To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "I" Rat`s Troop - ostatnia iskierka zgasła...

Oli - Czw Cze 21, 2007 23:16

cudowne pyszczydlo :mrgreen:
Nisia - Pią Cze 22, 2007 12:20

Na pocieszenie dla babci zdjęcia sióstr Irdusi:



Czy babcia rozpoznaje swoje wnuczki?

satanka666 - Czw Paź 04, 2007 12:00

ja przepraszam, że tak odkopuje :)
ale przeczytałam calutki temat jeszcze raz. przeglądałam zdjęcia.
i :serducho: :serducho:

w dodatku nasze dzieciaki mają dziś urodziny :urodziny:
Iniatku mój grubasku! Sto LAT!

ciekawam jak wam te "maluchy" wyrosły :P

Nisia - Czw Paź 04, 2007 12:32

Dziś?? No tak. Ale to nie okrągła rocznica :) Miesiąc temu, to dopiero było. Pół roku!
satanka666 napisał/a:
Iniatku mój grubasku!

Oooo... nie ja jedna mam grubaska z tego miotu....
Choć wydaje się, że one tak tylko wyglądają. W rzeczywistości 2 tygodnie temu były ważone, maja obie ok. 380g.

satanka666 - Czw Paź 04, 2007 12:40

Nisia napisał/a:
Oooo... nie ja jedna mam grubaska z tego miotu....

Inek jest gruba, ale nie jest jakaś wyjątkowo wielka :)
Moja puchata kulka! :serducho:

Wyrosła, fakt... a przecież była najmniejsza.
Piękna z niej czekoladka velveetkowo rexowa :) :serducho:
mój mały skarb, motorek, puszek, dywanik, lizacz, uciekinier...

Nisia - Czw Paź 04, 2007 12:42

Ale moje też nie są wielkie (przynajmniej nie jak smoki Henia, Fatka i Lola). No, ale to dopiero 7 miesięcy, jeszcze mają czas.
satanka666 napisał/a:
motorek, puszek, dywanik, lizacz

Skąd ja to znam?

H. - Czw Paź 04, 2007 13:22

satanka666, :D
no to milego udanego swietowania :*
:)

Layla - Nie Paź 07, 2007 15:08

UWAGA!! Mam informację, że jeden z rasowych szczurków wystawionych na allegro jest z miotu I!! Odbyłam rozmowę, bardzo nieprzyjemną z osobą wystawiającą szczury i twierdzi, że nie podpisywała żadnej umowy z hodowlą, i może sprzedać szczury komu chce.
nezu - Nie Paź 07, 2007 15:33

Az sie zalogowalam.
Imhotep, bo to ten chlopiec, ktory jak sie okazalo zostal wystawiony na allegro jest wlasnie z miotu I.
Umowe z dziewczyna podpisalam, sprawa jest wlasnie wyjasniana.

Potem napisze jak zostala rozwiazana.

Anonymous - Nie Paź 07, 2007 15:43

Normalnie barbarzyństwo! :evil: :evil:
zirrael - Nie Paź 07, 2007 16:17

Sprawa została wyjaśniona i rozwiązana na spokojnie. Mnie też dotyczy jako ze drugi chłopak to Lord z mojego miotu L. Oba chłopaki przyjeżdżają do mnie, aukcja została wycofana.
nezu - Nie Paź 07, 2007 16:17

Dziewczyny, spokojnie.

Sprawa zostala wyjasniona, prosze tu tylko o to, zeby niepotrzebnie nie pisac niemilych slow.
Odbieram Imhusia i jego kolege w sobote, a potem jada do Warszawy :)

aśka - Nie Paź 07, 2007 16:19

czesc to ja- ten barbarzynca. jestescie niesprawiedliwi i troche wyolbrzyzmiacie fakty- z nikim nie odbylam niemilej rozmowy a zwlaszcza przez telefon ale tez prosze sie nie dziwic, ze jesli ktos na mnie napada (rozmowa na gadu-gadu) to bede sie bronic. sprawa o tyle pozytywna, ze dzieki jednej joannie d'arc, ktora podjela sie krucjaty przeciwko mnie, sprawa znalazla najlepesze chyba ze wszystkich rozwiazanie- szczurki trafia w mozliwie najodpowiedzialniejsze rece- lepiej sobie tego nie wyobrazalam. pozdrawiam wszystkich
Layla - Nie Paź 07, 2007 16:47

aśka, to ja byłam tą joanną d'arc ;) Uniosłam się faktycznie, ale sprawa wyglądała niezbyt fajnie. Mam nadzieję, że wszystko zostało wyjaśnione i szczurki znajdą się w odpowiednim miejscu :)
sachma - Wto Gru 18, 2007 20:08

Moi drodzy,
wiem ze wiele z naszych pociech juz odeszlo... po ponad roku dzialalnosci hodowli robie swojego rodzaju rachunek sumienia..

Bardzo wszystkich prosze zeby napisali cos o tym miocie - o waszych maluchach, ktore sa juz calkiem sporymi szczurami i o tych po ktorych zostaly nam juz tylko wspomnienia...

Jesli wasz szczur z tego miotu odszedl bardzo prosze o napisanie przyblizonej daty smierci i jej przyczyny - Bardzo prosze o używanie imion rodowodowych.
te wszystkie informacje sa dla mnie bardzo istotne i potrzebne do opracowania hodowlanej ksiegi miotow - tak zeby w jednym miejscu bylo wszystko o wszystkich naszych wnukach - bede wam bardzo wdzięczna.

PS. poniewaz rozne mioty sa oglaszane na roznych forach, bardzo prosze osoby ktore w ogole maja od nas ogonki, a danego miotu nie ma na tym forum o opisanie poczynan naszych wnuczat na forum SHSRP - tam sa wszystkie mioty :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group