To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot P of Anahata

Anonymous - Nie Sty 24, 2010 11:28

wuwuna napisał/a:
czy jakieś maluszki są wolne to wyjdzie po narodzinach, po otwarciu oczek (czyli te 12-14 dni zaczynają się rezerwacje) i wtedy można się jeszcze załapać na jakiegoś szkraba.

Dokładnie tak jak pisze wunia :) . Chętnych mam naprawdę sporo, więc najprawdopodobniej żadna kluska nie będzie szukać domku, ale kto wie :wink: . Za to w miocie S mam pustki, zupełnie nie rozumiem czemu :(

wuwuna - Nie Sty 24, 2010 11:46

Ren napisał/a:
zupełnie nie rozumiem czemu
bo póżniej go ogłosiłaś :mrgreen: a ci zainteresowani nie mogę, więc musisz poczekać jeszcze chwilę.
mrófka - Nie Sty 24, 2010 14:55

Ren gratuluję - Groteska to prawdziwa pięknotka, a z tatusia kawał pana dostojnego :) gdyby były jeszcze wolne miejsca, albo ktoś się rozmyślił, to ja jestem chętna na takiego malca w stu procentach :)
Anonymous - Nie Sty 24, 2010 14:59

mrófka, w miocie S nie mam chętnych, więc możesz słać CV :wink:
pixel - Nie Sty 24, 2010 15:01

Ren, bo "P" jest fajniejsze :D
Cola - Nie Sty 24, 2010 15:07

już się nie mogę doczekać... :kciuki:
Anouk - Nie Sty 24, 2010 21:15

A ja mam takie pytanie dotyczące genetyki - tak z ciekawości :) Co decyduje o tym, że chociaż rodzice są topazem i russian blue, to szanse na topazy są małe, ruski się nie pojawią, a w miocie będą czarnuchy i aguty?

Kciukam za strupki (a raczej za ich brak!) oraz za dobre samopoczucie przyszłej mamusi :kciuki:

Roth - Nie Sty 24, 2010 21:30

Anouk napisał/a:
A ja mam takie pytanie dotyczące genetyki - tak z ciekawości :) Co decyduje o tym, że chociaż rodzice są topazem i russian blue, to szanse na topazy są małe, ruski się nie pojawią, a w miocie będą czarnuchy i aguty?


Nie będzie russian blue bo mama nie jest nosicielem russian blue ;)

Nie przyglądałam się dokładnie metryce tego miotu, ale przypuszczam że w przypadku beżów i topazów jest tak samo tzn. nie ma pewności czy Elektron jest nosicielem red eye dilute, które to daje między innymi beżyki i topazy ;)

Anouk - Nie Sty 24, 2010 21:33

Mhm, czyli rozumiem, że żeby urodziły się russian blue, zarówno matka jak i ojciec musieliby nieść gen ruska? Dzięki za odpowiedź :)
Nakasha - Nie Sty 24, 2010 21:53

Russian blue jest recesywny, wiec oboje rodziców musi go nieść.

A topaz to agouti + 2 kopie RED, więc również oboje rodziców musi nieść REDa. ;)

Anonymous - Nie Sty 24, 2010 22:02

Dziewczyny już odpowiedziały, dziękować :wink:
Anouk - Nie Sty 24, 2010 22:03

Dzięky za wyjaśnienie :D
Anonymous - Pon Sty 25, 2010 08:26

Rediviva przytyła w ciągu ostatnich dwóch dni 20 g :wink: . W sumie przytyła 76 g, nie jakoś oszałamiająco, ale ciągle przybiera na wadze :)
Anouk - Pon Sty 25, 2010 09:12

Ma jeszcze trochę czasu :nuci:

Edit:
Jak tam mała? :D Zbiera się coś za budowanie gniazdka?

Anouk - Śro Sty 27, 2010 10:34

Ludziska, jutro pierwszy termin :DD
Ja obstawiam 13 malców :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group