To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - XIX Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych we Wrocławiu

pszczoła - Pon Wrz 09, 2013 15:25

oni będą jako Aquael ;)
Pyl - Pon Wrz 09, 2013 15:29

quag, pszczółka, :kwiatek:
wilczek777 - Pon Wrz 09, 2013 15:42

Mam pytanie techniczne - mamy pociąg powrotny w niedzielę nieco wcześniej niż koniec wystawy a jakoś do domu wrócić trzeba. Do kogo zgłaszać chęć wyjścia nieco wcześniej i jaka jest górna granica? 15?
pszczoła - Pon Wrz 09, 2013 15:45

wilczek777, do mnie, na miejscu :P

Organizator zastrzega, że koniec targów jest o 17 i dopiero wtedy można zacząć zwijać stoisko. Jeśli BARDZO musicie wyjść, to jak najpóźniej możecie. Pozostałych proszę, by w miarę możliwości byli do końca.

limomanka - Pon Wrz 09, 2013 19:03

Słuchajcie - piszę tu, bo tu się deklarowały osoby, które będą na wystawie, a nie wszyscy zaglądają do wątku transportowego.
Szukam osoby, która zawiozłaby po wystawie mojego tymczasa, Franciszka (3-miesięczny maluszek) do Łodzi, gdzie podjedzie jego nowy opiekun. Ostatecznie może być Warszawa, ale tam P. jest tylko w weekendy, więc nie wiem czy nie trzeba byłoby wtedy przetrzymać Franka przez tydzień na dt. Czy ma ktoś możliwość?

pszczoła - Pon Wrz 09, 2013 19:47

W niedzielę odbywa się Maraton Wrocławski – w związku z tym mogą pojawić się utrudnienia komunikacyjne:
www.wroclawmaraton.pl

mmarcioszka - Pon Wrz 09, 2013 20:05

limomanka, ja jadę do Warszawy przez Łódź z madzistan(dziękuję jeszcze raz :* ). Możesz do niej napisać, czy to będzie duży kłopot zabrać jeszcze jednego pasażera ;)
Azi - Pon Wrz 09, 2013 20:47

pszczoła napisał/a:
W niedzielę odbywa się Maraton Wrocławski – w związku z tym mogą pojawić się utrudnienia komunikacyjne
to już chyba tradycja, że maraton jest zawsze wtedy, kiedy zoo-botanica :roll:
limomanka - Pon Wrz 09, 2013 21:41

pszczoła napisał/a:
W niedzielę odbywa się Maraton Wrocławski – w związku z tym mogą pojawić się utrudnienia komunikacyjne:
www.wroclawmaraton.pl

Dzięki temu maratonowi mam darmowy dojazd do Wrocławia w piątek, więc się cieszę :]

mmarcioszka, dzięki za cynk :)

Caqui - Wto Wrz 10, 2013 08:57

Hej, co z tą klatką? O której, do kogo? ;)
Mao - Wto Wrz 10, 2013 09:07

Caqui, masz pw :)
Bernadeta - Wto Wrz 10, 2013 09:43

Gdyby ktoś był zainteresowany szczegółami ,tj czasem przebiegu ,trasami ,wklejam link :
http://wroclawmaraton.pl/index.php/dla-mieszkacow

pszczoła - Śro Wrz 11, 2013 22:07

Drodzy wystawcy, proszę o zapoznanie się z broszurką dotyczącą higieny i bezpieczeństwa podczas wystawy:
https://www.dropbox.com/s...higieniczny.pdf

Przypominam godziny trwania wystawy:

Sobota:
- do 9:30 - zbiórka dla wystawców
- od 9:45 - przyjmowanie dokumentów oraz szczurów
- od 10:30 - rozpoczęcie ocen
- 17:00 (z możliwością przedłużenia do 18:00) - zakończenie dnia

Niedziela:
- 09:45 zbiórka
- 10:15 rozpoczęcie ocen
- 14.00 - 15.00 - wręczenie nagród
- 17:00 zakończenie wystawy

maris - Czw Wrz 12, 2013 17:49

pszczoła napisał/a:
Drodzy wystawcy, proszę o zapoznanie się z broszurką dotyczącą higieny i bezpieczeństwa podczas wystawy

Świetna robota :serducho:

My będziemy z Tż na wystawie, więc: do zobaczenia wszystkim :)

AngelsDream - Czw Wrz 12, 2013 18:41

maris, kłaniam się. Pisałam to cudo.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group