To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] 17 szczurków husky w nowych domach

Mucha321 - Sob Kwi 24, 2010 10:33

Nie, nie. Ja nie wezmę na stałe. Jeśli kluski trafiłyby do mnie na DT, to wtedy na pewno któryś by został na stałe. To miałam na myśli pisząc "Biorę na DT ale wiadomo, znacie mnie. :D ", a skoro zostały 4 i Karolina się zadeklarowała, że weźmie wszystkie, to OK. :) Jest nas i tak sporo a skoro kluski cieszą się tak dużym powodzeniem to myślę, że moja pomoc na nic się tu nie zda. :) Powodzenia dzięwczęta i dbajcie o kluseczki, bo zasłużyły..
Nakota - Sob Kwi 24, 2010 12:33

Teraz wybiera kasia_w, więc trzeba trochę poczekać.

Maluszki są boskie :serducho: W klatce podzieliły się na połowy - część śpi w domku, druga część śpi w hamaku. Wczoraj wieczorem dostały miseczkę jedzonka, którą wylizały do czysta. Wszystkim samczykom powoli zstępują jajeczka. Niestety są maciupeńkie... Najmniejszymi maluchami są wszystkie blue, największymi blacki.

Anonymous - Nie Kwi 25, 2010 12:23

hop ^
Nakota - Nie Kwi 25, 2010 12:27

Dzięki Hera

Zaktualizowałam rezerwację.
Mamy 5 wolnych chłopców, którzy bardzo proszą o nowy, super domek z innymi kolegami do zabawy!
Sprawa rezerwacji dziewczynek mam nadzieję rozwiąże się w ciągu kilku najbliższych dni, prosiłabym jeszcze o cierpliwość.

Maluchy bardzo chętnie jedzą kaszki, wszelkie owocki. Dziś dostały miskę JR Farmu i zostało z tego dosłownie nic :mrgreen: Garną się do człowieka, uwielbiają chować się w jakiś zakamarkach i bawić się z ręką.

EDIT:
Zakończyliśmy rezerwacje chłopców :mrgreen: Dziewczynki jeszcze czekają na decyzję. Poganiam jak mogę, ale w końcu to nie ja decyduję.

Oli - Śro Kwi 28, 2010 00:51

co tam u naszych bąbli słychać? Oliver Twist ładnie się rozwija? :>

może napiszcie w temacie na której stronie są rezerwacje, będzie tak łatwiej o porządek i uniknie się pytań co jest wolne a co nie :wink:

Nakota - Śro Kwi 28, 2010 07:46

Oli, Oliver Twist bardzo ładnie się rozwija :) Jest dużym (jak na możliwości miotu), pięknym i odważnym chłopcem.

Rezerwacje str. 9.

Od siebie powiem, że transport do Warszawy mamy dziś po południu lub jutro z samego rana (to zależy którym pociągiem yes będzie wolała jechać).
Maluszki mimo wyglądu okruszków jedzą jak smoki. Nawet nie wiem gdzie one to mieszczą, a potrafią wciągnąć dwie duże miski :shock: Wszystkie blacki i agutki mocno podrosły, blutki są przy nich dalej malutkie (dziewczynki, bo pan podrósł), więc przyszłym domkom od razu mówię, że będzie trzeba przez jakiś czas je dokarmiać. Poza tym maluchy śpią w każdej pozycji, biegają, skaczą, tłuczą się i pchają do wyjścia jak tylko otworzę drzwiczki. Kochane z nich kruszyny :serducho:

yes - Śro Kwi 28, 2010 08:08

jutro jadę. będe w stolicy o 15:00
stasimalgosia - Śro Kwi 28, 2010 09:42

O już jutro przyjadą moje kruszynki :serducho: czy można się już jakoś umówić na odbiór ?
edyta.jot - Śro Kwi 28, 2010 13:09

Czy jakies laski wolne jeszcze? ;>
yes - Śro Kwi 28, 2010 18:17

a czy moze być tak, ze się zorganizujecie, jedna osoba odbierze ode mnie szczurki na centralnym i w spokojnym miejscu je rozdzielicie? ja jade na wschodni i nie ma potrzeby, by była panika na peronie, tam jest hałas, a przeciez już się zgłaszacie do mnie osobno, więc dla zwierzaków tak bedzie lepiej. 15:00 pierwszy wagon. wychodze, podaje pudełko i jade dalej, nikt się nie martwi, czy zdążymy rozdzielić. moze tak być?
Nakota - Śro Kwi 28, 2010 18:37

Jeśli mogę się wtrącić... Jakiś tydzień, dwa, jechałam do Warszawy (też na Wschodnią) i pociąg na Centralnym miał 20 minutowy postój ;) Więc może i tym razem tak będzie?

Jak już odbierzecie maluchy to prosiłabym o informacje, że dojechały :)

yes - Śro Kwi 28, 2010 18:48

nie nalezy tak zakladac, bo o 15:12 planowo jestem na wschodnim. załózmy, ze jest kilka minut i należy sie zmieścić. postaram się umówić z believe, jeśli da rade je odebrac o 15:00
Nakota - Śro Kwi 28, 2010 18:55

yes, ja nie zakładam, ja tylko głośno myślę. Mój pociąg tak miał, Twój nie musi :)
Arisa - Śro Kwi 28, 2010 19:03

yes napisał/a:
a czy moze być tak, ze się zorganizujecie, jedna osoba odbierze ode mnie szczurki na centralnym i w spokojnym miejscu je rozdzielicie?


Ja jutro od 13 jestem wolna, wiec bede na centralnym odpowiednio wczesnie, bo tam wlasnie odbieram moja malutka.

Moge zaproponowac, ze odebiore szczurki (osob chetnych) i :

opcja 1: siedziec na peronie i czekac na Was (oby nie za dlugo :P ), a pociag niech jedzie dalej
opcja 2: wz do domu i obierzecie ode mnie o dogodnej porze, np wieczorem, czy poznym popoludniem (zakladam, ze nie wszyscy koncza tak wczesnie prace / zajecia / lekcje) Mieszkam bardzo blisko metra, wiec dojazd jest super.

stasimalgosia - Śro Kwi 28, 2010 19:27

Ja jutro tez bez problemu mogę być na centralnym więc na mnie nie będzie trzeba czekać :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group