To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2013 - Narodziny miotu BOSKIEGO SunRat's

AngelsDream - Sob Paź 05, 2013 12:13

cornflakegirl, Rki są takie. :D
Magda B - Pią Paź 11, 2013 23:12

Nie mam wagi, żeby te moje panny poważyć, ale zrobiły się już sporawe. Aż się zastanawiam, czy aby nie za dobrze karmię. :lol:
quagmire - Sob Paź 12, 2013 09:59

Magda B, takie małe to zazwyczaj szybko rosną :) Choć są już w wieku, gdy można spokojnie zacząć odmierzać karmę.
madzook - Czw Paź 17, 2013 15:24

Mam ogromną prośbę do właścicieli wszystkich "BOSKICH" dzieciaków: obejrzyjcie proszę sierść swoich podrostków pod włos i z włosem i w miarę możliwości pojedynczy włos na jakimś jasnym tle, i napiszcie mi proszę na PW swoje obserwacje.
Szukam pewnej prawidłowości. :)
Na razie niech temat pozostanie owiany nutką tajemnicy. :)

lovekrove - Pon Paź 28, 2013 19:30

Jakiej wielkości są wasze Boskie? Bo mój Ruti waży tak na oko ze 300 gram... Mały strasznie :shock: A przecie on już prawie dorosły :roll:
AngelsDream - Pon Paź 28, 2013 21:15

lovekrove, 253 gramy i kawał chłopa jak na swój wiek.
Mao - Pon Paź 28, 2013 21:25

Lela "aż" 202g, Perperuna równo o 20g w tyle. Spodziewałam się więcej, bo wyglądają fajnie, zwłaszcza Peru.
quagmire - Pon Paź 28, 2013 22:24

lovekrove, przecież to niespełna trzymiesięczne dzieciaki są :DD
Lowenstein - Wto Paź 29, 2013 10:36

Mitra - 316g Wygląda szczupło i wiotko ale mężnie (oksymoron?) Moje starsze szczury to raczej kulki a on jest jakby jamnikiem, dłuuuuugi taki ;D
quagmire - Wto Paź 29, 2013 10:52

lovekrove, im wolniej małe szczury rosną, tym lepiej dla nich - pod każdym względem.
Zazwyczaj mają mniejsze tendencje do tycia, co zmniejsza ryzyko chorób serca w młodym wieku, a do tego mają szansę dłużej żyć.

AngelsDream - Wto Paź 29, 2013 11:00

Lowenstein, taka długa, wyciągnięta budowa jest dość charakterystyczna dla R-ek. :)
cornflakegirl - Pią Lis 01, 2013 10:17

Mojej Nannie waga pokazała dziś 229 g. Rośnie wzdłuż - jest takim sznuuurowadłem :) Pocieszna z niej dziewczynka, łobuziak i podróżnik. Troszkę podrosła i już próbuje zrzucić Wenę z alfowego stołka :twisted:

Zazwyczaj jest bardzo odważna i ciekawska, ale czasem coś jej odpalmi, schowa się pod łóżko i za nic w świecie nie chce wyjść.

quagmire - Pią Lis 01, 2013 11:12

Łobuziara :serducho:
cornflakegirl - Sob Lis 02, 2013 09:17

Jezu, ja wiedziałam, że szczury to pomysłowe stworzenia, ale Nanna przeszła przed chwilą samą siebie.
Najpierw weszła na butelkę po kubusiu i uznała, że to doskonałe miejsce do skoku na półkę z książkami, gdzie nie powinna mieć wstępu. Co najlepsze udało jej się wskoczyć. :shock:
Nie minęło pięć minut i wpadła na nowy genialny pomysł, by z moich kolan wskoczyć na antyramę. Odległość na oko z 50 cm. Nie wiem co sobie wtedy myślała, bo oczywiście ciężko złapać się płaskiego, wiszącego pionowo szkła, miała szczęście, że pod spodem jest łóżko.
To jest agentka jakich mało.

AngelsDream - Sob Lis 02, 2013 10:25

cornflakegirl, wujek (półbrat) miotu wczoraj odbył średnio udany lot w kierunku półki... :]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group