To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot B Happy Feet - już wszyscy za TM [']

Dory - Wto Sty 27, 2009 13:36

Azi, miałam tak samo, ale jak teraz słyszę jak rosną, jaką ludzie mają z nich radość, to nie żałuję łez :) Najbardziej ryczałam po Fauniku - miziaku i Niksie - modelce ;( Ty też będziesz pewnie smarkać, ale takie uroki babciowania :wink: (Viss, wyjęłaś mi to z ustów :] ).
Azi - Wto Sty 27, 2009 21:36

Wszystkie już otwarte oczka mają. Za wyjątkiem Bakłażanka - on tylko jedno oczko otworzył. No i chłopak z białymi paluszkami to Biszkopcik :)
WinterWolf - Wto Sty 27, 2009 23:43

Haha :D Teraz się dopiero zacznie :D Niebawem zaczną roznosić dom :D
Azi - Śro Sty 28, 2009 13:57

WinterWolf i Pacyfka, chłopaczki jeszcze nie są podzielone, ale oni pod względem odmian są identyczni. Dlatego prosiłabym Was o poinformowanie mnie o imionkach jakie dla nich wybrałyście, abym mogła już wypełnić kartę miotu ;) Czas do zastanowienia nad imionem macie do końca tygodnia.

Do czasu aż Pacyfka nie wybierze chłopczyka i tak będą figurować pod imionami tymczasowymi. Ale ostrzegam - ja już do nich po imieniu mówię, więc jak się przyzwyczają, to macie pecha :P

Andzia - Śro Sty 28, 2009 17:15

Azi, co za fotyyyyy :falover:
Ja nie mogę wchodzić do tego działu.... po prostu nie mogę!

nutaka - Śro Sty 28, 2009 17:22

cudowne zdjęcia :serducho:
Lara - Śro Sty 28, 2009 19:58

Azi napisał/a:
Ale ostrzegam - ja już do nich po imieniu mówię

Eeeejjjjj... ale mów ładnie.. wiesz, np "Bagatelka, moja Ty tititi! moje cudne małe, pysiaczku cudny, Ty klusiu, Ty skarbeńku, Ty moje kochane słodkie stworzoneczko, kto Cię kocha... no kto? no kto?" :mrgreen: Żeby potem zdziwiona nie była jak ją dopadnę i zacznę na swoją modłę przerabiać ;P ah ah! :serducho:

Azi - Śro Sty 28, 2009 20:05

Lara napisał/a:
kto Cię kocha... no kto? no kto?"
no oczywiście, że JA :P Już mówiłam, że jak Cię zobaczy, to na nowo oczka zamknie :P No ok, Lara, wiesz, że ja Cię kocham po swojemu, nie fochaj się ;)

A jakbym mówiła tyle, to nigdy by się nie nauczyła. Ja je biorę w łapcie - przystawiam do nosa i wołam po imieniu ;]

Beza dzisiaj jadła sianko.
Bakłażanek wdrapał się na półkę mamusiną.
Brzoskwinka tuliła się na rękach u Piotrka
Bagietka zwiała mi pod koc i wyleźć nie chciała.
Biszkopcik wszedł Piotrkowi pod koszulkę i udawał ósmego pasażera Nostromo
Bagatelka była czymś zniesmaczona i robiła jedym słowem WTF
A Bajaderka wdrapała się na hamaczek.

Ogólnie najmocniej poskręcane na razie są Baja, Beza i Brzoskwinka, choć to się szybko może zmienić.

WinterWolf - Śro Sty 28, 2009 20:07

Co do imion to w moim przypadku oba mi się podobają (szczególnie imię Biszkopcik :D :serducho: ) dlatego zapewne nie zmienię. Jeśli już to tylko Bakłażanka skróciłabym i zdrobniła do formy Bakuś :D
Oli - Śro Sty 28, 2009 20:10

Azi napisał/a:
przystawiam do nosa i wołam po imieniu ;]
matko, niedawno przestały być ślepe to za chwilę głuche będą :lol:
Dory - Śro Sty 28, 2009 20:35

Oli, ale przynajmniej będą na imię reagowały :lol:
Azi napisał/a:
Już mówiłam, że jak Cię zobaczy, to na nowo oczka zamknie :P

Sprzeciw, to jest zastrasznie przyszłych domków :P Niedługo zaczniesz dane osobowe ujawniać :rotfl:

Roth - Śro Sty 28, 2009 20:45

Azi napisał/a:

Brzoskwinka tuliła się na rękach u Piotrka

Brzoskwinka :serducho: To chyba był jednak dobry wybór :mrgreen:

Lara - Śro Sty 28, 2009 22:03

Azi napisał/a:
Już mówiłam, że jak Cię zobaczy, to na nowo oczka zamknie :P


Ja tu także zgłaszam sprzeciw, jestem piiiiiękna! Hodowca mnie szykanuje, to niedopuszczalne!
Azi napisał/a:
Bagatelka była czymś zniesmaczona i robiła jedym słowem WTF

No jasne! Nażarłaś się jak zwykle cebuli i mi szczurkę biedną stresowałaś! Traumę już na pewno ma! To niedopuszczalne...mówiłam to już?!

Kylie - Śro Sty 28, 2009 22:57

eetam... jakie dziewczynki nie będą i tak będe je kochać :serducho: :mrgreen:
ale i tak są boskie moje dwie malenie :tummykiss: :serduszka:

Azi - Czw Sty 29, 2009 07:57

Oli napisał/a:
matko, niedawno przestały być ślepe to za chwilę głuche będą :lol:
Dory napisał/a:
Oli, ale przynajmniej będą na imię reagowały :lol:


no w sumie jak ogłuchną, to reagować nie będą... Ale ja do nich nie krzycze, ja do nich miękko i grzecznie mówię ;)

Lara napisał/a:
Nażarłaś się jak zwykle cebuli i mi szczurkę biedną stresowałaś!

czosnku, czosnku, bardziej daje!

Roth napisał/a:
Brzoskwinka :serducho: To chyba był jednak dobry wybór :mrgreen:

tu nie ma złych wyborów :P

A Bagietka mnie wczoraj przeraziła. Lezyży, nie rusza się, Głaskam ją, nie rusza sie - leży na pleckach i ma tak mocno podkurczone, nieruchome łapki. NO to ją mocnieniej w nózki poszturchałam (ze łzami w oczach) - nie rusza się. W końcu jak ją już przerażona podniosłam, to otworzyła ślepka, ziewnęła - jeszcze taka miękka, lejejąca się i rozespana - po czym spojrzała na mnie głupio i poszła stłuc brata :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group