To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - VIII Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych w OLSZTYNIE

baradwys - Śro Gru 23, 2009 23:34

aaaa.... bo sachma chciała do 15
ale da się to chyba jakoś zaŁAtwic

L. - Czw Gru 24, 2009 14:51

Mam zgłoszenia od: ja ;] , sachma, Viss, Dimishka, Badoha, gratis, Mao, Neverestin, Shy_Lady&Arthas;
Azi - miałaś potwierdzić? potwierdzasz ?;
orientacyjne mam wpisanych: heniok i madzial

Więc kochani mamy już zgłoszonych 56 szczurów, a miejsce wystawowe jest niestety ograniczone, w tym roku wyjątkowo bardzo..

Od reszty NIC nie dostałam.
Proszę nie czekać na rodowody, bo ich nie dostaniecie przed wystawą, tylko na wystawie.

Podejrzewam, że nie zmieścimy więcej niż 60 szczurów...
Chyba, że część wystawców będzie miała diuny lub podwójne faunaboxy.
Diunę bede miała ja, Dimishka, sachma, heniok.. ktoś jeszcze?

Oli - Czw Gru 24, 2009 14:53

mogę jakiemuś warszawiakowi pożyczyć swoją diunę na czas wystawy ;)
Azi - Czw Gru 24, 2009 14:54

L., potwierdzam
Roth - Czw Gru 24, 2009 15:02

Ja przed chwilą swoje zgłoszenie wysłałam :oops:

Jeśli zabraknie faunaboxów, mogę polecieć do sklepu i kupić własne.

Devona - Czw Gru 24, 2009 15:20

L., wysłałam wstępne zgłoszenie e-mailem dosłownie przed chwilą, wieczorem wypełnie druk zgłoszenia i też prześlę. Wszystko wskazuje na to, że uda mi się wyrobić rodowód dla Giny.

Problemem pozostaje nocleg, ale to nie jest aż takie straszne, zawsze mogę próbować rezerwować coś po świętach. Większych trudności dostarcza mi sam dojazd. Od której godziny wystawcy muszą być na miejscu? Z Zielonej Góry jest fatalne połączenie pociągiem, a autobusem nie wytrzymam tylu godzin (mam chorobę lokomocyjną :/ ). Może ktoś mnie przenocuje po drodze, np. w Poznaniu?

L. - Czw Gru 24, 2009 15:37

W pierwszy dzień wystawy tj. w sobotę trzeba być punkt 9.00. :wink:

Oczywiście w piątek będę starała się jak najwięcej zrobić.
Aby w sobotę była to tylko kwestia dołączenia reszty transporterów i wsadzenia szczurów.
Bo o 10.30 jest otwarcie drzwi dla zwiedzających.

baradwys - Czw Gru 24, 2009 16:34

L., dopisz mi jeszcze eqqusa a ja jak tylko dostanę jego dane to wyśle kolejne zgłoszenie dobrze?
gratis - Czw Gru 24, 2009 16:56

L., ja mam swój podwójny fauna wśród fauna SHSR'u - Azi mi pozwoliła zostawic we Wrocku, bo nie chciało mi się latac ze sporym fauna w te i we wte, jak i tak wiedziałam, że na kolejnej wystawie się zjawię :)

aaa!
Wuny nie masz! Wuna będzie, na pewno będzie, zapewne wyśle zgłoszenie po świętach :)

Off-Topic:
no i gdyby był jakiś większy problem to może zaopatrzymy się w diunę, ale tego nie chcę obiecac, bo nie wiem jak będę z kasą stała po świetach :P

baradwys - Czw Gru 24, 2009 17:22

L. napisał/a:
Shy_Lady&Artur;
& Arthas powinno być :)
Loryel - Czw Gru 24, 2009 17:28

To ja mam jeszcze pytanie : czy ktoś może orientuje się ile kosztuje bilet na wystawę dla zwykłego zwiedzającego ? :)
L. - Czw Gru 24, 2009 20:59

Loryel, pewnie koło 5-8 złotych :)
baradwys - Czw Gru 24, 2009 21:09

L., jak znajdę Diune to swe kupie... ale może byc ciężko... chyba ze ktoś ma na zbyciu?? albo znalazł jakąś tanio? bo wszędzie wyskakuje tylko Ferplast i nie ma żadnej podróby:( (swoją drogą przecież ludzie uwielbiaja podrabia więc co z diunami??)
L. - Czw Gru 24, 2009 21:10

Shy_Lady, http://animalia.pl/produk...x_27.5_cm_.html :]

edit: sachme trzeba dopytać, bo ona kupiła nie ferplasta i nie animalsa, a po rozsądnej cenie.

baradwys - Czw Gru 24, 2009 21:14

L., więc ja zapytam TŻta i dam znać po świętach... a może uda mi się taniej kupić:P

edit:
http://www.zoomar.pl/prod...e84b7fa235c9990
edit:edit: to piszę do niej PW



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group