej szczurkow.
Mam kilka watpliwosci:
1. drewno sie nie sprawdza - szczurasy znacza teren, a bywa, ze leja na polke.
bedziesz mial smrod i ciagly problem z czyszczeniem
2. polki wg mnie sa za waskie
3. nie wiem czy wysuwana kuweta jest wystarczajaco bezpieczna (czy szczurasom nie uda sie wychodzic na wycieczki)
4. czy metalowy spod sprawdzi sie na dluzsza mete
5. czy jestes pewien, ze masz tyle miejsca

Wg mnie lepiej sprawdzaja sie klatki z plastikowymi poleczkami/kuwetkami i plastikowa kuweta glowna

Pozdr

Majkel30 - Śro Sie 04, 2010 23:36

Fiona już zamówiłem, zobaczymy jak będzie - półki mam duże ferplast (na razie jedną dokupie 2) więc te drewniane wywale jak dojedzie dam znać jak się sprawuje.
Fiona - Czw Sie 05, 2010 11:34

Majkel30 napisał/a:
Fiona już zamówiłem, zobaczymy jak będzie - półki mam duże ferplast (na razie jedną dokupie 2) więc te drewniane wywale jak dojedzie dam znać jak się sprawuje.


Ok, fajnie, ze pomyslales o ferplastowych polkach.
Zabezpiecz tylko dolna kuwete przed przypadkowym wysuwaniem, zeby ciury nie poszly sobie same na spacer ;)

powodzenia!

Nakasha - Pią Sie 06, 2010 08:28

Przepraszam, że nie wrzuciłam zdjęć, ale zmarł mój szczur i naprawdę nie miałam na to siły...
PATY$$ka - Pią Sie 06, 2010 08:47

Przykro mi :cry: ...trzymaj się Nakaszko :glaszcze:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group