To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot R of Anahata

Devona - Śro Mar 03, 2010 15:49

quagmire napisał/a:
Kup czekoladowy :)
U nas czekoladowy jest be, a hiciorem jest truskawkowy :] .

Ren, jak o rokowaniach wypowiadał się chirurg?

Nakasha - Śro Mar 03, 2010 17:18

Bardzo mocno kciukam! :kciuki: :kciuki:
LaCoka - Śro Mar 03, 2010 17:51

Bardzo, bardzo mocno kciukamy za Precię!!! Mała musisz z tego wyjść, jesteś silną kobietą, nie daj się :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
IgIg - Śro Mar 03, 2010 18:24

Boże, biedna Precia. Kciukam najmocniej jak potrafię, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Anonymous - Śro Mar 03, 2010 18:33

Na truskawkowe i czekoladowe (te już w ogóle) jest deficyt, kupiłam jakiś jogurtowo-malinowy, Precia chętnie zjadła ze strzykawki. Już się rusza i podgryza suche :)

Devona napisał/a:
Ren, jak o rokowaniach wypowiadał się chirurg?

Szanse były bardzo małe, Precia powinna być operowana po godzinie od podania oksytocyny, została zoperowana 10 godzin później... Była już wycieńczona, miała niewielkie szanse na wybudzenie się.

quagmire - Śro Mar 03, 2010 18:41

Ale się wybudziła i teraz już musi, po prostu musi być dobrze :kciuki:
klaraurs - Śro Mar 03, 2010 22:47

Za zdrowie Preci :kciuki: :kciuki: :kciuki:
susurrement - Czw Mar 04, 2010 00:33

o matko, dopiero przeczytałam.. trzymam kciuki z całych sił :kciuki:
mrófka - Czw Mar 04, 2010 00:51

ja też dopiero co odczytałam..

Ren, teraz już na pewno będzie wszystko dobrze. Widać Precia silna kobitka :)

:kciuki: :kciuki: :kciuki: i ode mnie kciukaski dla naszej łysutkiej księżniczki :serducho:

Anonymous - Czw Mar 04, 2010 09:15

Precia żyje :serducho: . Zrobiła rozpierduchę w dune, zjadła ryżu z mięskiem, nie rozpruła się. Jestem taka szczęśliwa ;( . To cud, miała takie małe szanse... Dziękuję wszystkim za magiczne kciuki :serducho:

Odnośnie miotu - niestety nie dojdzie on do skutku. Chciałam bardzo za to przeprosić chętnych. Nakasha z powodów osobistych zrezygnuje z większości miotów, dlatego mogę zaproponować jedynie przepisanie się na miot S. Fuzzo-chętni będą niestety musieli znaleźć miot w innej hodowli lub poczekać :(

klaraurs - Czw Mar 04, 2010 09:27

Dobre wieści, niech Precia szybko wraca do zdrowia! :kciuki:
Polaczka - Czw Mar 04, 2010 09:30

Ojej.. Dopiero trafilam na ten watek. Nawet nie chce wyobrazac sobie tego, co musialas przezywac. Ale forumowe kciuki sa niezastapione, prawda? Co innego tak mocno przytrzyma na duchu? Musialo sie udac! :!: :kciuki: dla panny, za szybki powrot do zdrowia, aby mogla sobie tak, jak dawniej, szalec, wariowac.. :jezor: Trzymajcie sie dziewuchy.
AngelsDream - Czw Mar 04, 2010 09:34

Ren, najważniejsze, że Precia żyje i ma się dobrze. :serducho: :kciuki:
Badoha - Czw Mar 04, 2010 09:39

Ren napisał/a:
Precia żyje
bardzo sie cieszę :mrgreen: kciuki trzymam nadal-niech szybiutko wraca do pelni sił :kciuki:
babyduck - Czw Mar 04, 2010 09:41

Super wieści, ale kciuków nie puszczam. :kciuki: Niech mała odzyska formę.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group