To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot A Wo de Shu - rezerwacje str.11

Bel - Śro Gru 09, 2009 01:10

o rzesz ty... co ślepemu po oczach....
Arhillllllllllllllll ;( :serducho: :kciuki: może się uda :DD

futrzasta - Śro Gru 09, 2009 06:32

o matko...padłam :slinisie: miałaś rację Roth że wszystkie piękne. nie ukradajcie wszystkich rexów! :P
LunacyFringe - Śro Gru 09, 2009 07:25

Śliczności :serducho:
Gratuluję takich slicznych maluszków ! :mrgreen:

Anonymous - Śro Gru 09, 2009 07:43

No proszę, mój Inline się postarał :DD
yes - Śro Gru 09, 2009 08:20

:lol: Inline odwalił kawał dobrej roboty, to racja. w jakosci i ilości :mrgreen:
Anonymous - Śro Gru 09, 2009 09:18

śliczne maluszki , ale ja zakochana jestem w Alandirku :serducho: :mrgreen:
Roth - Śro Gru 09, 2009 10:15

Tutaj widać różnicę miedzy czarnuszkiem a czekoladkami. Fotki są z 7 grudnia.
Od prawej Axlan(black), Afos(chocolate), Aileen(jedna z najjaśniejszych czekoladek).

nezu - Śro Gru 09, 2009 10:18

Pięknie widać różnice.
Spottedy i blazedy mają nieco jaśniejszy kolor bardzo często, tak więc Aileen jest chyba tego dobrym przykładem.

Jak dla mnie masz tylko jednego czarnuszka w miocie. :)

Anonymous - Śro Gru 09, 2009 10:53

:shock: :shock: :shock:
jak pragnę zakwitnąć!!!!!! Roth, masz przepiękny miot!!!!!!!! :shock: :shock: :shock:

no i teraz zgłupiałam... w ogóle tak naj naj naj, jak dla mnie, to jest Ayame :serducho: aż żal, że to dziewuszka i zazdroszczę przyszłemu domkowi ;)

a z chłopaczków... łoł... cudny brzuszek ma Ace, Axlan jest moim ulubionym zestawieniem czarnego rexiola i na dodatek selfik, ale Anemon... nie dość, że trafiłaś w imię, które typowałam dla malucha z tego miotu, to jeszcze jest lilaczkiem rexiolkowym... Anemon! szkoda tylko, że nie ma ciapatego brzuszka, no ale cóż, nie można mieć widać wszystkiego ;) czekam jeszcze na odpowiedź mojego prawie męża, zobaczę, co on tam sobie wymyśli, ale ja jestem obśliniona na myśl o Anemonie ;)

a, Roth, i Anemon na pewno nie jest beżykiem, tak? a czy mogłabym poprosić o jakąś jedną fotkę z porównaniem beżynki i Anemona? :)

edit:
'Anemon najfajniejszy' rzekł Błażejos, zatem jeśli Roth wyraża zgodę, to my prosimy o Anemona, imię zostaje :)

Roth - Śro Gru 09, 2009 11:08

mataforgana napisał/a:
no i teraz zgłupiałam... w ogóle tak naj naj naj, jak dla mnie, to jest Ayame :serducho: aż żal, że to dziewuszka i zazdroszczę przyszłemu domkowi ;)

Ayame zostaje ze mną :serducho: :mrgreen: Jest dokładnie taka jaką sobie wymarzyłam :) rexowa lilaczka z cudownym brzusiem jak tatuś i na dodatek jedna z największych panienek w miocie :serducho:

Teraz mam tylko ciężki dylemat, czy zostawić sobie jedną dziewczynkę, czy dwie :D

mataforgana napisał/a:
a, Roth, i Anemon na pewno nie jest beżykiem, tak? a czy mogłabym poprosić o jakąś jedną fotkę z porównaniem beżynki i Anemona? :)

To 100% lilac :P

Anemon jest z tyłu.

dopisek:
A więc możemy już zacząć rezerwacje chłopców :P Będę aktualizować mój post z sesją indywidualną maluszków na str. 11

Anonymous - Śro Gru 09, 2009 11:28

Roth, o, no to wobec tego zazdroszczę tobie, mała jest niesamowita! :D

i dzięki za fote, teraz dokładnie widzę różnicę między beżykami a lilkami :D ech, super, no i po latach (od czasu miotu H u nezu ;) ) doczekałam się lilusia :serducho:

yes - Śro Gru 09, 2009 11:32

ok, no to ja nadal czekam na twoją decyzję, bo zapewne obie rozmyślamy o Aileen :mrgreen:
Anonymous - Śro Gru 09, 2009 11:50

Roth, ja już tak w kwestii przyszłościowej - co do odbioru - to będziesz w Poznaniu jakoś pod koniec roku? bo jeśli nie, to też nie problem, możemy podjechać do Mosiny, do ciebie tam chyba pociągi jeżdżą? :)
Bel - Śro Gru 09, 2009 11:58

Zostawcie mi Arhila ;( :DD tfu tfu zaklepany... :D

Roth a jak miot B?Wszystko w porządku z przyszłą mamusią?:)

Roth - Śro Gru 09, 2009 11:58

mataforgana napisał/a:
Roth, ja już tak w kwestii przyszłościowej - co do odbioru - to będziesz w Poznaniu jakoś pod koniec roku? bo jeśli nie, to też nie problem, możemy podjechać do Mosiny, do ciebie tam chyba pociągi jeżdżą? :)


Trudno powiedzieć jak to będzie w święta. Normalnie to codziennie jeżdżę do Poznania pociągiem (20 minut) lub autkiem :) Spokojnie, jeszcze się jakoś umówimy :P

edit.
Cytat:
Roth a jak miot B?Wszystko w porządku z przyszłą mamusią?:)

Wszystko w porządku :) Wczoraj po podróży była zestresowana, ale teraz Choco czuje się dobrze :)

edit2 :D
Następnie po mataforganie, chłopczyka wybiera madzook. Czekamy na jej decyzję. I proszę nie popędzać ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group