To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Oddam - Przygarnij wacika...

H. - Czw Lis 13, 2008 17:46

Igicza, i jak poszukiwania?
Mao - Nie Gru 07, 2008 12:18

Ech, jak ja bym chciała mieć takiego śnieżnego pana (kastrata oczywiście)... :(
Trzeba będzie zacząć urabiać rodzicow od nowa =_=

Loreley - Nie Gru 07, 2008 22:53

Waciki są cudowne :serducho: Nie zamieniłabym go na żadnego innego :] Zachęcam, żeby przygarniać :mrgreen:
baradwys - Nie Gru 21, 2008 14:34

ja miałam kiedyś 2 albinoski!! nikomu się nie podobały... ale ja i tak je kochałam:)
Mao - Nie Gru 21, 2008 16:36

Tego nie jestem chyba w stanie zrozumieć, dlaczego właśnie całkiem białe szczury się niewielu osobom podobają. Na widok białego kota wszyscy robią *o* :|
Anonymous - Nie Gru 21, 2008 18:05

bo ludziom nie podobaja sie czerwone oczy ;)
a u bialych jest duzy kontrast futra z oczami.
moi znajomi tez nie lubia Olafa, Filipa, Nadii przez ich oczy.

[ Komentarz dodany przez: LunacyFringe: Nie Gru 21, 2008 18:10 ]
błąd poprawiony.

grzesia - Nie Gru 21, 2008 18:51

Niektórzy ludzie są dziwni...mi się baardzo moja labinka Amirka podoba i mojej mamie też. Czerwone oczy to cały urok :]
Anonymous - Nie Gru 21, 2008 18:56

dla mnie czerwone ślepka są cudne.

bardziej mnie martwi mój pech do białych kundelków - Iskierka całe krótkie życie poważnie chorowała, Nezumi ma chroniczne problemy z drogami oddechowymi (choć ona jest kompletnie białym husky akurat), a chłopaki z labu jak nie chrumczą i świszczą, to robale mają :?

magnes - Nie Gru 21, 2008 20:09

mataforgana, mój chrumka, tak samo jak tymczas chrumkał to on chrumka(tymczas też był albino) to jakieś białe fatum :? a w dodatki Franek ma straszny pomarańczowy łupierz i rzadką sierść(nie jest to wina grzyba ani niczego takiego) i ma 4-5miesięcy a waży 230gram :?
ale mimo wyszystko albinki są cudowne :serducho: :serducho: nigdy bym go na nic nie wymieniła

Mao - Nie Gru 21, 2008 21:30

katasza, niby tak, ale siamesy też dla przeciętnego człowieka są białe, a mają najczęściej czerwone oczy i jakoś siamese aż tak nie odrzuca. Chociaż może to przez kolorowe pupki i noski...
Niamey - Nie Sty 11, 2009 14:26

A są teraz dostępne jakieś dziewczynki w Warszawie?
Anonymous - Nie Sty 11, 2009 21:59

Ja z chęcią przygarnę jednego małego samczyka gdy u Adrianka skończą się problemy ze strupkami i drapaniem.
pszczolka90 - Nie Sty 18, 2009 16:41

Hej , ja też chętnie bym przyjęła jakiegoś laba ,tylko , żeby był wykastrowany to byłabym wniebowzięta ;]
Samiczka też by mogła być ,ale z popędem seksualnym mojego Gawitha to nie wiem jakby to było. A Gawith jest wykastrowany jakby co .
Tylko , że ja z okolic Opola jestem . Ehh :(

karolka - Wto Lut 03, 2009 20:11

są gdzieś jakieś stronki z ogłoszeniami o albinoskach do adopcji, albo jakieś inne źródła?? zastanawiam się właśnie nad białą kuleczką... :twisted: :twisted: :twisted:
Anonymous - Wto Lut 03, 2009 20:13

karolka, zajrzyj na forum SPSu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group