To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - O-bobasy Emerald Moon

baradwys - Wto Sie 04, 2009 14:22

Hanka_i_Medyk napisał/a:
Najbardziej przeżywają domki, które nie wiedzą, czy będą domkami ;) Dziewczynek jest mało, a chętnych dużo...

no właśnie... czekamy!!

Biała - Wto Sie 04, 2009 14:27

Maluszki przecudne :serducho:
L. - Wto Sie 04, 2009 19:53

Ja widzę jednego dubelka :wink: i to dostało się najmniejszemu rodzynkowi :mrgreen:

jeszcze jutro je przejrzę i jak nic nie wypatrzę to zaczniemy rezerwacje. dzisiaj nie miałam totalnie na to czasu i zdrowia.
najpierw z rana maluchy rozkminiły zabezpieczenia i 3 pupcie wędrowniczki uciekły mi z klatki, potem tak źle sie czułam, że przerzuciłam tylko całą 15tkę razem z Kiścią do transportera.
a potem tachałam inną klatkę z piwnicy i ją jakoś tam urządzałam.
i znowu walnęłam się do łóżka ledwo żywa.

madzial13 - Wto Sie 04, 2009 20:42

L., jaka dobra wiadomość :)
L. - Wto Sie 04, 2009 20:55

madzial13, a ja wolałabym więcej double rex'ów.
Tak z 4 co najmniej. :P

edit:
z informacji bardziej praktycznych dla przyszłych właścicieli.
kiedy ja napisze do Was i wybierzecie już moi kochani malca :mysza:
prosiłabym od razu o podanie mi w PW zwrotnym:
1. swoich danych (dokładny adres oraz numer dowodu osobistego)
2. informacji czy odbieracie malca:
a) osobiście (przyjedziecie do mnie lub na wystawie)
b) chcecie aby przyjechał do Was konduktorką (wtedy +25 zł za kond. oraz własny transporter przysyłacie na swój koszt, ja mam ewent. tylko jeden do pożyczenia, ale z szybkim zwrotem i również na wasz koszt)
c) ktoś z będących na wystawie w Olsztynie bierze malca dla Was
3. oraz wpłatę zaliczki na moje konto w postaci 30 zł (zaliczka jest bezzwrotna), a brak zaliczki oznacza rezygnację
resztę kwoty wpłacacie tuż przed odbiorem (jaka to ilość będzie będziecie wiedzieć kiedy podam Wam całą kwotę za malca. kwoty różnią się w zależności od odmiany malca.

jeżeli ktoś nie odbiera malca osobiście dostanie pocztą umowę (w dwóch egzemplarzach) do podpisania.
w raz z malcem otrzymujecie metrykę, jakiś przysmak.
na życzenie płyta CD ze zdjęciami z całego okresu ich życia (prawie codzienne zdjęcia) oraz jeżeli ktoś bardzo pragnie to mogę załączyć trochę jedzenia, które malce jadły (rat complete& rat nature lub snack cripsy tochę pomieszane z JR Farm)

a tak a porpos tej linii.
przede wszystkim przyszłych właścicieli proszę o nie panikowanie, gdy po przyjeździe do Was malce będą spędzać całe dnie w misce z jedzeniem :) pomimo tego, że dostają karmy ile trzeba (jak tylko widzę, że zbliża się denko miski dosypuje karmy) oraz, gdy bedą wywalać jedzenie z miski w poszukiwaniu najlepszych kąsków ;]
to w tym przypadku jest genetyczne :P :DD

ogólnie maluchy jak tylko wyniuchają cały teren lgną się do człowieka okropnie, jakby były nie nasycone mizianiem no a jak im juz przejdzie ochota na głaskanie to biegają i wciskają się w każdą dziurę. ;]

a tak poważniej: do właścicieli zwłaszcza samców mam następującą prośbę, dbajcie o linie chłopców! i mówię całkiem poważnie. przy otyłości bardzo łatwo o różne nie potrzebne rzeczy, a chłopcy w tej linii lubią się szybko zaokrąglać : )

Olga - Śro Sie 05, 2009 10:38

(przepraszam za brak PL liter. W pracy mam tylko wersje UK:-))

L. Cuuuuudowne wiesci!!!!!! :jupi:
Bede siedziec przy kompie czekajac na maila przez 24h na dobe!!!! :mrgreen:
Nie moge sie juz doczekac!! Dopracowuje juz apartamet dla moich bobaskow i przyznam ze zaczyna to wygladac jak szczurkowy DisneyLand :lol: (duzzzo roznosci) Mam nadzieje, ze im sie spodoba!! :]

Co do transportu maluszkow, to czy nadal czesto i gesto bywasz w 3miescie? ;P

POZDRAWIAM!!!!!!!
:tummykiss: :tummykiss:

Anonymous - Śro Sie 05, 2009 12:37

no to czekamy z dziką niecierpliwością na jakieś info i ofkors :foty: :D
quagmire - Śro Sie 05, 2009 12:40

Chociaż grupowe, bo obfocić tę piętnastkę to niełatwo :mrgreen:
Jedno chociaż małe zdjątko, proszę :)

Lavi - Śro Sie 05, 2009 12:41

Jakby co ja mogę zaoferować transport z Olsztyna do Gdańska 14 sierpnia bo jadę w tamte strony;D
Anonymous - Śro Sie 05, 2009 12:42

e, co tam grupowe, jak i tak nie wiadomo który mały jest który :P
indywidualna z rezerwacjami by sie przydała ;) :D

quagmire - Śro Sie 05, 2009 13:24

Się by przydała :) Tylko skoro L. ma zdjęcia ze wszystkich dni, to czemu my nie widzielismy ze wszystkich :mrgreen:

OMG, czemu ja mam takie parcie na te maluchy??

L. - Śro Sie 05, 2009 15:20

Bo nie zaglądacie tam gdzie trzeba : P

nie dość, że najmniejszy w miocie to dubelek.
ale strasznie słodki z niego chłopaczek.


prawdopodobnie zostanie z nami. miał być double rex lub rex, a znów wyląduje ze standardem ;d ew. waham się między nią, a russian blue rex dziewczynką.





mniej więcej takiej wielkości były wszystkie "O"bobasy. mając 3 tygodnie i 1 dzień :}


Omega Hani i dziewczynka Coli.

Badoha - Śro Sie 05, 2009 15:27

Jakie cudności :serducho: Rozpłynęłam się - maluchy sa takie slodkie :sirwwt:
quagmire - Śro Sie 05, 2009 15:36

:serducho: :serducho: :serducho:
Ach, czy ja już kiedyś mówiłam, że kocham je wszystkie razem i każdego z osobna?
Każdy ma słodką minkę, śliczne futerko i zabójcze uszęta :)

Aaaa, no i jeszcze dziękuję za zdjęcia :)

Dimishka - Śro Sie 05, 2009 15:37

Wszystkie przecudne, ale do pełni szcześcia
to ja jeszcze poprosze foty moich kluch ;P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group